بازی PES 2021 به عنوان یک بروزرسانی فصلی منتشر خواهد شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده

کونامی با انتشار تیزری اعلام کرده است که بازی PES 2021 به صورت یک بروزرسانی فصلی منتشر خواهد شد.

هفته گذشته، صفحه بازی PES 2021 به صورت تصادفی بر روی فروشگاه مایکروسافت دیده شد و گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره نسخه بعدی این فرنچایز بوجود آمد. حالا کونامی تایید کرده است که بازی PES 2021 به صورت یک بروزرسانی فصلی عرضه خواهد شد و تغییرات زیادی را در بازی نخواهیم دید. اینطور که به نظر می‌رسد تنها یک سری تغییرات جزئی مانند کیت‌ها و نقل انتقالات را در بازی خواهیم دید.

کونامی این یکسال اضافه را برروی نسخه نسل بعدی PES 2022 کار خواهد کرد. آن‌ها اعلام کرده‌اند که برای PES 2022 از موتور Unreal Engine استفاده خواهند کرد. در این تیزر جدید، شاهد لیونل مسی و ورزشگاه نیوکمپ هستیم و بیشتر برروی موتور Unreal Engine تمرکز شده است. همچنین بازی PES 2022 دارای پیشرفت‌های زیادی در بخش myClub و Master League خواهد بود و سازندگان زمان بیشتری برای تجربه‌ی بهتر بازیکنان نسل نهم نیاز دارند. بسیاری از طرفداران بازی‌های ورزشی خواستار چنین تغییراتی در بازی‌های خود هستند و باید ببینیم کونامی چگونه از این زمان اضافی استفاده می‌کند.

بازی PES 2021 بیست و پنجمین سالگرد این فرنچایز است و بسیاری منتظر یک نسخه وِیژه بودند ولی باید یک سال برای یک تجربه متفاوت صبر کنند.

بازی PES 2021 به صورت یک بروز رسانی فصلی در تاریخ پانزدهم سپتامبر با قیمتی بسیار کمتر از نسخه‌های قبلی برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.

Continue reading...

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
جالب که انجین ژاپنیا کامل کنار گذاشته میشه و انجین غربی اونم تو بازی فوتبال استفاده میکنن برای اولین بار در تاریخ یه بازی فوتبال هست و همچنین اولین باز کونامی از انجین خارجی برای بازی PES استفاده میشه
درکل انریل به طرز وحشتناکی داره همه بازی ها و بازی ساز هارو هم تحت تاثیر خودش قرار داده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه منظورم تو کارمندا بانکی ها کمی حقوقشون مثلا بهتره من دارم ماهی ۴ تومان میگیریم که اصلا بالا نیست و کنسول برای من شده رویا
سه تا شغل بود که دوست من می‌گفت ماباید بریم همچین زن کارمندی بگیریم یکی بانک بود یکی گاز اون یکی یادم نیست ولی میگفت اینجور جاها حقوقشون از بقیه خیلی بالاتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر