بازی Payday 2 در تابستان در دسترس قرار می گیرد.

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
payday2-600x250.jpg

سایت gameinformer در تیتر خبری خود از اکران بازی Payday 2 در تابستان خبر داد.

بنا بر گزارش این سایت ، ساخت بازی تیر اندازی اول شخص Payday 2 که بر مبنای سرقت تیمی از بانک طراحی شده به مراحل پایان رسیده و در بازه ای زمانی در تابستان امسال علاوه بر PC برای کنسول PS3 و Xbox 360 هم در دسترس قرار می گیرد.

Overkill Software توسعه دهنده بازی می باشد و بعد از ملحق شدن استودیو Starbreeze در سال گذشته به این مجموعه و همکاری آنها، باعث شد ابتکار عمل بیشتری برای ساخت بازی به دست آورند.

Starbreeze_logo.png

در Payday 2 بازی کنندگان باید به یک شبکه جنایی متصل شوند و این به معنی این است که علاوه بر سرقت، کارهای جنایی دیگری نیز می توانند انجام دهند و بازی کننده این بازی باید بتواند سطح کاراکتر انتخابی خود را با پولی که به دست می آورد بالا ببرد.

این بازی در تابستان امسال در دسترس عموم قرار می گیرد اما شرکت توسعه دهنده آن به طور دقیق تاریخ اکران آن را معلوم نکرده است.

منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اتفاقا نسخه اول واقعا خوب بود مشکل داشت اما حال میداد فقط کافی بود یک دستی به بعضی از مشکلات بازی و گرافیک بازی میکشیدن بازی عالی می شد .

من که نسخه PS3 رو داشتم اصلا هم افتضاح نبود در این سبک که جای بازی مثل SWAT خالی هستش این بازی یکی از بازی های عالی بود .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اتفاقا نسخه اول واقعا خوب بود مشکل داشت اما حال میداد فقط کافی بود یک دستی به بعضی از مشکلات بازی و گرافیک بازی میکشیدن بازی عالی می شد .

من که نسخه PS3 رو داشتم اصلا هم افتضاح نبود در این سبک که جای بازی مثل SWAT خالی هستش این بازی یکی از بازی های عالی بود .
يكي از نكات اصلي بازي هاي FPS شوتينگ و گيم پلي هست كه اين بازي از اون نظر به طور كلي مشكل داشت(افتضاح بود واقعا)، به خاطر همين خسته كننده بود . چند دست كه بازي ميكردي هيچ علاقه براي تكرارش وجود نداشت.

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
بازی نکردم ولی این جور که میشنوم چیز مالی نیست که منتظر باشیم تابستون فقط برا gta v اجاره شده :d(البته فقط پنج روز اخرش:d)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
يكي از نكات اصلي بازي هاي FPS شوتينگ و گيم پلي هست كه اين بازي از اون نظر به طور كلي مشكل داشت(افتضاح بود واقعا)، به خاطر همين خسته كننده بود . چند دست كه بازي ميكردي هيچ علاقه براي تكرارش وجود نداشت.

اتفاقا اگه با چند نفر درست در مون بازی میکردی خیلی هم حال میداد تکرارش مخصوصا مرحله پل واقعا عالی بود .

گیم پلی بازی هم خوب بود اما نیاز به یه دسته تغییرات داشت یعنی پیشرفت .

بازی بزرگترین مشکلی که داشت خطی بود همین اگه یکم آزادی عمل میزاشتن واقعا عالی می شد.

گذینه بعدی اینکه یکم هم بادی روی هوش مصنوعی بازی بیشتر کار میشد .

در کل نظریه بازی و نوع گیم پلی بازی خوب بود .

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
ایده بازی یک ایده تکراریه ولی اینکه بازی مالتی پلیره و شما به یک شبکه جنایی متصل میشید جالب به نظر میرسه.
این بازی بیشتر من رو یاد brink میندازه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اتفاقا اگه با چند نفر درست در مون بازی میکردی خیلی هم حال میداد تکرارش مخصوصا مرحله پل واقعا عالی بود .

گیم پلی بازی هم خوب بود اما نیاز به یه دسته تغییرات داشت یعنی پیشرفت .

بازی بزرگترین مشکلی که داشت خطی بود همین اگه یکم آزادی عمل میزاشتن واقعا عالی می شد.

گذینه بعدی اینکه یکم هم بادی روی هوش مصنوعی بازی بیشتر کار میشد .

در کل نظریه بازی و نوع گیم پلی بازی خوب بود .
اتفاقا با دوستانم بازي كردم هيچكدوممون خوشمون نيومد و ارزش تكرار نداشت. به هر حال سليقه ها فرق داره ولي هنوزم ميگم گيم پليش واقعا ضعيف بود.:d
توي همين BC هم خيليا با گيم پليش مشكل داشتن :d
تنها نكته مثبت بازي ايده شون بود

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اتفاقا با دوستانم بازي كردم هيچكدوممون خوشمون نيومد و ارزش تكرار نداشت. به هر حال سليقه ها فرق داره ولي هنوزم ميگم گيم پليش واقعا ضعيف بود.:d
توي همين BC هم خيليا با گيم پليش مشكل داشتن :d
تنها نكته مثبت بازي ايده شون بود

من به جاش با چند تا خارجی دوست شده بودم بازی میکردم خیلی حال میداد به قول یکی از انها میگفت ادم بعد این بازی دلش میخواد بره بانک بزنه .:d

این که با گیم پلی بازی مشکل داشتن به سلیقه بر میگرده وگرنه سرور های بازی شلوغ هستش ملت اگه خوششون نمیومد بازی نمیکردن .

ایدش خوب بود اما نوع ساختار ایده میشکل داشت که اگه یکی مثل من بازی رو میساخت الان ملت میشستن بازی میکردن فکر میکردن چطور بانک بزنن .:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر