بازی I.G.I Origins معرفی شد

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
121898
پس از 16 سال از عرضه‌ی نسخه‌ی دوم از سری بازی‌های I.G.I، نسخه‌ی جدید این مجموعه با نام I.G.I Origins معرفی گردید.
این بازی یک پیش‌درآمد برای این سری محسوب می‌شود و وقایع آن در دهه‌ی 1980 میلادی جریان دارد.

I.G.I Origins در سال 2021 برای PS4, Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

تریلر بازی:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اینو که خیلی وقته معرفی کردن ؟؟ با این حال تریلرش خیلی عالی بود ولی بعید بودنم چیز درست درمونی ازش در بیاد :D

• Like
Reactions: Z-fan

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اتفاقا دیروز به فکرش بودم حالا i.g.i سری خاصی نیست ولی محبوبیت خودش داره مخصوصا تو ایران راستش من یادمه یه یک دقیقه ای این بازی کردن بچه بودم و هی میگفتم خدایا این بازی چی بود امیدوارم مثل کریر سازندش آشغال نباشه مخصوصا که اعضای تیم shadow fall تشکیل میدن و فاجعه Immortal: Unchained ساختن :D
حرکت خوبی زدن تو این وضعیت سبک مخفی کاری غنیمتیه اگه خوب بسازنش ولی یه چیزی این شخصیت بازی الان دیوید جونز! (شخصیت اصلی سری) این بیشتر ترکیب sniper elite 4 و ocelot! :D
اینو که خیلی وقته معرفی کردن ؟؟ با این حال تریلرش خیلی عالی بود ولی بعید بودنم چیز درست درمونی ازش در بیاد :D
معرفی که شده بود ولی اصلا بازی نبود زمانی که معرفیش کردن :D ولی عکسشم با این فرق داشت! منم بعید میدونم خیلی ضعیف بود تریلر ولی زور میزد خفن جلوش بده!

• Like
Reactions: hitman68

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
کو تا 2021 ... ایشالله گند نزنن تو خاطراتمون ... بازی درسته خیلی از گیمرا امروزی شوقی برای بازیش نداشته باشن ولی من فقط به عشق نوستالژیش منتظرش هستم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر