خبر رسمی بازی HiFi Rush ماه آینده به PS5 می‌آید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
تریلر جدید بازی Hi-Fi Rush بالاخره تأیید می‌کند که این عنوان در تاریخ 18 مارچ (28 اسفند) به پلی استیشن 5 می‌آید. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Hi-Fi Rush

عنوان Hi-Fi Rush ابتدا در سال 2023 برای ایکس باکس و PC منتشر شده بود. این بازی اکشن موزیک‌محور که توسط منتقدان و مخاطبان مورد ستایش قرار گرفت، حالا برای کنسول PS5 نیز عرضه خواهد شد تا کاربران بیشتری امکان تجربه آن را داشته باشند. مدتی قبل در پی شایعات مولتی پلتفرم شدن برخی از عناوین ایکس باکس، مایکروسافت اعلام کرده بود که 4 بازی فرست پارتی این شرکت برای سایر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

همانطور که از طریق شایعات روزهای گذشته مطلع شده بودیم، یکی از این عناوین بازی Hi-Fi Rush است. این موضوع با انتشاری تریلری که اکنون توسط بتسدا حذف شده، تأیید شد. در همین حال، در جریان نینتدو دایرکت امروز نیز شاهد تأیید عرضه دو بازی Pentiment و Grounded برای نینتندو سوئیچ بودیم. البته بتسدا هنوز عرضه Hi-Fi Rush بر روی نینتندو سوئیچ را تأیید نکرده، اما ممکن است این رونمایی نیز در آینده‌ای نزدیک اتفاق بی‌افتد.

آخرین ساخته استودیوی Tango Gameworks یکی از شگفتی‌های سال 2023 محسوب می‌شد. عنوانی که به‌طور ناگهانی معرفی و بلافاصله شدو دراپ شد و توانست به یکی از تحسین‌شده‌ترین بازی‌های ایکس باکس در نسل نهم تبدیل شود. در پایان، شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر بررسی بازی Hi-Fi Rush را از بازی‌سنتر مطالعه کنید.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
منهای ترول و Vs و کلا این حرفا، Hi Fi Rush یکی از بهترین بازی های مایکروسافت در این چند سال اخیره، تو تاپیکش هم گفتم همون موقع، واقعا بازی با کیفیت و خفنیه. و به نظرم خیلی مناسب با سلیقه فن های PS ـه کلا. امیدوارم استقبال بشه ازش و فروش بالا باعث ساخت شماره دو بشه. من که مجدد میخرم و از اول میرم:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
احتمالا 30-40 دلار قیمتش باشه ولی انصافا نمیارزه برای یه بازی مولتی پلتفرم 10> ساعته :D حالا هرچند بهترین بازی ده سال اخیر ناشرش باشه. صبر میکنم تو تخفیفات اخرسال که شد 10-15 دلار، اکانت ریجن ترکیه ظرفیت یک میگیرم که نهایت ۲۰۰ تومن پام بیوفته
چرا صبر کنی ! ظرفیت 1 که از روز اول همون 200-150 تومن میفته ، میتونی ظرفیت 2 بگیری تموم شد بفروشی اینم نهایت 200-100 میفته برات

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
منهای ترول و Vs و کلا این حرفا، Hi Fi Rush یکی از بهترین بازی های مایکروسافت در این چند سال اخیره، تو تاپیکش هم گفتم همون موقع، واقعا بازی با کیفیت و خفنیه. و به نظرم خیلی مناسب با سلیقه فن های PS ـه کلا. امیدوارم استقبال بشه ازش و فروش بالا باعث ساخت شماره دو بشه. من که مجدد میخرم و از اول میرم:D

اگه يكم به خودشون زحمت داده باشن با قابليتاى دوال سنس خيلى باحال تر ميتونه بشه.
فروش خوبى اگه بكنه ديگه در حكم اولين دونه تسبيح چرخه رو شروع مبكنه :D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اگه يكم به خودشون زحمت داده باشن با قابليتاى دوال سنس خيلى باحال تر ميتونه بشه.
فروش خوبى اگه بكنه ديگه در حكم اولين دونه تسبيح چرخه رو شروع مبكنه :D

یکی از بچه ها گفت رو PC از قابلیت های دوآل سنس استفاده شده. پس قطعا از مدت ها قبل در حال تولید بوده و این فیچرها در ابتدا امر برای PS5 طراحی شده بودن. طبیعی هم هست، بالاخره اینجور بازی ها که بعد یه مدت رو یه پلتفرم جدید میاد، منباب مارکتینگ فیچرهای بیشتری بهش اضافه میشه که ارزش افزوده داشته باشه.

من به فروش بازی هم امیدوارم. همش میگم، این بازی به خاطر تم و استایلی که داره کلا به فاز بازی های سونی پسند شباهت داره تا اکس باکس. رو گیم پس هم علی رغم دنلد بالا، ظاهرا نرخ دراپ کردنش خیلی شدید بوده و اکثرا سریع بیخیالش شدن. ولی خیلی حیفه یه بازی با این کفیت بخاطر عدم استقبال توسط سازنده فراموش بشه. باز میگم، امیدوارم اینجا خوب بفروشه و همین کمک کنه به ساخت شماره دوم و یه فرنچایز بشه. یکی از بهترین چیزهایی بود که این چند سال اخیر بازی کردم. رو همه پلتفرم ها. منو برد به دورانی که رو PS2 بازی های عجیب غریب و یونیک میزدیم.

پ.ن: تسبیح هم پاره شد رفت دیگه:D به قول جف کیلی "د فرست" 4 اکسکلوسیو اکس باکس تایتلز:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
یکی از بچه ها گفت رو PC از قابلیت های دوآل سنس استفاده شده. پس قطعا از مدت ها قبل در حال تولید بوده و این فیچرها در ابتدا امر برای PS5 طراحی شده بودن. طبیعی هم هست، بالاخره اینجور بازی ها که بعد یه مدت رو یه پلتفرم جدید میاد، منباب مارکتینگ فیچرهای بیشتری بهش اضافه میشه که ارزش افزوده داشته باشه.

من به فروش بازی هم امیدوارم. همش میگم، این بازی به خاطر تم و استایلی که داره کلا به فاز بازی های سونی پسند شباهت داره تا اکس باکس. رو گیم پس هم علی رغم دنلد بالا، ظاهرا نرخ دراپ کردنش خیلی شدید بوده و اکثرا سریع بیخیالش شدن. ولی خیلی حیفه یه بازی با این کفیت بخاطر عدم استقبال توسط سازنده فراموش بشه. باز میگم، امیدوارم اینجا خوب بفروشه و همین کمک کنه به ساخت شماره دوم و یه فرنچایز بشه. یکی از بهترین چیزهایی بود که این چند سال اخیر بازی کردم. رو همه پلتفرم ها. منو برد به دورانی که رو PS2 بازی های عجیب غریب و یونیک میزدیم.

پ.ن: تسبیح هم پاره شد رفت دیگه:D به قول جف کیلی "د فرست" 4 اکسکلوسیو اکس باکس تایتلز:D

به نظرم رو سويچ حتى ميتونه خيلى فان تر بشه كه اگه خوب سازگارش كنن.
واقعا ايده خوبى بود و خيلى خوبم اجرا شده بود.
تسبيح كه پاره شده ولى فروش نداشته باشه اينا خودشون همينجورى از سر نفروختن دارن اينور ميفرستن،ديگه مريض نيستن پول پورت بدن :D
تازه اينم در نظر بگير ١٠ درصد سهام سونى افت كرده و معلوم نيست دو روز ديگه وجود داشته باشه=((

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بازی عالی بود. دوستان سونی فن حتما پلی کنین. لذتی که این آرت استایل و گیم پلی با اون موسیقی محشر و باس فایت های پشم ریزونش داره کمتر بازی میشه پیدا کرد. به من بیشتر از چیزی مثل DMC5 حال داد این بازی.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تسبيح كه پاره شده ولى فروش نداشته باشه اينا خودشون همينجورى از سر نفروختن دارن اينور ميفرستن،ديگه مريض نيستن پول پورت بدن :D

حالا مایکرو خیلی گیر چس قرون پول فروش این که نیست:D هرچند که بازی به نظرم به نسبت خودش موفق عمل میکنه و در کل این بازی های یونیک، باید رو همه پلتفرم ها بیان که سودآور بشن. مثلا سونی اون Dreams رو برای PC و Xbox هم میداد، ممکن بود بازی به یه چیز خیلی عجیب غریب موفق و جریان ساز مبدل بشه، اما انحصار و در نتیجه کوچیک بودن کامیونتی بازی عملا باعث مرگ یه چیز بلقوه خفن شد!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
حالا مایکرو خیلی گیر چس قرون پول فروش این که نیست:D هرچند که بازی به نظرم به نسبت خودش موفق عمل میکنه و در کل این بازی های یونیک، باید رو همه پلتفرم ها بیان که سودآور بشن. مثلا سونی اون Dreams رو برای PC و Xbox هم میداد، ممکن بود بازی به یه چیز خیلی عجیب غریب موفق و جریان ساز مبدل بشه، اما انحصار و در نتیجه کوچیک بودن کامیونتی بازی عملا باعث مرگ یه چیز بلقوه خفن شد!

خود مجموعه مايكروسافت ولى بخش گيمينگ و اين استوديو ها خودشون كه خرج دارن،تو اين كمپانى ها كانلا تفكيك مالى وجود داره و نميان همينجورى بى حساب ازينور اونور بيارن يه ور ديگه تزريق كنن.
همين الانش نزديك ٨٠ مليارد دلار فقط پول خرج شده قاعدتا بايد يه صرفه ايي داشته باشه وگرنه ديگه انقد هزينه رو هزينه نميكنن :D
من احساس ميكنم sot ولى خيلى خوب بفروشه.
و در دراز مدت هم درامد ثابتى داشته براشون.
اين يكيم خيلى وايب بازياى سونى رو داره ولى خب گارد اوليه و قيمت گذاريش هم مهمه كه ببينيم چى ميشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
گندی که سونی سر عدم انتشار دریمز برای PC زد و بعد هم بازی رو عملا ذبح کردن، خیلی ناراحت کننده بود. این که سک‌بوی پورت بشه و ۴۲ نسخه فروش داشته باشه اما دریمز رو بایگانی کنن
خیلی عجیب بود. واقعا حقشون بود که سهام‌شون ۱۰ میلیارد دلار بریزه:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
گندی که سونی سر عدم انتشار دریمز برای PC زد و بعد هم بازی رو عملا ذبح کردن، خیلی ناراحت کننده بود. این که سک‌بوی پورت بشه و ۴۲ نسخه فروش داشته باشه اما دریمز رو بایگانی کنن
خیلی عجیب بود. واقعا حقشون بود که سهام‌شون ۱۰ میلیارد دلار بریزه:D

من همش فکر میکنم شاید مساول فنی یا چیزهای دیگه ای اون پشت وجود داشته که اجازه نداده این اتفاق بیفته. وگرنه هیچ رقمه درک نمیکنم چرا این بازی برای پلتفرم های دیگه نیومد؟ سر شیر کردن محتوای تولید شده و بازی کردن بین کنسولی مشکل وجود داشت؟ انجینشون شخمی بود نمیتونستن پورتش کنن رو کنسول های دیگه؟ هزینه بر بوده و سونی هم انقدر ناامید که فکر میکرده به هزینه پورت نمی ارزه؟ یا چی؟

ولی واقعا این بازی رو اگه رو همه پلتفرم ها میدادن، میتونست موفق باشه و از توش یه چیز خفنی بزنه بیرون.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
نمیدونم امتیاز و نشر ip کوانتوم بریک با رمدیه یا ایکس باکس ولی امیدوارم کوانتوم بریک هم یه ریمستر کنن و رو Ps5 بیاد.
بازی خوبیه و بنظرم اینور هم خوب تحویلش بگیرن.

• Like
Reactions: Lions Gate

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم امتیاز و نشر ip کوانتوم بریک با رمدیه یا ایکس باکس ولی امیدوارم کوانتوم بریک هم یه ریمستر کنن و رو Ps5 بیاد.

دیگه کنترل که ورژن بهترش بود رو زدیم :D
کوانتوم بریک رو به شخصه اصلا خوشم نیمد و حتی تمومشم نکردم.

• Like
Reactions: king of north

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
دیگه کنترل که ورژن بهترش بود رو زدیم :D
کوانتوم بریک رو به شخصه اصلا خوشم نیمد و حتی تمومشم نکردم.

یکی از رفقام تازه شروع کرده به بازیش و یه نکاتی از توش دراورد برگام ریخت دیدم.
از کاراکتر کنترل بگیر تا حتی اشاره به داستان و شخصیت های الن ویک 2 تا المان های گیم پلی مکس پین و کت کاراکتر و ...
یعنی این بشر همون موقع ساخت کوانتوم بریک ،کنترل و الن ویک 2 رو تو ذهنش داشته!
به تلویزیون هست همون اوایل بازی که یه فیلم رو نشون میده اونجا بری الن ویک 2 رو میبینی توش😮

در کل میگم با قیمت معقول و یه اپگرید تصویری خوب، میتونه استقبال خوبی رو ببینه از ps فن جماعت.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

QB به نظر من بازی خوبی نبود. یعنی به سرعت تکراری میشد و نمیتونست تا انتها داستان جذاب بمونه. خود داستان هم البته به درد نمیخورد. یعنی من فکر میکنم تنها یه ساعت اول بازی قابل دفاعه و فکر میکنی با یه بازی خیلی خفن طرفی، اما بعد به سرعت تکراری میشه و دیگه حوصله ات نمیکشه ادامه بدی. همون بهتر که نیاد:D بعید میدونم کسی الان تحویلش بگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر