بازی Forza Motorsport 6 را رایگان بازی کنید

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
Forza-6.jpg
اگر تصمیم به تجربه‌ی بازی Forza Motorsport 6 بصورت رایگان دارید، این روز‌ها فرصت مناسبی برای شما فراهم شده است. طبق اعلام رسمی توسعه‌دهندگان این بازی، علاقه‌مندان تا روز 7 شهریور [28 آگوست میلادی] فرصت دارند تا این بازی را به صورت رایگان تجربه کنند. تمامی محتوای موجود در نسخه‌ی اصلی قابل دسترسی هستند.

اعلامیه‌ی استودیوی Turn 10 [سازنده Forza Motorsport 6] بدین شرح است:

" ما در حال آماده‌سازی برای انتشار بازی Forza Horizon 3 در تاریخ 6 مهر ماه [27 سپتامبر میلادی] هستیم، اما پیش از آن اعضای گُلد [Gold] Xbox Live این امکان را خواهند داشت تا در این آخر هفته بازی Forza Motorsport 6 را به صورت رایگان تجربه کنند. از تاریخ 4 شهریور [25 آگوست میلادی] تا پایان روز یک شنبه 7 شهریور [28 آگوست] اعضای طلایی Xbox می‌توانند Forza Motorsport 6، پرفروش ترین بازی ریسینگ نسل فعلی را به صورت کامل و رایگان تجربه کنند. "

" تجربه جامع‌ترین و زیباترین بازی ریسینگ نسل فعلی. جمع‌آوری، شخصی‌سازی و مسابقه دادن با بیش از 450 ماشین، همه‌ی بخش‌های آن‌ها نظیر اطاقک ماشین و در‌های بازشونده‌ با آسیب‌پذیری بالا قابل دسترسی و شخصی‌سازی هستند. رقابت 24 نفره در 26 منطقه مشهور جهان دارای آب‌و‌هوای پویا و رانندگی در شب. "

البته برای ذخیره‌سازی پیشرفت‌های خود در طول بازی قادر به خرید نسخه کامل آن نیز با قیمت 30 دلار خواهید بود.

لینک منبع
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟