بازی Football Manager 2020 به صورت رسمی معرفی شد

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Football-Manager-2020.jpg

استودیو توسعه‌دهنده مجموعه Football Manager یعنی Sports Interactive با انتشار تیزر تریلر کوتاهی به طور رسمی از بازی Football Manager 2020 رونمایی کرد تا بخش قابل توجهی از زمان فراغت دوست‌داران عناوین شبیه‌ساز را به خود اختصاص دهد.
ویدئوی معرفی بازی Football Manager 2020 روی حواشی شبکه‌‎های اجتماعی پیرامون فوتبال مانند منشن‌های توییتر، عکس‌العمل‌های ایسنتاگرام و یوتیوب تمرکز کرده که در حقیقت بخش مهمی از این مجموعه را تشکیل می‌دهد. این مجموعه، یک عنوان شبیه‌ساز با جزئیات بالا براساس اطلاعات بازیکنان دنیای واقعی بوده و به شما این فرصت را می‌دهد که متوجه شوید آیا می‌توانید یک تیم فوتبال را مدیریت کنید یا از پس انجام آن برنخواهید آمد.
استودیو Sports Interactive هم‌چنین در قالب نوعی “پاداش ثبت‌نام زود هنگام” بازی را با ده درصد تخفیف روی استیم قرار داده است که این مورد شامل...

Continue reading...

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
با اختلاف بهترین بازی ورزشی هست بنظرم که هر سال عرضه میشه...Fifa و Pes و Nba2k حتی به نزدیکش هم نمیرسن...بین کل بازیام،بیشترین تایم رو روی FM گذاشتم و واقعا تک تک لحظاتش لذت بردم:x

• Like
Reactions: Cj_sa and king862

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78
از 2015 به اینور بازی می کنم و هر سال برای چالش های جدید تشنه تر از قبلم. دوستانی که به مسترلیگ pes و کریر فیفا اعتیاد دارن فقط کافیه دو ساعت فوتبال منیجر بازی کنن و بعدش مثل من حالشون از اون دو تا به هم میخوره.
عجیبه که تو ایران برعکس بقیه جاهای دنیا بازی فن های خیلی کمی داره. شاید به خاطر پیچیده بودن و پرجزییات بودنش باشه. ای کاش ی تاپیک واسه هواداران فوتبال منیجر بزنیم لحظات ناب بازیمونو با هم به اشتراک بذاریم. حتی اگه تعدادمون زیاد باشه میشه به سبک فروم های خارجی استوری مربی گریمونو تاپیک کنیم.

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
از 2015 به اینور بازی می کنم و هر سال برای چالش های جدید تشنه تر از قبلم. دوستانی که به مسترلیگ pes و کریر فیفا اعتیاد دارن فقط کافیه دو ساعت فوتبال منیجر بازی کنن و بعدش مثل من حالشون از اون دو تا به هم میخوره.
عجیبه که تو ایران برعکس بقیه جاهای دنیا بازی فن های خیلی کمی داره. شاید به خاطر پیچیده بودن و پرجزییات بودنش باشه. ای کاش ی تاپیک واسه هواداران فوتبال منیجر بزنیم لحظات ناب بازیمونو با هم به اشتراک بذاریم. حتی اگه تعدادمون زیاد باشه میشه به سبک فروم های خارجی استوری مربی گریمونو تاپیک کنیم.
بنظر من برای لذت بردن از این بازی باید به زبان انگلیسی مسلط باشید،بخاطر همین توی ایران اکثرا نمی تونن بازی کنن...و اگرنه که امکان نداره کسی اینو بازی کنه و بره سمت کریر فیفا :D
یه نکته ی دیگه هم اینه که بنظر من توی FM بهترین تیم رو هم داشته باشی و تاکتیک اشتباه بچینی نتیجه نمیگیری....خیلیا هم بخاطر اینکه یه فصل بازی میکنن و نتیجه نمیگیرن دیگه نمیرن سراغش :D

• Like
Reactions: king862

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78
بنظر من برای لذت بردن از این بازی باید به زبان انگلیسی مسلط باشید،بخاطر همین توی ایران اکثرا نمی تونن بازی کنن...و اگرنه که امکان نداره کسی اینو بازی کنه و بره سمت کریر فیفا :D
یه نکته ی دیگه هم اینه که بنظر من توی FM بهترین تیم رو هم داشته باشی و تاکتیک اشتباه بچینی نتیجه نمیگیری....خیلیا هم بخاطر اینکه یه فصل بازی میکنن و نتیجه نمیگیرن دیگه نمیرن سراغش :D
درسته واقعاً تسلط به انگلیسی تو بازی مهمه. مورد دو هم به نظرم همه اولش اینجورن. تجربه شون که بیشتر بشه دیگه میتونن هر تیمی رو هدایت کنن. هر چند که همون گند زدن تو تیم بزرگ و اخراج شدن برای من یکی ی سناریوی جذابه. میری تیم های کوچیکتر از صفر شروع می کنی و خودتو به اونایی که اخراجت کردن اثبات می کنی :)

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
درسته واقعاً تسلط به انگلیسی تو بازی مهمه. مورد دو هم به نظرم همه اولش اینجورن. تجربه شون که بیشتر بشه دیگه میتونن هر تیمی رو هدایت کنن. هر چند که همون گند زدن تو تیم بزرگ و اخراج شدن برای من یکی ی سناریوی جذابه. میری تیم های کوچیکتر از صفر شروع می کنی و خودتو به اونایی که اخراجت کردن اثبات می کنی :)
من معمولا از یه تیم توی دسته ی دوم یا سوم انگلیس شروع می کنم،بعد از 3 سال که تیمو آوردم لیگ برتر معمولا از چندتا تیم خوب پیشنهاد میاد توی این مدت،بعد از بررسی پیشنهادات :D میرم توی تیم متوسط رو به بالا که بازیکن زیاد داشته باشه،بعد همه ی بازیکنای بالای 25 سال رو میفروشم و بازیکنای زیر 22 سال میگیرم :D....بخاطر همین توی نسخه ی 2019 تا حالا از تیمی اخراج نشدم...
یه تاپیک باید بذاریم دوستانی که بازی میکنن افتخاراتشون رو به اشتراک بذارن :D
خودم توی Hall of fame با یه سیو پنجم و با اون یکی ششم هستم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر