بازی Elden Ring اوایل سال 2022 منتشر خواهد شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
فرام سافتور و باندای نامکو بالاخره نمایش جدیدی را از عنوان نقش آفرینی خود موردانتظار خود، Elden Ring ارائه دادند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.
کی آرت بازی Elden Ring

در پایان برنامه کیک آف رویداد Summer Game Fest، تریلر جدیدی از بازی Elden Ring منتشر شد که تاریخ عرضه بازی را نیز در بر داشت. جدیدترین ساخته استودیوی From Software در تاریخ 21 ژانویه 2022 (1 بهمن 1400) عرضه می‌شود.

الدن رینگ در ابتدا طی رویداد E3 2019 معرفی شده بود و در فاصله این دو سال، توسعه‌دهندگان کاملا در سکوت خبری فرو رفته بودند. جهان دارک فانتزی بازی با همکاری هیدتاکا میازاکی و جرج آر آر مارتین خلق شده است. فرام سافتور اینبار سعی دارد تا المان‌های سری دارک سولز را در قالب یک بازی جهان باز بزرگ به بازیکنان ارائه کند. تریلر منتشر شده در کنار گیمپلی برخی شخصیت‌های داستانی، برای اولین بار تعدادی از دشمنان، باس فایت‌ها، اسب‌سواری و چندین موارد دیگر را به‌تصویر می‌کشد.

بازی Elden Ring در تاریخ 21 ژانویه 2022 (1 بهمن 1400) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.​

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بازی رو دیدم بدجوری دارم داغون میشم...!!!! خیلی خیلی سخت میگذره روزها تا بهمن امسال(فقط خداکنه تاخیر نخوره)این بازی دقیق مثل DS3 خرید سیزن پس 1 هفته قبل از رلیس بازی از اوجب واجباته...!!!! هرکی سری سولز رو دوست داره باید این بازی رو از 2 ماه قبل ریلیس پیش خرید کنه مثل خودم بعد بشینه تایمر باز شده بازی که خورده 45 روز و 14 ساعت و 30 ثانیه رو همینطور روز شماری کنه تا شب بازی بعدش شب بازی تا صبح بیدار بمونه ساعتی بشمره 19 ساعت و 20 دقیق و 12 ثانیه..!!! اون دوستایی که این تجربه رو دارن میفهمن من چی میگم.
خدا کنه بتونم وقت بزارم پلاتش کنم مثل DS3 و BB (یادش بخیر اونموقع جوان بودیم اینقدر درگیر زندگی نبویدیم راحت شب و روز پای بازی بودیم الان خیلی گرفتاریم )

• Like
Reactions: Vesemir

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بازی رو دیدم بدجوری دارم داغون میشم...!!!! خیلی خیلی سخت میگذره روزها تا بهمن امسال(فقط خداکنه تاخیر نخوره)این بازی دقیق مثل DS3 خرید سیزن پس 1 هفته قبل از رلیس بازی از اوجب واجباته...!!!! هرکی سری سولز رو دوست داره باید این بازی رو از 2 ماه قبل ریلیس پیش خرید کنه مثل خودم بعد بشینه تایمر باز شده بازی که خورده 45 روز و 14 ساعت و 30 ثانیه رو همینطور روز شماری کنه تا شب بازی بعدش شب بازی تا صبح بیدار بمونه ساعتی بشمره 19 ساعت و 20 دقیق و 12 ثانیه..!!! اون دوستایی که این تجربه رو دارن میفهمن من چی میگم.
خدا کنه بتونم وقت بزارم پلاتش کنم مثل DS3 و BB (یادش بخیر اونموقع جوان بودیم اینقدر درگیر زندگی نبویدیم راحت شب و روز پای بازی بودیم الان خیلی گرفتاریم )
The hype is real :D
ولی حالا شما صبر کن سیزن پس رو معرفی کنن اول بعد بخر. :D شاید یهو دیدی عین سکیرو بود دی ال سی داستانی نداشت. :D

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
The hype is real :D
ولی حالا شما صبر کن سیزن پس رو معرفی کنن اول بعد بخر. :D شاید یهو دیدی عین سکیرو بود دی ال سی داستانی نداشت. :D
قول میدم بهت سیزن پس داره ? اصلا بازی رو دیدم قشنگ یاده dlc بازی bloodborne افتادم.مخصوصا اول دمو واسه این گفتم نتونستم صبر کنم خیلی دیر میگذره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر