بازی Carto به همراه تریلری برای رایانه های شخصی معرفی شد

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
در طی رویداد PC Gaming Show که تقریبا دو روز پیش به صورت آنلاین برگزار شد، هامبل گیمز از بازی Carto رونمایی کرد.
طبق آخرین اخبار بازی این عنوان اثر کمپانی بازی‌سازی تایوانی Sunhead Games است و وظیفه انتشار آن را هامبل گیمز بر عهده دارد. داستان بازی اتفاقات زندگی دختری جوان برای رسیدن به خانه‌اش را روایت می‌کند و در راستای کمک به او از یک نقشه جادویی استفاده می‌شود. با تماشای تریلر می‌توان به ویژگی های بازی یعنی طراحی محیط با استفاده از نقاشی دست، موسیقی و ساندترک های آرامش بخش اشاره کرد.
متاسفانه تاریخ انتشار بازی به صورت دقیق اعلام نشده است، اما طبق تریلر در پاییز 2020 عرضه خواهد شد.

هنوز کاملا  مشخص نیست که فقط نقشه کارتو جادویی است یا خود کارتو هم با جادو ارتباط دارد اما یکی از قابلیت های مهم بازی که به نظر می‌‌آید بازیکن دائما به آن نیاز پیدا خواهد کرد چرخاندن و جا به جا کردن نقشه...

Continue reading...

Last edited by a moderator:
M

mino

خیلی عالیه من عاشق این بازی شدم .... تو یه مرحلش موندم دوتا نقشه ی جنگلای مه آلود رو چجوری کنار هم بزارم که پازلم تکمیل بشه اون بندایی ک به دوتا درخت گره خورده نشونه چیه چرا جاشون تغییر میکنه من واقعا گیج شدم اگه امکانش هست راهنماییم کنید ممنونم .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,336
نام
مــاکــان
خیلی عالیه من عاشق این بازی شدم .... تو یه مرحلش موندم دوتا نقشه ی جنگلای مه آلود رو چجوری کنار هم بزارم که پازلم تکمیل بشه اون بندایی ک به دوتا درخت گره خورده نشونه چیه چرا جاشون تغییر میکنه من واقعا گیج شدم اگه امکانش هست راهنماییم کنید ممنونم .
چه بازی بامزه ایه ولی مغزم سوت کشید همین چند دقیقه رو دیدم
فیلترشکن روشن کن ویدئوی پایین ببین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر