Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpg IMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpg IMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
شخصیت اصلیش monkey king ـه شخصیت افسانه ای چینیه تو dota 2 هم هستش :D
یه ذره به خاطر بازی Enslaved در جریان این Journey to the West هستم. :D یادمه اون زمان هم می‌گفتن بازی اقتباس آزادی از این داستان چینی هست و حتی اسمش شخصیت اصلیش هم Monkey بود، ولی آدم بود به جای میمون!
ولی خبر نداشتم توی Dota 2 هم هست! :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پیرو بحث این سفر به غرب، رفتم یه سرچ زدم و دیدم این سفر به غرب (که خودش یه رمان هست) به همراه 3تا رمان دیگه، جزء مهم ترین و بهترین رمان های ادبیات چین هستن:D یکیشون هم Romance of Three Kingdoms هست که شونصدتا بازی ازش ساخته شده و معروف ترینشون Dynasty Warriors هست. از روی یکیشون به اسم Water Margin هم یه سریال قدیمی به اسم جنگجویان کوهستان ساخته شده اگر کسی خاطرش باشه:D آخرینشون هم به اسم Dream of The Red Chamber هست که بر خلاف اون 3تا زیاد معروف نبوده و فقط چندتا اقتباس کوچک داشته.

این میمون شاه زیاد ازش فیلم ساخته شده ولی توی بازی ها اولین باره که اینقدر جدی دنبال میشه (به جز Monkey King توی DOTA 2 که الحق خیلی وحشتناکه:D و Enslaved)

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
من چند بار نگاش کردم
این چی داره ؟ با در نظر گرفتن تلو: :D
گرافیکش به نظرم یه چیز عادی بود واسه نسل بعد یعنی اگه چار سال دیگه یه چیزی مثل این به من نشون بدن من میگم خوب این که عادیه حالا نواوری هاشو نشون بده! :>
و انیمیشن ها و یه سری چیزای دیگه ش به نظرم نتیجه عادی نسل بعده(منکر زحمت سازنده ها نمی شم )ولی به نظرم پیشرفت amd و یه نتیجه عادی ازش این می شه
سازنده های چینی هم تو ساخت بازیای بزرگ کمک می کردن و من تعجب نمی کنم یه چنین چیزی ازشون ببینم و تو بعضی از زمینه ها الان واقعا از بهترین هان اگر نمی دیدم تعجب می کردم :-"
و الآنم این چیزی که نشون دادن منو یاد بازیای دیگه میندازه :-?
در کل یه نفر دلیل این شور و شوق حسینی رو با رسم شکل‌ به من توضیح بده
در یک جمله
به نظرم یک مشابه خوب از بازیای دیگه و نتیجه معمولی نسل بعده

:-"

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من چند بار نگاش کردم
گرافیکش به نظرم یه چیز عادی بود واسه نسل بعد یعنی اگه چار سال دیگه یه چیزی مثل این به من نشون بدن من میگم خوب این که عادیه حالا نواوری هاشو نشون بده! :>
و انیمیشن ها و یه سری چیزای دیگه ش به نظرم نتیجه عادی نسل بعده(منکر زحمت سازنده ها نمی شم )ولی به نظرم پیشرفت amd و یه نتیجه عادی ازش این می شه
سازنده های چینی هم تو ساخت بازیای بزرگ کمک می کردن و من تعجب نمی کنم یه چنین چیزی ازشون ببینم و تو بعضی از زمینه ها الان واقعا از بهترین هان اگر نمی دیدم تعجب می کردم :-"
در یک جمله

خیلی ساده: گیم پلی:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کپیه :>
اگر تو این دوره زمونه بتونی یه بازی اسم ببری که کپی نکرده یا الهام نگرفته باشه، جایزه داری:D
بحث کپی و الهام نیست. اگر بتونن خوب اجراش کنن اصلا مشکلی نداره. بالاخره قرار نیست همیشه چیزای جدید ببینیم و یه ایده جدید میتونه کلی تغییرات توی یه سیستم جا افتاده ایجاد کنه.

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
این چی بود لامصب واقعا فک برانداز بود
فک کنم سراسر نمایش 10 تا نفس بیشتر نکشیدم @-)
هر چیزی که زیادی خوب بنظر میاد باید شک کرد بهش
واقعا بعید میدونم ولی امیدوارم که در نهایت همین کیفیت شاهد باشیم

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
اگر تو این دوره زمونه بتونی یه بازی اسم ببری که کپی نکرده یا الهام نگرفته باشه، جایزه داری:D
بحث کپی و الهام نیست. اگر بتونن خوب اجراش کنن اصلا مشکلی نداره. بالاخره قرار نیست همیشه چیزای جدید ببینیم و یه ایده جدید میتونه کلی تغییرات توی یه سیستم جا افتاده ایجاد کنه.
در این زمینه یه کلمه با هم اختلاف نداریم :>
به نظرم سازنده ها به شکل بسیار خوبی به اون چیزی که می خواستن رسیدن(همون کپیه) و این یه نشونه خیلی خوب برای آینده هست
و اگه بازی ساختنشون به خوبی گوشی ساختنشون باشه من خیلی استقبال میکنم
پ .ن: به شرطی که بار بعد خر شخصیت اصلی نباشه :>

بازی هم می شناسم جایزهمو بگو چیه تا بگم :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
پیرو بحث این سفر به غرب، رفتم یه سرچ زدم و دیدم این سفر به غرب (که خودش یه رمان هست) به همراه 3تا رمان دیگه، جزء مهم ترین و بهترین رمان های ادبیات چین هستن:D یکیشون هم Romance of Three Kingdoms هست که شونصدتا بازی ازش ساخته شده و معروف ترینشون Dynasty Warriors هست. از روی یکیشون به اسم Water Margin هم یه سریال قدیمی به اسم جنگجویان کوهستان ساخته شده اگر کسی خاطرش باشه:D آخرینشون هم به اسم Dream of The Red Chamber هست که بر خلاف اون 3تا زیاد معروف نبوده و فقط چندتا اقتباس کوچک داشته.

این میمون شاه زیاد ازش فیلم ساخته شده ولی توی بازی ها اولین باره که اینقدر جدی دنبال میشه (به جز Monkey King توی DOTA 2 که الحق خیلی وحشتناکه:D و Enslaved)
اتفاقا من صبح که خبرش رو دیدم واکنشم این بود :
خزش کردن این یارو رو! انگار هیچ اسطوره یا داستان دیگه ای ندارن:|
آخه پارسالم یه بازی ساید اسکرولل همین چینیا از این بشر داشتن:-" ، یه فیلمم بود جکی چان و جت لی بازی میکردن توش در مورد این بشر بود:-"
و کلا خیلی شخصیت خزیه:-" مخصوصا که هر سه مورد ساخت خود چین هستن...
صبحی هم گفتم کاش همون داستان سه برادر رو حداقل چینی ها بازی میساختن ازش و بسه انقدر DW و اون یکی بازی استراتژک رو دیدیم:D ( Romance Kingdom بود؟ :-" )

ولی عصری که تریلر رو دیدم : :| :| :| ، همین الان بدید من اینو بازی کنم:|
چون خدایی انتظار نداشتم بازی درست حسابیی ببینم! و الان با دیدنش شدیدا دوست دارم یه داستان درست حسابی از این افسانه ببینم:x

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
من چند بار نگاش کردم
در یک جمله

تو سایت همسایه خوندم که برای ps4 one عرضه میشه اسمی از نسل بعد نبردن :-?#-o

• Wow
Reactions: omid0

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
شخصیت اصلیش monkey king ـه شخصیت افسانه ای چینیه تو dota 2 هم هستش :D
در ادامه حرفت، Dota2 چندسال بعد از LOL این هیرو آورد.
تو LOL اسمش همون Wukong هست.
==========
الان یه سرچ زدم، بابا اینکه همه جا هست.
تو Hon ,Strife,Smite هم هست، چه هیروی هرجایی هست :))

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
گرافیک و سیستم مبارزه و کلا گیم پلی و قابلیت های خفن و متنوعی که نشون دادن بیخیال، من مات و مبهوت جو بازی شدم! سنگینی محیط و فیزیکی که حاکمه مثل تکون خوردن برگ ها، اون مه غلیظ... واقعا عجیبه!

یه خورده زیادی برای یه بازی مستقل خوبه، خصوصا که چینی هم هست که کلا اعتمادی بهشون نیست هیچجوره. این گرافیک و فیزیک، بازتاب ها و افکت های عناصر رو کنسول های حاضر حداقل برای یه سازنده مستقل و یه بازی مالتی پلتفرم غیر ممکنه! مگه اینکه بازی به شدت محدود باشه، که امیدوارم نباشه.

در کل چیز عجیب غریبی بود، این شخصیت مانکی هم شخصیت جذابیه، تو enslaved با ظاهر انسانی البته بود یادمه، سلاحی که استفاده می کرد و فیزیکش دقیقا مشابه همین بازی بود.

• Wow
Reactions: MehdiAhmadi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر