Multi Platform Black Myth: Wukong

سازنده
Game Science
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Game Science Interactive Technology
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
Ef12XT_U4AEVxgc.jpg
بازی Black Myth: Wu Kong معرفی شد. عنوانی بر اساس دنیای معروف میمون شاه و Journey To The West که توسط استودیوی چینی Game Science در دست ساخت هست. ژانر بازی Action RPG بوده و به صورت تک نفره دنبال میشود. این عنوان توسط موتور گرافیکی UE4 در حال ساخت بوده و برای کنسول ها و PC عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

آخرین اطلاعات از بازی:

◾ بازی در سبک سولزلایک و ساختاری نیمه‌ اوپن‌ورلد دارد
◾ سلاح اصلی بازی Golden Cudgel Staff است
◾ بازی سه حالت کمبت دارد:
Smash/Pillar/Thrust
◾ امکان ترکیب حرکات Light و Heavy Attack برای Combo زدن وجود دارد
◾ بازی دارای جادو و Spell است
◾ امکان تبدیل شدن به حیوان‌هایی همچون گرگ و ... وجود دارد
◾ ماموریت‌های فرعی شما را به سوی موجودات جدید و باس های مخفی میرساند
◾ ممکن است عنوان Black Myth Wukong دارای خریدهای درون‌ برنامه‌ای باشد!
◾ این عنوان در تابستان 2024 برای کنسول های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحه استیم بازی فعال شد
LINK

تصاویر گرفته شده از دمو
IMG_20230820_153840_760.jpg IMG_20230820_153839_924.jpg
IMG_20230820_153840_022.jpg IMG_20230820_153840_443.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گرافیک، آرت استایل، انیمیشن ها، کمبت بازی، اتمسفر بازی واقعا جذاب بوده

البته امیدوارم تا یکی دوسال آینده بیاد و از اون دست بازیهایی نباشه که بره 5 6 سال دیگه! آخر نسل نهم بیاد که به قولی بیات نشه

و نکته مثبت تایید کردند کنار پی سی برای تمام پلتفرم های اصلی منتشر خواهد شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این دمو نشون میده اپیک چه خدمت بزرگی داره به بازی ساز های مستقل و کوچیک میکنه موتور اماده + انواع و اقسام Asset از قبل ساخته شده نتیجش میشه این خروجی واقعا آدم کیف میکنه اینا رو میبینه .....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
من فکر کردم اون تیکه اون قدر سنگین Parry شد که تو هوا قفل شد بدبخت :))
وو کونگ ولی کلا شخصیت افسانه ای باحالیه :D این تکنیک کلون زدن و تقلیدش رو خیلی خوب درآوردن :x
قشنگ حس ناروتو داد اون بخشش :))

ولی عمرا این بازی منتشر بشه:| فیکه:| همونطور که Project Awakaning فیک بود! :| (فکر کنم گفته بودن بازی PS4ه :)) )

ولی اون چیزی که تهش نشون دادن بیشتر شبیه لانچ تریلر بود تا اینکه بگیم بازی تازه معرفی شده و یه چیز فیکی آماده شده و ... :|
اما یکم باورش سخته که یه استودیو بی نام و نشون، از یک کشور بی نام و نشون تو این صنعت، یهو چنین چیز خفنی ارائه بده:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
قشنگ حس ناروتو داد اون بخشش :))

ولی عمرا این بازی منتشر بشه:| فیکه:| همونطور که Project Awakaning فیک بود! :| (فکر کنم گفته بودن بازی PS4ه :)) )

ولی اون چیزی که تهش نشون دادن بیشتر شبیه لانچ تریلر بود تا اینکه بگیم بازی تازه معرفی شده و یه چیز فیکی آماده شده و ... :|
اما یکم باورش سخته که یه استودیو بی نام و نشون، از یک کشور بی نام و نشون تو این صنعت، یهو چنین چیز خفنی ارائه بده:|
البته Daniel Ahmad که این بازی رو توی توییتر معرفی کرد، یه سری توضیحات رو هم در مورد این استودیو داد:

این استودیو تا الان 3تا بازی ساخته و توی بازار PC و موبایل فعالیت داشته. بیشتر به خاطر بازی Art of War: Red Tides معروفه. استودیو سال 2014 تاسیس شده و متشکل از بعضی از اعضای Tencent هست که 13 سال سابقه توی صنعت بازی دارن. تقریبا 40 نفر هستن و 19 تا دیگه هم دارن استخدام میکنن. تقریبا 2 ساله که ساخت این بازی استارت خورده. توی ساخت بازی عناوینی مثل GoW, Sekiro و MHW رو بازی کردن و ازشون زیاد الهام گرفتن. این دمو هم نتیجه اون 2 سال تجربه ای هست که توی این مدت کسب کردن و شامل UE4 هم میشه. گفتن بازی رو هر وقت عرضه میکنن که برای پلیرها تجربه لذت بخشی رو ارائه بده. دنیل احمد میگه که احتمالا دنبال ناشر هم بگردن و تا عرضه حداقل 2 سال فاصله داره.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
فقط امیدوارم که سازندگان نگاهی به دارک سولز نندازن:D

به شدت با گیم پلیش حال کردم:x\m/

خیلی خوفه!:x

با قیافه میمونه کنار میام، اما خواهشا دارک سولز بازی درنیارن!:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
البته Daniel Ahmad که این بازی رو توی توییتر معرفی کرد، یه سری توضیحات رو هم در مورد این استودیو داد:

این استودیو تا الان 3تا بازی ساخته و توی بازار PC و موبایل فعالیت داشته. بیشتر به خاطر بازی Art of War: Red Tides معروفه. استودیو سال 2014 تاسیس شده و متشکل از بعضی از اعضای Tencent هست که 13 سال سابقه توی صنعت بازی دارن. تقریبا 40 نفر هستن و 19 تا دیگه هم دارن استخدام میکنن. تقریبا 2 ساله که ساخت این بازی استارت خورده. توی ساخت بازی عناوینی مثل GoW, Sekiro و MHW رو بازی کردن و ازشون زیاد الهام گرفتن. این دمو هم نتیجه اون 2 سال تجربه ای هست که توی این مدت کسب کردن و شامل UE4 هم میشه. گفتن بازی رو هر وقت عرضه میکنن که برای پلیرها تجربه لذت بخشی رو ارائه بده. دنیل احمد میگه که احتمالا دنبال ناشر هم بگردن و تا عرضه حداقل 2 سال فاصله داره.
بعد ما اون سمت داریم سر فلان بازی با فران تعداد کارمند و 500M دلار خرجی که برداشته بحث میکنیم:|

ولی بیشوخی من هنوز باورش برام سخته چنین چیزی ازشون ببینیم:D حتی همون دو سال بعد:D
یه دانگرید W_Dی نشه شانس اوردیم:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
بعد ما اون سمت داریم سر فلان بازی با فران تعداد کارمند و 500M دلار خرجی که برداشته بحث میکنیم:|

ولی بیشوخی من هنوز باورش برام سخته چنین چیزی ازشون ببینیم:D حتی همون دو سال بعد:D
یه دانگرید W_Dی نشه شانس اوردیم:D
یک بازی دیگه هم بود طرف یک نفره داشت میساخت...سونی بهش پول داده بود.
اونم هنوز بعد چندین سال نیومده:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
اره، بنده خدا معلوم نیست چه شد:D

اصلا معلوم نیست این پروژه در چه وضعیته!

شاید هم دیگه رفتن نسل بعد!:D

===================================================
آقا این تریلر Black Myth: Wu Kong رو یبار دیگه دیدم، گرافیکش خیلی خوش رنگ لعابه بنظرم، گیم پلیش دیگه بماند!:x:D\m/

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
جل‌الخالق! :D عجب چیز تر و تمیز و خفنی بود! اتمسفر، گرافیک و انیمیشن‌ها، موسیقی و... واقعاً جالبه و گیم‌پلی هم حداقل از روی ویدیو خیلی جذاب به نظر می‌رسه.
جالب‌ترین بخش ماجرا هم اینه که با اینکه به شدت فانتزیه و انواع و اقسام جک جونورها توش هستن، ولی یه حس جدی‌ای هم داره و کلاً یه معجون عجیبیه! یعنی اگه تا دیروز بهم می‌گفتن یه همچین بازی‌ای هست که شخصیت اصلیش میمونه و تبدیل به حشره میشه و...، می‌گفتم خب یه چیزی برای درجه سنی ۵+ هست ولی این قشنگ توی سبک Soulsborne بود و گیم‌پلی هم خیلی سفت و سخت به نظر می‌رسید. این همون چیزی هست که دوست دارم توی سبک پلتفرمر ببینم. یعنی یه بازی فانتزی و خوش آب و رنگ که گیم‌پلی خفنی هم داشته باشه و آدم رو به چالش بکشه.
کلاً بازی از هر نظر انقدر جالبه که هی فکر می‌کنم با یه Hoax خفن سر و کار داریم، نه یه بازی واقعی! :D از یه طرف به شدت پولیش شده و کامل به نظر می‌رسه و هم بخش گیم‌پلی و هم بخش انتهایی و تریلرمانندش یه جوری کامل هست که انگار همین الآن هم می‌تونن منتشرش کنن، ولی از اون طرف نسبت بهش شک و تردید دارم و تعجب نمی‌کنم اگه از همین امروز ناپدید بشه تا چند سال دیگه که یهو یادش بیفتیم و بگیم چی شد این بازی! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
  • Like
Reactions: Arima Kishou

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,836
نام
نریمان
q5v2_006h-ygk-fly1ghx4flwmljj31hc0u0h97.jpg

d46_ebdba569ly1ghx47dpkpxj21hc0u0qv8.jpg

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
جل‌الخالق! :D عجب چیز تر و تمیز و خفنی بود! اتمسفر، گرافیک و انیمیشن‌ها، موسیقی و... واقعاً جالبه و گیم‌پلی هم حداقل از روی ویدیو خیلی جذاب به نظر می‌رسه.
جالب‌ترین بخش ماجرا هم اینه که با اینکه به شدت فانتزیه و انواع و اقسام جک جونورها توش هستن، ولی یه حس جدی‌ای هم داره و کلاً یه معجون عجیبیه! یعنی اگه تا دیروز بهم می‌گفتن یه همچین بازی‌ای هست که شخصیت اصلیش میمونه و تبدیل به حشره میشه و...، می‌گفتم خب یه چیزی برای درجه سنی ۵+ هست ولی این قشنگ توی سبک Soulsborne بود و گیم‌پلی هم خیلی سفت و سخت به نظر می‌رسید. این همون چیزی هست که دوست دارم توی سبک پلتفرمر ببینم. یعنی یه بازی فانتزی و خوش آب و رنگ که گیم‌پلی خفنی هم داشته باشه و آدم رو به چالش بکشه.
کلاً بازی از هر نظر انقدر جالبه که هی فکر می‌کنم با یه Hoax خفن سر و کار داریم، نه یه بازی واقعی! :D از یه طرف به شدت پولیش شده و کامل به نظر می‌رسه و هم بخش گیم‌پلی و هم بخش انتهایی و تریلرمانندش یه جوری کامل هست که انگار همین الآن هم می‌تونن منتشرش کنن، ولی از اون طرف نسبت بهش شک و تردید دارم و تعجب نمی‌کنم اگه از همین امروز ناپدید بشه تا چند سال دیگه که یهو یادش بیفتیم و بگیم چی شد این بازی! :D

شخصیت اصلیش monkey king ـه شخصیت افسانه ای چینیه تو dota 2 هم هستش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر