بازی Army of Two The 40th Day برروی Wave6 عرضه شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
بازی Army of Two The 40th Day برروی Wave6 عرضه شد؟

اگر به دنبال دانلود بازی Army of Two The 40th Day هستید که چند روزی به صورت P2P پخش شده، قطعاً با Checking Game هایی عجیب آن در برنامه ی abgx360 1.0.2 رو به رو شده اید.

09.01.png

بخش اول اخطار زرد رنگ caution مربوط به bad kreon rip بازی است و مورد زیاد خاصی در دیسک بازی نیست. و اگر شما از iXtreme 1.4 به بالا استفاده میکند مشکلی با این مورد ندارید و همچنین میتوانید با برنامه ی abgx360 این مورد خطا رو Fix کنید.
تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=23814

مسئله ی مهمی که در برنامه ی abgx360 ورژن 1.0.2 نمایش داده میشود، عدم شناسایی Video CRC بازی است. (خطای زرد رنگ دوم)

برنامه در این پخش توضیح میدهد که video partition ـی بازی با اطلاعات موجود هماهنگی ندارد و دو دلیل برای چنین موردی را عنوان کرده است. یکی خراب بودن آن و دیگری Wave جدیدی که سابقاً مشاهده نشده است (تمرکز این مطلب برروی احتمال دوم است)

اگر داستان بازی L4D2 را بخاطر داشته باشید دقیقاً برنامه چنین خطایی در مرحله ی بررسی video partition بازی داد، در نهایت بازی L4D2 اولین بازی Wave5 شناخته شد و بعدها در Database سایت abgx360 این مورد نیز ثبت شد verified

image2al.jpg

هم اکنون برای بازی Army of Two The 40th Day مجدداً همین داستان در حال تکرار شدن است، در نگاه اول میتوان گفت که بازی میتواند 5th Wave باشد ولی چنین نیست و با ریز شدن میتوان به یک New Wave پی برد.

All Game Wave3 Video CRC = 0E58FB9D (V0 = CF942E7B, V1 = 4809B37A) = 3rd Wave
All Game Wave4 Video CRC = 1914211B (V0 = 29D07E66, V1 = EAE76B94) = 4th Wave
Left 4 Dead 2 Video CRC = D80BF8B6 (V0 = 71A877955, V1=EAE76B94) = 5th Wave
Army of Two Video CRC = E2FA3A26 (V0=E0363F4E, V1=EAE76B94) = New Wave​

در مورد مشکلات اجرای بازی و حساسیت iXtreme وضعیت دقیقاً همانند بازی L4D2 می باشد.

شرایط اجرای بازی Army of Two The 40th Day برروی ورژن های مختلف iXtreme

با آپدیت iXtreme LT درایوهای Lite-On میتوانید بازی را بدون دستکاری و بدون استفاده از دیسک اکتیو، راحت اجرا کنید

با آپدیت iXtreme 1.61 درایوهای Lite-On BenQ Samsung میتوانید بازی را بدون دستکاری و بدون استفاده از دیسک اکتیو، راحت اجرا کنید

با آپدیت iXtreme 1.6 درایوهای Lite-On BenQ Samsung میتوانید بازی را با کمک دیسک اکتیو اجرا کنید.

با اپدیت iXtreme 1.51 درایوهای Lite-On BenQ Samsung میتوانید بازی را Wave Patch کنید و به Wave3 آنرا تغییر دهید تا بازی اجرا شود.

با آپدیت iXteme 1.51 درایوهای Hitachi هیچ مشکلی برای اجرای بازی ندارید و میتوانید بدون دستکاری، بازی را راحت اجرا کنید.

با آپدیت iXtreme 1.6(1) non-stealth درایوهای Lite-On BenQ Samsung هیچ مشکلی برای اجرای بازی ندارید و میتوانید بدون دستکاری، بازی را اجرا کنید.

با آپدیت XTREME درایوهای Hitachi Samsung هیچ مشکلی برای اجرای بازی ندارید و میتوانید بدون دستکاری، بازی را راحت اجرا کنید.

با آمدن خبرهای بهتر و دقیق تر از واقعیت ماجرای این New Wave، پست به روز میشود

حق نگهدار

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
WTF!!!!! کلا این لایتون تاچ رو بیخیال شیم کم کم بهتره.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

البته LT کاری به Wave ها نداره و می توان گفت که این ویژگی رو از نسل XTREME به ارث برده.

در مورد نحوه چک stealth patch در این دو جمله صحبت شده:[LTR]
c4eva: ixtreme LT does not care about waves, as per orig fw
c4eva: LT will assume disk has correct stealth![/LTR]
گفته که LT اهمیتی به wave ها نمی ده (یعنی CRC اونارو چک نمی کنه که ببینه جدیده یا نه)
و همچنین گفته که LT فرض می کنه که دیسکی که توش گذاشته شده کاملاً stealth هست. (یعنی اینو خود صاحب بازی باید تست کنه و وقتی مطمئن شد بزاره)

حالا اگر LT عرضه بشه، مایکرو هر چقدر دوست داره video partition بده بیرون، کیه که اهمیت بده...!!
فعلاً با همین شرایط آفلاین و iXtreme بخت برگشته باید سر کرد

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
یعنی واسه هر بازی که جدید میاد یه قفل جدید میزارن ؟:eek:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
100%حرفت رو تایید میکنم!!!
اگه LT تا الان جواب داده بود -عرضش میکردن!اینقدر دستگاه سر همین LT ازشون بن شده که
خودشونم بیخیال شدم:laughing:

-دیگه MS کلکشون رو خونده-باید فکر جدیدی بکنن:-"

xGHOSTx

کاربر سایت
Jan 4, 2010
1
100%حرفت رو تایید میکنم!!!
اگه LT تا الان جواب داده بود -عرضش میکردن!اینقدر دستگاه سر همین LT ازشون بن شده که
خودشونم بیخیال شدم:laughing:

-دیگه MS کلکشون رو خونده-باید فکر جدیدی بکنن:-"

آخه برای چی قفل میزارن مگه بیکارن نذارن بهتره:biggrin1::biggrin1::sick::sick::sick::sick::laughing::laughing:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
لایو نرفتن ما شد 4 ماه.!

خدا این ماکروسافت رو لعنت کنه با این سیاستهاش..تا وقتی عمو بیل بود خیلی به ما ها اهمیت میداد اصلا کاری باهامون نداشت :biggrin1: اما حالا مثل اینکه با ما چپ افتادن.

بدبختی بازیهای اورجینالش گیر نمیاد وگرنه یک دستگاه خام میخریدیم.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به پیر به پیغمبر ویو ها قفل نیستن!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ببنید Wave ها رو نمیشه یک قفل صرفاً خطاب کرد، Wave ها به ویرایش و آپدیت ورژن Dash کنسول بستگی داره و مایکروسافت در هر دوره با آپدیت داشبورد خودش ویرایش جدیدی از video partition رو در بازی های خودش قرار میده که به Wave معروف شدند، که بعداً در Live موارد دیسک رو بررسی میکنند که بتوانند یکی از المان های تشخیص pirate بودن بازی را تشخیص دهند.

به خاطر حساسیت سابق iXtreme و حفظ امنیت اون در Live وقتی به Wave جدید میرسید بازی رو bad rip شناسایی میکرد و اجازه ی Boot بازی رو نمیداد.
چون مایکروسافت از March 2009 به این طرف Wave3 و بعدش Wave4 رو عرضه کرد و به خاطر حساسیت بررسی دیسک در iXtreme 1.4 به بالا، اعضا مجبور به آپدیت های مکرر بودند که این باورها بوجود آمده

ظاهراً توی iXtreme 1.61 این حساسیت تغییر قابل قبولی داشته.

زیاد وقت ندارم که بیشتر توضیح بدم، خودتون این مطلب "What IS Wave 4" که در سایت Abgx360 قرار داده شده را بخوانید.

این وقت رو گذاشتم این چند خط رو توضیح دادم که مرتباً نگید قفل و فکر کنید iXtreme قفل شکن هستش

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ببنید Wave ها رو نمیشه یک قفل صرفاً خطاب کرد، Wave ها به ویرایش و آپدیت ورژن Dash کنسول بستگی داره و مایکروسافت در هر دوره با آپدیت داشبورد خودش ویرایش جدیدی از video partition رو در بازی های خودش قرار میده که به Wave معروف شدند، که بعداً در Live موارد دیسک رو بررسی میکنند که بتوانند یکی از المان های تشخیص pirate بودن بازی را تشخیص دهند.

به خاطر حساسیت سابق iXtreme و حفظ امنیت اون در Live وقتی به Wave جدید میرسید بازی رو bad rip شناسایی میکرد و اجازه ی Boot بازی رو نمیداد.
چون مایکروسافت از March 2009 به این طرف Wave3 و بعدش Wave4 رو عرضه کرد و به خاطر حساسیت بررسی دیسک در iXtreme 1.4 به بالا، اعضا مجبور به آپدیت های مکرر بودند که این باورها بوجود آمده

ظاهراً توی iXtreme 1.61 این حساسیت تغییر قابل قبولی داشته.

زیاد وقت ندارم که بیشتر توضیح بدم، خودتون این مطلب "What IS Wave 4" که در سایت Abgx360 قرار داده شده را بخوانید.

این وقت رو گذاشتم این چند خط رو توضیح دادم که مرتباً نگید قفل و فکر کنید iXtreme قفل شکن هستش
خلیل خان میگم-اگه تونستی یکواژه درست کن- از این به بعد اونو به کار ببرند!منم خدایش دیگه دیونه شدم!
ریجن لاک رو میشه قفل حساب کرد تو کلمه wave چی دیدن که بهش میگن قفل؟؟؟

-خدایش کار سختیه-ولی اگه یکی یک همچین واژه ای جور کنه کلی کمک کرده- اون ستاد واژگان فارسی که اصلا کلمه جدید بیرون نمیده

rezagh15

کاربر سایت
Apr 29, 2007
48
نام
REZA
آقا خلیل با آپ دیت آخر ixtreme_v1.6_nostealth این بازی Army of Two The 40th Day وقتی هارد متصله اجرا نمیشه. راه حلی داره؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خلیل خان میگم-اگه تونستی یکواژه درست کن- از این به بعد اونو به کار ببرند!منم خدایش دیگه دیونه شدم!
ریجن لاک رو میشه قفل حساب کرد تو کلمه wave چی دیدن که بهش میگن قفل؟؟؟

-خدایش کار سختیه-ولی اگه یکی یک همچین واژه ای جور کنه کلی کمک کرده- اون ستاد واژگان فارسی که اصلا کلمه جدید بیرون نمیده

زمانی برای جا افتادن موضوع Wave4 کمی کم توجهی به آن شد و اصلا سعی بر تغییر نوع برداشت اعضا نداشتیم

ولی به آمدن Wave5 و iXtreme 1.6 NS و مسائلی که پشت سر هم ردیف شدند توی سایت، بهتر دونستم که دیگه از این لفظ در هیچ کدام یک از Thread های اصلی سایت استفاده نشه. (کاری که از همون اول باید صورت میگرفت)

اکنون هم بهتره که Wave رو همان چیزی که هست بشناسید و به دنبال واژه ی فارسی اون نباشید (پست 9 تاپیک)

یک موضوعی رو هم بگم، مثلا بازی L4D2 که Wave5 شناخته میشه با آپدیت 8507 همراه بودش، پس بازی های Wave4 هم با آپدیت 8498 همراه بودند و بازی AoT باید همراه با آپدیت 8955 باشد که video CRC اون Wave6 شناخته شده است.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
بازی Mass Effect 2 که دیشب عرضه شد (pirate) و Checking Game اون مشخص کرده که New Wave هستش.
یعنی با آپدیت آخر Dash همراه با Wave6 هستش

Code:
Checking for updates to abgx360.dat...
Server file abgx360.dat no newer than local file - not retrieving

D:\Downloads\Mass.Effect.2.XBOX360-GLoBAL\me2x360\Mass.Effect.2.XBOX360-GLoBAL\D
ISC1\me2x3601\me23601.dvd is valid

Checking Game
ISO: "D:\Downloads\Mass.Effect.2.XBOX360-GLoBAL\me2x360\Mass.Effect.2.XBOX3
60-GLoBAL\DISC1\me2x3601\me23601.iso"
Size: 7838695424 bytes (SplitVid 3rd or 4th wave)
Files in ISO: 1881, Folders in ISO: 12
Total bytes used: 6844374310 (93.78%)
Game appears to have random padding

Checking default.xex
Disc Number: 1 of 2
Original PE Filename: BioGame-XeReleaseLTCG.exe
Original PE Timestamp: 2009/12/16 03:01:11
Game Name: Mass Effect 2
Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Genre: RPG
No Avatar Awards
Achievements: 50 Achievements totaling 1000 Gamerscore
XEX CRC = 43F6FB01
XEX Media ID: 193940DB8E88E341090500ED-6EE5A52F

Region Code: 0xFFFFFFFF
Region Free!

Checking SS
Timestamp of Authoring: 2009/12/16 00:00:00
Timestamp of Mastering: 2010/01/06 09:51:28
SS Version: 1
SS CRC = F2703CD0 (RawSS = 6EF710C9)
SS Media ID: 193940DB8E88E341090500ED-6EE5A52F (matches game)
SS looks valid

Checking DMI
Timestamp of Authoring: 2009/12/16 00:00:00 (matches SS)
DMI CRC = 0BAFD18E
DMI Media ID: 193940DB8E88E341090500ED-6EE5A52F (matches game)
DMI looks valid

Checking PFI
PFI CRC = 05C6C409
PFI matches known data (4th wave - requires iXtreme v1.51 [Hitachi only],
v1.6 [using activation disc], v1.61 or later)

Video partition found
[B][COLOR="Red"]Video CRC = E2FA3A26 (V0 = E0363F4E, V1 = EAE76B94)[/COLOR][/B]
Video partition does not match known data (could be corrupt or a new wave not
seen before)

Stealth status is uncertain

Starting Verification
Looking for F2703CD043F6FB01.ini in the online verified database
There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database
Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination
Attempting to at least verify the game data
Looking for Xex_43F6FB01.ini in the online verified database
There is no verified rip of Xex CRC 43F6FB01 in the online database
Failed to find a verified ini file for this Xex
Verification failed

Aborting AutoFix because there is no Xex ini available
AutoFix Failed, Stealth is still uncertain

Press any key to exit . . .

فعلاً تا مدت طولانی بازی ها به همین حالت باقی می مانند، تا آپدیت های بعدی مایکروسافت.

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
حالا این بازیهای wawe 6 leg مثل fifa worldcup رو باید چکار کرد؟چون وقتی من ویدیو پارتیشن رو میخام بهش اضافه کنم تو abgx360 میزنه autofix failed.ایا این بازی واسه لایو امنیت داره؟من ویدیو پارتیشن Video_E2FA3A26.iso رو از سایت خود abgx360 هم دانلود کردم.ولی خود برنامه میگه این فایل اشتباهه یا خراب شده است و نامطمئن هست.
اصلا وقتی به فیکس کردن ویدیو میرسه میگه: !Video_E2FA3A26.iso appears to be invalid !ato fix was ebortedauto fix was failed در حالی که دو خط بالاتر خودش میگه برو فایل Video_E2FA3A26.iso رو دانلود کن.من رفتم دانلود کردم و کپی کردم تو پوشه استیلث برنامه.ولی اینجوری میگه.با s360x هم که اقا خلیل عزیز گذاشته بودن هم فایل رو به ایمیج تزریق کردم ولی بازم به ویدیو پارتیشن ایراد میگیره؟
تو رو خدا یکی بیاد بگه ایا این بازیا واسه لایو امنیت دارن یا نه؟!

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر