بازی Alan Wake Remastered رسما تأیید شد، عرضه در پاییز امسال

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
رمدی مدت کمی پس از لیست شدن بازی Alan Wake Remastered در چندین فروشگاه مختلف، ساخت این عنوان را رسما تأیید کرده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Alan Wake Remastered

سم لیک، نویسنده محبوب بازی این خبر را با انتشار نامه‌ای به طرفداران تأیید کرد. به گفته او، ریمستر آلن ویک «همان تجربه‌ای است که سال‌ها پیش عاشق آن شده‌اید.» استودیوی Remedy Entertainment تغییری را در این تجربه اعمال نکرده، اما بازی از لحاظ بصری پیشرفت‌هایی را به‌خود دیده که این پیشرفت‌ها، شامل مدل شخصیت‌ها و سینماتیک‌ها می‌شود. همچنین پشتیبانی از رزولوشن 4K نیز تأیید شده است.

علاوه بر این، اعلام شده که Alan Wake Remastered اکسپنشن‌های The Signal و The Writer را در بر دارد و همچنین شامل توضیحات و تفاسیر سم لیک خواهد بود. استودیوی رمدی تأیید کرده که ساخت بازی در مراحل پایانی قرار دارد و ریمستر آلن ویک در پاییز امسال عرضه می‌شود، اما در حال حاضر تاریخ عرضه دقیقی مشخص نشده است.

بازی Alan Wake Remastered با همکاری اپیک گیمز در حال ساخت بوده و توسط Epic Games Publishing منتشر می‌شود. رایانه‌های شخصی (فروشگاه اپیک گیمز)، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس، پلتفرم‌های مقصد ریمستر آلن ویک هستند.​

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
با اسکرین شات هایی که اومده انگار دادند گرافیک بازی رو telltale کار کرده 👎. نسخه اورجینال یک تاری خاصی داشت که فکر کنم بخاطر پرفرمنس بود ولی همون جذابش کرده بود انگار کل بازی یه dream بود.
به خاطر رزولوشن داغونش بود که یه حالت تاری داشت. چون روی PC حالت تاری نداشت.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
برای من شخصا همینکه مدل کارکترها و کیفیت تکسچرها رو ارتقا دادند و روی انیمیشن ها تا حدودی کار کردند کافیه. با توجه به قیمت بازی هم مشخصه این ریمستر بیشتر یه پروژه فرعی و جانبی بود و نباید انتظار تغییرات بزرگ در حد یه ریمیک تمام عیار داشت.

فرستاده شده از POCO X3 Pro من با Tapatalk

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
به جای این کارها بعد این همه سال شماره دوم رونمایی می کردند . انگار می خواستم یک بازی جهان باز عظیم پر جزییات مانند رد دد 2 بسازند . تهش شماره 2 نهایت 3 سال نیاز به ساخت داشت .

واقعا از تنبلی بعضی استدیوهای خوش نام من شاخ در میارم . نه به یوبی سافت که فرت و فرت اساسین و فارکرای حداقل خوش آب و رنگ می سازه نه به اینا

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
به جای این کارها بعد این همه سال شماره دوم رونمایی می کردند . انگار می خواستم یک بازی جهان باز عظیم پر جزییات مانند رد دد 2 بسازند . تهش شماره 2 نهایت 3 سال نیاز به ساخت داشت .

واقعا از تنبلی بعضی استدیوهای خوش نام من شاخ در میارم . نه به یوبی سافت که فرت و فرت اساسین و فارکرای حداقل خوش آب و رنگ می سازه نه به اینا
دو سال پیش Control رو بیرون دادن امسالم بخش کمپین Crossfire X رو منتشر میکنن اون وقت رمدی و تنبلی ؟ اینا یـ استدیو AAA متوسط هستن (از نظر نفرات) و تا الان رو روال سه الی چهار ساله بازیاشون رو منتشر کردن که کاملا نرماله واسه این سایز استدیو . شما یـ کم دیگه دندون رو جیگر بزار شماره دوم Alan Wake رو هم میبینی اینا 2 سال پیش تازه تونستن حق نشر ـش رو از زیر دست ماکروسافت خارج کنن . طبق شایعات داره توسط اپیک فاند میشه احتمالا سال دیگه ازش خبرایی بشه . این ریمستر رو دادن به عنوان پیش غذا وگرنه مرض که ندارن یـ ریمستر خشک خالی بدن . 30 دلار بیشتر نیست و تا جایی که جا داشته بروزش کردن خلاصه همینکه افراد بیشتری میتونن این Gem رو تجربه کنن خودش جای خوشحالی داره .
پ.ن : رمدی این چند وقته کلی پروژه در حال ساخت داره ادامه کنترل + یـ پروژه مالتی پلیر ، AW2 و بخش کمپین CrossfireX که چند وقت دیگه منتشر میشه خلاصه سرشون حسابی شلوغه این چند ساله

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,918
نام
نـــــــویـــــــــد

حالا این بندگان خدا بیکار که نبودن. هم QB ساختن هم Control که بازی موفقی هم بود. یه پروژه دیگه هم در دست ساخت دارن. نسخه دوم الن ویک هم بالاخره ساخته میشه فقط زمانش مشخص نی. ولی انتشار این ریمستر واقعا اتفاق خوبی بود برای منو و امثال من، چون میتونیم بازی رو با پرفورمنس خیلی بهتری تجربه کنیم. کلا تنبل به اینا نمیخوره. فقط مشکلات تکنیکی و پرفورمنس داشتن که بعد تجربه‌ی کنترل روی PS5 میشد دید اونم رفع شده :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
AW2 که به شکل کاملا تابلویی در حال ساخته و یحتمل همون پروژه ای باشه که هزینه هاش توسط Epic تامین شده. ریمستر AW هم باز به شکل تابلویی ساخته شده تا بخصوص گیمرهای PS که احتمالا سر انحصاری بودن نسخه اول شانس تجربه اش رو نداشتن برن سمتش و بازار برای شماره دوم آماده بشه.

در کل AW به نظر من یکی از بهترین بازی های زمان خودش بود و من دو بار تمومش کردم و حالا ریمستر باعث میشه رکوردم رو به 3 برسونم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دو سال پیش Control رو بیرون دادن امسالم بخش کمپین Crossfire X رو منتشر میکنن اون وقت رمدی و تنبلی ؟ اینا یـ استدیو AAA متوسط هستن (از نظر نفرات) و تا الان رو روال سه الی چهار ساله بازیاشون رو منتشر کردن که کاملا نرماله واسه این سایز استدیو . شما یـ کم دیگه دندون رو جیگر بزار شماره دوم Alan Wake رو هم میبینی اینا 2 سال پیش تازه تونستن حق نشر ـش رو از زیر دست ماکروسافت خارج کنن . طبق شایعات داره توسط اپیک فاند میشه احتمالا سال دیگه ازش خبرایی بشه . این ریمستر رو دادن به عنوان پیش غذا وگرنه مرض که ندارن یـ ریمستر خشک خالی بدن . 30 دلار بیشتر نیست و تا جایی که جا داشته بروزش کردن خلاصه همینکه افراد بیشتری میتونن این Gem رو تجربه کنن خودش جای خوشحالی داره .
پ.ن : رمدی این چند وقته کلی پروژه در حال ساخت داره ادامه کنترل + یـ پروژه مالتی پلیر ، AW2 و بخش کمپین CrossfireX که چند وقت دیگه منتشر میشه خلاصه سرشون حسابی شلوغه این چند ساله
دیگه جیگری نمونده . عمق کلام نگرفتی . من نگفتم این استدیو بی کار بوده و بادشون می زدند منظورم اینه بعد 11 سال (زمان بسیار زیادی هستش) چرا شماره 2 ساخته نشده (کاری ندارم حق نشرش زیر پرچم کدوم استدیو بوده ) بازی عظیم و پر جزییاتی نیست که چند هزار نیروی کار و 6 7 سال زمان نیاز داشته باشه .

بحث کش نمی دهم . روی هم رفته امیدوارم بعد این ریمستر در اصرع وقت مراحل پیش تولید شماره دوم استارت بزنند حتی نیم نگاهی برای ساخت شماره سوم و تبدیل کردنش به یک سه گانه داشته باشند .

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
یکی از استدیو های مورد علاقه من همین رمدی ه
کم حاشیه با کیفیت دیگه چی میخوای
فقط ای کاش این کوانتم هم از انحصار خارجش میکرد 😢

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر