بازی 500 میلیونی ایرانی

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
ببین من با حرفای هردوتون موافقم تقریبا تا الانش ( サイレントヒル , khansharafdar)

サイレントヒル:
مشکل این نیست که ایران نمیتونه مشکل اینه که نمیخواد

مشکل اینه که حوصله کار زیاد نداره از من میشنوی میگم هیچکسی از پول بدش نمیاد اینکه تحریمیم به ما اینجین نمیفروشن و اینا همش کشکه خرج نمیشه و مشکل اینجاس خیلیا هم شدن طرفدار یک جانبه غرب و همه چیزهاش به نظرم ایران همین که جرات میکنه و پا توی این عرصه میزاره خودش یه چیز کاملا شجاعانه س گرشاسپ هم که شما میگی توی گیم اسپات نقد شد پس یعنی یه هایپی داشته بالاخره
به نظرم راهکار اینکه این صنعت از اینی که هست بیشتر پیشرفت کنه خصوصی شدن شرکت های بازیسازی و برداشته شدن وزارت ارشاد بازی هاس( همون بنیاد)
khansharafdar:
شما هم خیلی از اینور رفتی به قاضی درست همه حرفات ولی آخرش که چی؟ جواب های هوی نیست از نظر من شما خودت داری میگی ژاپن
ژاپن الان راحت قدرتش با آمریکا برابره زیادم نباشه کمم نیست اما چطوری کار کرد از اون زمان ؟ اومدش به مادیات توجه کرد یا معنویات؟ درسته معنویات و انسان سازی نه اینکه فکر جواب دادن به کشورای دیگه یا نابودی و مرگ فرستادن به اونا باشه تمرکز کرد به روی خودش و خودش رو ساخت و خواهد ساخت

اصل مطلب :
توی تاریخ مشروطه 3 تا گروه داشتیم یک : عاشق بی چون و چرا غرب که عقیده دارن از سر تا پای ما باید غربی میشد تا پیشرفت کنیم حتی باید لباس پوشیدنمون هم مثل اونا باشه و ایران یه کشور بدبخت و ویرانه
گروه دوم کسانی بودن که توی گذشته زندگی میکردن که یعنی به صرف داشتن یه گذشته خوب همه چی کافیه و ما نیازی به پیشرفت نداریم همینطوری باید بریم جلو
و گروه سوم گفتن نه غرب خوبه نه توی گذشته موندن پس شعار من اینه : من یک ایرانی متمدن هستم که میخوام بسوی پیشرفت حرکت کنم با بهره گیری از کشور های پیشرفته و تبدیل بشم به یکی از اونا حتی پر قدرت تر
ولی متاسفانه اکثر ایرانی های امروز جز گروه اول یا دوم ( مخصوصا اولی هستن)

MH_FashisT

کاربر سایت
Jul 15, 2011
65
دوستان داستانو خوندين :d

فيلم هنديه :d

فك كنم اخرشم به شكست عشقي منجر ميشه =((

خلاصه داستان
امیر خلبان جنگنده پایگاه هوایی نوژه همدان، در عملیات ایران 140 شرکت دارد، نامزد او ، ناهید پس از اشغال قصر شیرین، در روز 31 شهریور گم شده است، کیانوش برادر نامزدش مسئول پدافند ضد هوایی پادگان "الله اکبر" اسلام آباد در پی پیدا کردن ناهید است و امیر از این ماجرا بی خبر است
هواپیمای امیر پس از بمب باران، پایگاه هوایی .... دچار کمبود سوخت شده است و مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه کشاورزی اسلام آباد می شود

iload

کاربر سایت
Nov 23, 2008
11
سلام

اسم بازی ایران 140هست ولی به نظرم باید اسمشو عوض کنن و بزارن 140 باگ و افتضاخ تاریخ بازیسازی ایران

لینک ویدیو بازی ( از سایت gameemag.ir)

رسانه دیجیتال : ایران140

برای اطلاعات بیشتر به اینجا برید واقعا برای این بازیای مسخره متاسفم فقط موندم 500 میلیون برای کجای این بازی صرف شده؟

شما یا اینایی که تو فیلم گفتن 500 میلیون خرجش شده از کجا میگن ؟! یه تحقیق بکنید خیلی بهتره و الکی شایعه درست نکنید !

تو ايران از اين پولا زياد حيف و ميل ميشه بخصوص تو زمينه سينما و تلويزيون!!!!!!!!!!!!!!!

تو ایران مردم خیلی زود باورن !

میلیون؟ پونصد؟ ببخشید یا خیلی‌Os بودِ سازنده یا دارن دروغ میگن. دست خیار شور اون همه پول بدی با Note pad بهتر از این میسازه.:d

شما درست فکر میکنید - دروغ ....

با سلام خدمت شما آقا ارشام.......
وقت خوندن دلایلتون واقعا تاسف خوردم که ما ها چرا باید نام ایرانی رو یدک بکشیم و اینقدر نسبت به کارهای یک ایرانی دیگر تاسف بخوریم.....
حال دلایل نقض دلیلهای شما:
1. اگر رابطه بسته داریم بخاطر اینکه کشورهایی که شما نام بردید هنوزم با ما خصومت دارند، قصه 100 سال پیش نیست قصه دیروز امروز ماست که باید تاوان اینکه ایستادیم و گفتیم میخوایم واسه خودمون زندگی کنیم، پس بدیم. از کودتای 28 مرداد بگیر تا 8 سال جنگ نابرابر و وجود بیش از دهها گروه تروریستی که هر روز برادرای خودمون رو ازمون میگیره.... ما که آماده ایم با همه ارتباط داشته باشیم ولی فقط به شرطی که به ما نگن حرف نزن و شرطهای عجیب غریب برامون نزارن....... 6 ساعت اشغال سفارت بریتانیا در برابر 6 روز گروگانگیری و کشتن 2 نفر از کارکنان سفارت ایران تو بریتانیا هیچه... در برابر تحقیر و تحریم روزانه ایران هیچه..... این یکی از اون کارهای است که اگر ایرانی باشی و خون یعقوب لیث تو رگهات جریان داشته باشه نباید تاسفش رو بخوری و باید با افتخار بهش نگاه کنی....
2. خوب شما اسم 2 تا بازی درباره واقعه کربلا نام ببر.... 2 تا نه اصلا یکی که ساخته شده و تبلیغ شده و فروش رفته..... شما بیا و تفکر روز رو نشون همه ما بده... اگه خواستی یه بازی بسازی باید به چه منابعی رجوع کنی.... جنگهایی که آمریکا راه می اندازه یا دلاوری های 8 ساله نوجوونهایی مثل خودت... رفتن تو نقش یک شوالیه یا پوشدن لباس رزم یک جنگاور شاهنامه..... شمشیر زدن برای شکست مسلمانها تو جنگهای صلیبی یا مقاومت خستگی ناپذیر مردم نیشابور علیه هجوم مغولها..... ( اینگار کم هم بازی ایرانی کردی که اینقدر بازی های مختلف با داستانهای مختلف رو نمیبینی از جنگ 8 ساله تا نبردهای نادر و انتقام یک مرد و پرشهای یک کوهنورد و...... خداییش بازی زیاد و حوصله خوندن بعضی ها کمه.....)
3.ایران فکر نمیکنه بلکه ما خودمون اینو القا کردیم... هم تو نبردهای کنسولیمون که فلان بازی خفنتره بخاطر شاخ بودن گرافیکش و فلان کنسول خوابه چون نمیتونه همچنین گرافیکی رو ببینه...
خب منم برم سر اصل مطلب:
اگر همون روز اول باورمون میشد که قدرت آمریکا فوق تصوره الان بجای بازی کردن راحت تو خونه باید پوتین سربازی رو تمیز میکردیم که از تجاوز به مال و ناموسمون نمیترسید ولی باور کردیم که میتونیم و امروز هواپیمایی که روس و چین تو خواب میدیدند از چنگ آمریکایی ها قاپیدیم... و یاد بگیر که پیشرفت یک روزه حاصل نمیشه بلکه پله پله است و منو تو هم ستونهای این پله اگه میخوای یک روز که خیلی هم دور نیست با افتخار از بالا به پایین نگاه کنی باید تحمل سختی ها رو داشته باشی و نه اینکه با آیه یاس خوندن دل بعضی ها رو بلرزونی.....

جوابم دندون شکن نبود چون نمیخوام دندون یک ایرانی رو بشکنم، بلکه جوابم دراز کردن یک دست بود تا بگیریش تا تو هم دستت رو دراز کنی و دست یک ایرانی دیگر رو بگیری تا با هم بگیم ما میتونیم همونجور که 2500 سال تونستیم... همونجور که 33 سال تونستیم.... هونجور که هر روز میتونیم.......

افتخار کردم به این جوان ایرانی . ایرانی واقعی به شما میگن !

واقعا بعضی از ماها خیلی ساده فکر می کنیم 350 میلیون تومان ناقابل!

جالبه پیش نمایش بازی که تو سایتشون با کیفیت 280p گذاشتن معلومه چه خواهد شد.

بهتر این 350 هزار دلار رو تویه کار دیگه خرج کنن یا دست یه تیم دیگه نمی دونم اون تیمی که رو بازی کار می کنه تا حالا جز برنامه نویسی خودشون بازی هم می کنن؟

چه قدر راحت تو این مملکت پول خرج می شه در حالی که اکثرا نیازمندند.

واقعا بعضی از ما خیلی ساده ایم که بدون تحقیق باور میکنیم .

-------------------------------------------------------------

من یک بازی ساز مستقلم که تنهایی 2 ساله دارم بازی سازی رو یاد میگیرم و هیچ بازی هم تا حالا نساختم . از کار با مکس و فتوشاپ و یونیتی و یو دی کی و شیوا تی ری دی و پاندا تی ری دی و اوگری و تورک و ویر تول و بلند و گاست تیریدی و گیم بوریو و .... بگیر تا نوشن داستان و بازی کردن گیم برای بهتر فهمیدن خواست گیمر .

پس اینجور موارد برام خیلی مهمه چون تو این رشته میخوام کار کنم .

امام علی (ع) میفرمایند : فاصله بین دیدن تا شنیدن چهار انگشته که فاصله بین واقعیت و دروغ هم هست . یعنی هر چیزی رو که دیدی باور کن نه هر چیزی رو که شنیدی . !

منم این 500 میلیون رو باور نکردم و از یکی از عوامل بنیاد پرسیدم . و جواب اونا این بود که این گروه برای گرفتن بوجه اومد ولی به علت کم بودن توانایی فنی بوجه بهشون داده نشده .

همیشه فکر کنید و بعد مشورت و سوال از کار دان در اون مسئله و بعد از مطمئن شدن به دیگرانم خبر بدید .

ممنون - سادات شریف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر