بازی گذرا و آنالایز ninja blade

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
ساخته from software هم اکنون در ژاپن برای مشترکین طلایی ایکس باکس لایو به صورت یک دموی قابل بازی در دسترس هست که به صورت یک اکشن نه دقیقه ارائه شده.ما(نویسنده مقاله) نگاهی به دمو انداختیم و به گمان ما این قابل قبول هست.
این بازی NG رو با رئیسهای شگفت انگیز و سطح دیوانه کننده ای از جزئیات به پائین میکشه.متاسفانه این بازی تا حدی به رخدادهای quick time متکی هست.

آنالایز تکنیکی:بر خلاف ساخته tecmo یعنی نینجا گایدن دو این بازی در رزولوشن 720p کامل اجرا میشه همچنین بازی سی فریم بر ثانیه اجرا میشه در مقابل نینجا گایدن دو با 60 فریم بر ثانیه.
بد بختانه زمانی که به انجین بازی فشار وارد میشه به هم پیوستگی عمودی بازی دچار خطا میشه.
بازی دارای جزئیات تصویری خیلی زیادی هست که توجه خاطر شمارو جذب میکنه و با AA2X به نرمی و زیبایی اجرا میشه.در ویدئوی که در پایین مشاهده میکنید از هم گسستگی تصویر در 10% از 35000 فریم تحلیل شد.
لینک ویدئو و منبع:
http://www.digitalfoundry.org/blog/?p=363

نظر شخصیه خودم:
گرافیک بازی از اونایی که تا حالا نشون دادن خیلی بهتر شده:eek: از روی این ویدئو اینطوریه.

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مثل اینکه هنوز حرفه ای نشدید (در خبر گفتن)
چندتا انتقاد(برای پیشرفتتان)
اول ویرایش کنید بعد خبر بزارید! (همه فعلها پس پیش هستند!)
فکر نکنم صحیح باشه که نظر شخصی را در اخبار قرار داد!؟

انشالله که پیشرفت می کنید......:biggrin1:

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
مثل اینکه هنوز حرفه ای نشدید (در خبر گفتن)
چندتا انتقاد(برای پیشرفتتان)
اول ویرایش کنید بعد خبر بزارید! (همه فعلها پس پیش هستند!)
فکر نکنم صحیح باشه که نظر شخصی را در اخبار قرار داد!؟

انشالله که پیشرفت می کنید......:biggrin1:
انشاالله حرفه ای میشم:smile:
شاید فعل ها پس و پیش باشن ولی اصل خبر که عوض نشده من سعی کردم خبرو ساده تر کنم بعدش من نظر شخصیمو بعد از لینک خبر گذاشتم واسه اینکه پست اضافه نزنم تابلوئه که نظر شخصیمه ولی بازم واسه اینکه اشتبا نشه چشم مینویسم :cheesygri
مرسی:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر