بازی کردن gta شبکه ای

سلام
این موضوع ، موضوع جدیدی نیست . خیلی وقته که کاربران بازی جی تی ای با دوستان خود به صورت شبکه ی بازی می کنند. لازم به ذکر است که این بازی شبکه ی را شما می توانید با اینترنت معمولی خانه خود حتی با سرعت 31.2kbps بازی کنید. در این بازی شبکه ی کاربران می توانند با تعداد زیاد با یکدیگر بازی کنند که به 200 نفر هم می رسد ...
در این تایپک ما به شما برنامه ی را معرفی خواهیم کرد که شما هم بتونید از این امکانات استفاده کنید.

برنامه مورد نیاز را شما می توانید از لینک زیر دریافت کنید. و GTA 5
http://www.sa-mp.com/download.php

پس از دریافت این برنامه و اجرای آن در قسمت Favorites و از منوی servers گزینه add server را زده و این عبارت را وارد می کنید : 91.184.76.104:1224 یا 91.184.76.104:1223

پس از پایان مرحله بالا در صفحه ی که رو به روی شما است سروری به نامPERSIAN (A.T.S)
را مشاهده می کنید روی آن کلیک راست کرده و Connect را برنید. توجه داشته باشید که در قسمت Players اگر وضعیت 0/100 باشد شما به تنهای بازی می کنید . ولی تعیین یک زمان مشخص بین خود و دوستان خود می توانید این بازی را با دوستان خود بزای کنید و لذت ببرید.
اگر هم سرعت شما بالاست می تونید از سرور های دیگر استفاده کنید

نکته :
1- هر چه Ping شما پایین تر باشد سرعت شما در بازی بالاتر است.
2- برنامه ی sa-mp را در کنار بازی نصب کنید.
3- برای بهتر اجرا شدن بازی بهتر است بازی به صورت پیشفرض باشد. ( فایل های اضافی نداشته باشد )
4- دوستانی که مپ آنها فرق دارد و حتی تغییر جز ی در مپ آنها وجود داشته باشد نمی توانند از این بازی استفاده کنند.
5- در قسمت name: نام مورد نظر خود ( در بازی ) را بنویسد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در این تایپیک مطرح کنید.

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
من جراوقتی دارم آنلاین بازی می کنم نمی تونم چیت یزنم در صورتی که بقیه می تونن چرا؟ اخا بدون چیت که اصلا حال نمیده
فقط تو بعضی سرور ها میشه و هر کدوم هم دستور خودشو داره تو بعضی ها حتی امکان TELEPORT هم داره
تو بازی F6 رو بزنید و تایپ کن
/HELP
یا
/CHEAT
اگه سرور مورد نظر این امکان رو داشته باشه میگه ;)

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
من تو بازی wheelmanهستم کسی همراه من بازی میکنه؟یا ر کمکی میخوام.زرنگ و ماهر/کسی هس؟راستی چرا کسی تو severچیزی نمیگه؟serverمشکل داره؟اخه هیچ کی تو بازی جواب منو نمیده:((

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
من این بازی رو یه مدتیه بازی می کنم تو یک سرور rpکه همه می دونید یعنی role playingبازی می کنم و adminهم هستم اگه کسی اینجا علاقه به gangster rpgداره به من بگه تا ipرو اینجا بگذارم قابل توجه که این سرور خارجی است
بیشتر توضیح بده.:biggrin1:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
GTA آنلاین هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه !
یعنی فکر نکنید حالا مثل WoW میرید Quest انجام میدید و ... :D

تنها چیزهای باحالش اینه که توی حالت RPG اگه بازی کنید ( سرورهای مخصوص داره با قوانین مخصوص خودشون ! ) باید دقیقا مثل تو واقعیت عمل کنید و همه کارهاتون مثل رانندگی و حرف زدن و ... مثل کاری باشه که تو واقعیت انجام میدید ، که باید زبانتون قوی باشه.
البته توی RPG هم می تونید توی Gangـها عضو بشید ، مثلا Grove Street که هر کدومشون واسه عضویت قوانین خاص خودشونو دارند.

ببینید اگه زبانتون خوب هست ، می تونید بازی کنید در غیر این صورت فقط می تونید برید توی سرورهای Fun ماشین بازی و سرسره بازی :D که لذتشون یکی دو هفته ـس !

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
GTA آنلاین هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه !
یعنی فکر نکنید حالا مثل WoW میرید Quest انجام میدید و ... :D

تنها چیزهای باحالش اینه که توی حالت RPG اگه بازی کنید ( سرورهای مخصوص داره با قوانین مخصوص خودشون ! ) باید دقیقا مثل تو واقعیت عمل کنید و همه کارهاتون مثل رانندگی و حرف زدن و ... مثل کاری باشه که تو واقعیت انجام میدید ، که باید زبانتون قوی باشه.
البته توی RPG هم می تونید توی Gangـها عضو بشید ، مثلا Grove Street که هر کدومشون واسه عضویت قوانین خاص خودشونو دارند.

ببینید اگه زبانتون خوب هست ، می تونید بازی کنید در غیر این صورت فقط می تونید برید توی سرورهای Fun ماشین بازی و سرسره بازی :D که لذتشون یکی دو هفته ـس !
این سرسره رو خوب اومدی.راستی شما تو چه سروری بازی میکنی؟

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام،

من الان چند وقتی هست GTA رو کنار گذاشتم :D

ولی واسه RPG توی سرور Everlast بازی می کنم و برای سرسره بازی :D توی سرورهای Official یه سرور بود همیشه فول بود ( 200 نفر جا داشت ) توی اون بودم، الان دیگه نیست :confused:

oyunambari

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3
سلام آقا يان
من وقتي كانكت ميشم ميره تو بازي عين وقتي كه خودم بازي ميكنم . لطفا در مورد بازي شبكه اي جي تي آ 5 توضيحات بيشتري بدهيد . ممنون
آي دي من game.cheats

zandy021

کاربر سایت
Jun 16, 2009
86
اقا جی تی ای من ریپه بازم میشه انلایین بازی کنم
امتحان هم کردم ولی وقتی میخام کنکت شم اینو میگه
10h6j39.jpg

لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر