بازی کردن gta شبکه ای

سلام
این موضوع ، موضوع جدیدی نیست . خیلی وقته که کاربران بازی جی تی ای با دوستان خود به صورت شبکه ی بازی می کنند. لازم به ذکر است که این بازی شبکه ی را شما می توانید با اینترنت معمولی خانه خود حتی با سرعت 31.2kbps بازی کنید. در این بازی شبکه ی کاربران می توانند با تعداد زیاد با یکدیگر بازی کنند که به 200 نفر هم می رسد ...
در این تایپک ما به شما برنامه ی را معرفی خواهیم کرد که شما هم بتونید از این امکانات استفاده کنید.

برنامه مورد نیاز را شما می توانید از لینک زیر دریافت کنید. و GTA 5
http://www.sa-mp.com/download.php

پس از دریافت این برنامه و اجرای آن در قسمت Favorites و از منوی servers گزینه add server را زده و این عبارت را وارد می کنید : 91.184.76.104:1224 یا 91.184.76.104:1223

پس از پایان مرحله بالا در صفحه ی که رو به روی شما است سروری به نامPERSIAN (A.T.S)
را مشاهده می کنید روی آن کلیک راست کرده و Connect را برنید. توجه داشته باشید که در قسمت Players اگر وضعیت 0/100 باشد شما به تنهای بازی می کنید . ولی تعیین یک زمان مشخص بین خود و دوستان خود می توانید این بازی را با دوستان خود بزای کنید و لذت ببرید.
اگر هم سرعت شما بالاست می تونید از سرور های دیگر استفاده کنید

نکته :
1- هر چه Ping شما پایین تر باشد سرعت شما در بازی بالاتر است.
2- برنامه ی sa-mp را در کنار بازی نصب کنید.
3- برای بهتر اجرا شدن بازی بهتر است بازی به صورت پیشفرض باشد. ( فایل های اضافی نداشته باشد )
4- دوستانی که مپ آنها فرق دارد و حتی تغییر جز ی در مپ آنها وجود داشته باشد نمی توانند از این بازی استفاده کنند.
5- در قسمت name: نام مورد نظر خود ( در بازی ) را بنویسد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در این تایپیک مطرح کنید.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سابولی بیک
ممد رضا :confused:

دادا من دوتا از این صفحه قبلآ دانلود کردم ولی با هیچکدومشون نتونستم بازی کنم (شاید اشتباه دانلود کردم:confused:) حالا شما میگی کدوم نسخه رو دان کنیم بهتره

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
سابولی بیک
ممد رضا :confused:

دادا من دوتا از این صفحه قبلآ دانلود کردم ولی با هیچکدومشون نتونستم بازی کنم (شاید اشتباه دانلود کردم:confused:) حالا شما میگی کدوم نسخه رو دان کنیم بهتره
سلام (سابولی ...)
SA:MP 0.2.2 R3 Client سه تا لینک داره هیچ فرقی نمیکنه همش یکیه
دقیقا چه مشکلی داره ؟
راستی محل سکونتت چه جای قشنگیه از فشار هوا له نمیشی ؟
icon17.gif

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
سلام
ای پی سرورهای ایرانی رو بدید لطفا
همون طور که در پست اول گفتم
91.184.76.104:1224 و 91.184.76.104:1223
سرور های ایرانی هستند که معمولا کسی تو اون ها نیست ولی میتونیم با هم قرار بزاریم یه ساعت همگی با هم بیایم بازی کنیم :laughing:

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
خوب یه چند تا ip servere خارجی بدید لطفا

گفتم لینک دانلود این بازی رو بزارم واستون
البته یکم حجمش زیاده! 64 کیلو بایت!!!!!!!!!
http://www.4shared.com/file/54964288...eviancee.html?
با موبایل میشه سند کنید

در مورد اینم فکر کنم اگر نسخه 5 گیگشو با دایال آپ دانلود کنید بهتر باشه درسته 64 کیلوبایت ولی برای اینکه از حالت فشرده درش بیارید باید 10 برابر وقتی که برای دانلود نسخه ی کاملش میزارید برای این بزارید برای من که میزنه 3000 ساعت نمی دونم شاید برای من اینطوریه;)

آخرین ویرایش:

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
در مورد اینم فکر کنم اگر نسخه 5 گیگشو با دایال آپ دانلود کنید بهتر باشه درسته 64 کیلوبایت ولی برای اینکه از حالت فشرده درش بیارید باید 10 برابر وقتی که برای دانلود نسخه ی کاملش میزارید برای این بزارید برای من که میزنه 3000 ساعت نمی دونم شاید برای من اینطوریه;)
موافقم :cheesygri
خوب یه چند تا ip servere خارجی بدید لطفا
اگه توی برنامه اون پایین روی INTERNET یا OFFICIAL کلیک کنید
SAMP1.jpg

سرور های خارجی میاد
هر چه سرعت Ping سرور شما پایین تر باشد سرعت شما در بازی بالاتر است
SAMP2.jpg

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
من این بازی رو یه مدتیه بازی می کنم تو یک سرور rpکه همه می دونید یعنی role playingبازی می کنم و adminهم هستم اگه کسی اینجا علاقه به gangster rpgداره به من بگه تا ipرو اینجا بگذارم قابل توجه که این سرور خارجی است

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
میشه بیشترتوضیح بدید اینایی که می گیدتو gta یا یه بازی دیگس؟

این یه برنامه هست که روی gta 5 نسب میشه و با استفاده از اون میشه مثل بازی های دیگه بصورت چند نفره با سروری تو اینترنت بازی کنید
ok ?

A2G

کاربر سایت
Jun 16, 2008
47
نام
امیر علی
من اینا رو دان کردم ولی تو این منوش گیج شدم نمیدونم چیکار کنم یه ذره توضیح در مورد کانکتش بدید

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
من اینا رو دان کردم ولی تو این منوش گیج شدم نمیدونم چیکار کنم یه ذره توضیح در مورد کانکتش بدید
سلام
اول عضویتت رو در بازیسنتر تبریک می گم:birthday:

شما وقتی برنامه sa:mp رو دان کردی و نصبش کردی (در فولدر gta5 که قبلا نصب شده)
اجراش کن در قسمت Favorites و از منوی servers گزینه add server را زده و این عبارت را وارد می کنید : 91.184.76.104:1224 یا 91.184.76.104:1223 این دو شماره IP آدرس سرورهای ایرانی هستند به نام های PERSIAN (A.T.S)
A و B که معمولا کسی تو اون ها نیست ولی برای سرور های خارجی میتونی روی
INTERNET یا OFFICIAL کلیک کنی
SAMP1.jpg

و بعد روی سرور مورد نظرت راست کلیک کن و روی connect کلیک کن
بعد حالشو ببر ;)

البته تمام این ها رو در پست اول توضیح داده بودم :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر