بازی ها به صورت سه بعدی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من رو مانیتور CRT هم امتحان کردم.3D شد.هیچ فرقی با مانیتور 3D نمیکنه.

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

من بیشر بازیا رو سه بعدی بازی کردم.این سه بعدی که میگم یعنی اینکه تصارویر عمق پیدا میکنن.ولی سه بعدی اصلی اینه که هم تصویر عمق پیدا میکنه و هم اشیا از مانیتور میزنه بیرون.حالا کسی نیست بگه چطور میشه کاری کرد که تصاویر از مانیتور بزنه بیرون؟؟؟؟؟؟
وای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
این همه داشتم برای دیوار توضیح میدادم.!!!!!!!
آخه به دیوار میگفتی حداقل ترک برمیداشت.:D
شما تمام این کارایی که گفتم بکن تصاویر تا جای کلت میاد بیرون.:D

توی پستای اول هم گفتم توی بازی FABLE III که سه بعدی بازی میکردم خفاش ها از تصویر میزدن بیرون و هرچی از مانیوتور دورتر میشدم خفاشا بیشتر بیرون میومدن یا مثلا فیفا 11 توی تمرین یک شوت به سمت دوربین میزدم. توپ تا جای چشمم میومد

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
برادر majidred2011 و هر برادر دیگری لینک دانلود درایور را بگدارد ممنون میشوم
نکته ای برای دوستانی که میخواهند حس بهتری از 3 بعدی ببرند(مخصوصا با انا گلیف
)
1 .چراغ هارا خاموش کنند.
2.فاصله ی بیشتری با مانیتور نسبت به همیشه بگیرند.
3.چشمان خود را کمی نیمه بسته بگذارید تا توجه شما به اطراف کم شده و رنگ بندی و 3D بودن تصویر را بهتر حس کنید.
زنده باشید
:-*

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
زنده باشید:-*[/QUOTE]
برادر majidred2011 و هر برادر دیگری لینک دانلود درایور را بگدارد ممنون میشوم
نکته ای برای دوستانی که میخواهند حس بهتری از 3 بعدی ببرند(مخصوصا با انا گلیف
)
1 .چراغ هارا خاموش کنند.
2.فاصله ی بیشتری با مانیتور نسبت به همیشه بگیرند.
3.چشمان خود را کمی نیمه بسته بگذارید تا توجه شما به اطراف کم شده و رنگ بندی و 3D بودن تصویر را بهتر حس کنید.
زنده باشید
:-*
تمام این نکته هایی که دوسته عزیزمون گفتن درست هست.
من خودم کلیپ های سه بعدی رو دیدم خیلی بهتر از بازی هست
مثلا هرچی اینچ صفحه بیشتر باشه بهتره من کلیپا رو با فلش وصل میکردم به تلویزون LED خیلی خیلی بهتر نشون میداد یعنی ...
-----
ولی اگه رفته باشین سینما 3 بعدی یا 4 یا 5 بعدی فرقه این نوع سه بعدی رو با اون نوع میفهمید.:x
وقتی رفتم نوشته بود فیلم خانه ی ارواح... ترسیدم:-s
وقتی شروع شد فهمیدم انیمشینه.!!!!!=((
بعدش داشتم غصه میخوردم که چرا اومدیم انیمیشن نگاه کنیم که ناگهان یک گربه اومد جلوم همچین نگام میکرد داشتم قش میکردم:-s بعدش یک پخخخخی روم کرد و رفت(همون لحظه صندلی هارو تکون دادن و پنکه های سینما روشن شد که مثلا اون گربهه داره پخخخخ میکنه):D
خیلی خیلی قشنگ بود اصلا قابل مقایسه با این سه بعدیی که ما توی بازی ها بازی میکنیم نبود
-----------
در مورد درایور جدید هم میتونید به [URL="http://search.yahoo.com/r/_ylt=A0oGdSg_tftOFWEAwU5XNyoA;_ylu=X3oDMTE2YmRvMW5hBHNlYwNzcgRwb3MDMTAEY29sbwNzazEEdnRpZANNU1kwMDFfMTYy/SIG=125c4p5jk/EXP=1325147583/**http%3a//www.deluxepc.net/45/NVIDIA-GeForce-Driver/"]اینجا[/URL] برید
البته پیشنهاد میکنم یک جوری یواشکی:D برید سایت انویدیا یا جیفورس و از اونجا دانلود کنید خیلی راحت تره
البته به یک چی پی ان نیاز دارید با آی پی ایران باز نمیشه

آخرین ویرایش:

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
وای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
این همه داشتم برای دیوار توضیح میدادم.!!!!!!!
آخه به دیوار میگفتی حداقل ترک برمیداشت.:D
شما تمام این کارایی که گفتم بکن تصاویر تا جای کلت میاد بیرون.:D

توی پستای اول هم گفتم توی بازی FABLE III که سه بعدی بازی میکردم خفاش ها از تصویر میزدن بیرون و هرچی از مانیوتور دورتر میشدم خفاشا بیشتر بیرون میومدن یا مثلا فیفا 11 توی تمرین یک شوت به سمت دوربین میزدم. توپ تا جای چشمم میومد

مجید جون به خدا این کارایی که گفتی رو من خیلی وقت پیش انجام دادم.فقط تصویر عمق پیدا میکنه.همین.اصلا چیزی از صفحه نمیزنه بیرون...کارت گرافیکمم:gtx 580

عینکمم اصل اصله.تو بسته کارت گرافیکم بوده.یه کاری کن تو کفففففففففففففف نمونم:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید جون به خدا این کارایی که گفتی رو من خیلی وقت پیش انجام دادم.فقط تصویر عمق پیدا میکنه.همین.اصلا چیزی از صفحه نمیزنه بیرون...کارت گرافیکمم:gtx 580

عینکمم اصل اصله.تو بسته کارت گرافیکم بوده.یه کاری کن تو کفففففففففففففف نمونم:d
عزیزم مهم این نیست که کار هایی که گفتمو چجوری انجام دادی.
مهم اینه که چجور بازی رو سه بعدی میخوای بازی کنی
الان اسکایریم رو سه بعدی کردم اونقدرا قشنگ نبود
یا مثلا جیمز باند blood stone رو سه بعدی کرده بودم اصلا خوب نبود ولی FABLE III رو سه بعدی کردم اصلا میرفتی توی یک دنیای دیگه
روی یک بازی تست نکن روی چند تا تست کن ببین بالاخره یکیش خوب درمیاد
من خودمم درست نمیدونم چه بازیی خوب سه بعدی میشه فیفا و PES هم خوب سه ببعدی میشه ولی چون از بالا هست زیاد به چشم نمیاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مجید منم میتونم؟
تو که میدونی سیستمم چیه
چه کار باید بکنم
یادم رفت گرافیکت چی بود!
Radeon HD بود دیگه آره؟؟

من با رادئون کار نکردم خودم جیفورس دارم ولی طرز کارش همینطوریه که بری آپدیت جدیدو دانلود کنی و از توی تنظیمات فعالش کنی

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام به همه من هم مشکل اقای -7- رو دارم درایور رو دانلود کرده ام اما این قسمتی که شما میگی توش نیست
ازلب تاب acer 5742g با کارت گرافیک GT540m استفاده میکنم
همه سری ها حتی مدل geforce سری 6000 از این قابلیت پشتیبانی میکنه ؟
فیلم هم میشه دید ؟ اگه اون گزینه رو فعال کنی ؟
یا یه برنامه خاصه که فیلم رو 3d نشون میده ؟
عینک سه بعدی از چه برندی بگیرم بهتره ؟
این برنامه nvidia 3d vision رو بزارید لطفا

با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر