بازی های Psp

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
سلام دوستان من بازی MORTAL KOMBAT TRIOLOGY رو میخوام که رو PS بود هر چی دنبال لینک میگردم پیدا نمی کنم اگه دارید بدید :blushing:

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
سلام دوستان من بازی MORTAL KOMBAT TRIOLOGY رو میخوام که رو PS بود هر چی دنبال لینک میگردم پیدا نمی کنم اگه دارید بدید :blushing:
سلام دوست عزیز.اگه دنبال بازی خاصی میگردی بهتره درخواستت رو توی این تاپیک مطرح کنی
با تشکر

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
Tekken 6 که تائید شده و قراره دو تا شخصیت مخصوص برای psp داشته باشه.
مثل lili و Dragonov تو Tekken 5 برای psp.

Silent Hill:Shattered Memories هم در واقع بازسازی همون شماره 1 بازی هست.:eek:

من خیلی دوست دارم این شایعات و خبرهایی که راجع به God of War جدید برای PSP هست تو E3 به حقیقت بپیونده و از بازی رونمایی بشه;)

nimamalek

کاربر سایت
Apr 6, 2009
22
سلام دوستان. خوبید؟ آقایون میشه لطف کنید طریقه بازی کردن دونفره بازي pes 2009 با دوتا psp یکی 1000 یکی 2000 از طریق ad hock رو شرح بدين؟ ممنون مي‌شم :)

آخرین ویرایش:

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
سلام بچه ها.کنفراس E3 رو اکثرا دیدید{به جز من}و هیچ خبری از بازی های جدید پی اس پی نمیدید؟
گویا یه RESIDENT EVIL درحال ساخت برایPSP دارن که تاریخ عرضه اش معلوم نیست.طبق آمار بازی در سال 1996{مطمئن نیست ترتیب اعداد رو درست نوشته باشم!!!} اتفاق میافته.
بقیه خبر های E3 رو هم بچه ها گذاشتن{LBP/GT/MGS:PW/FF:DISSIDA........}
اگه کسی خبر جدیدی از بازیها داره{بازی های جدید که توی E3 معرفی شده} لطف کنه و بزاره

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
من میدونم که granturismo psp یک اکتبر میاد.
اتفاقا توی روزنامه خوندم psp go با بازی های بزرگی مثله متال گیر, LBP,GT و... عرضه میشه{حالا نمیدونم این بازی ها زودتر عرضه میشن یا نه؟}تاریخ عرضه PSP GO رو هم 1 اکتبر زدن
پ.ن:این عکس آینده بازی های PSP در PSP GO رو نشون میده که دیگه باید دانلودشون کرد{امیدوارم برای سری های قدیمی همچنان بر روی umd عرضه بشه!!!}
راستی بازیSoul calibur:Broken Destiny قراره برای PSP عرضه بشه که در سبک FIGHTING{تا اونجایی که میدونم!!!}(مثل تیکن و مورتال کمبت) خواهد بود{به علت بد بودن عکس های آپلود شده,عکسی قرار نمیدم,خودتون سرچ کنید بهتره!!!!}

آخرین ویرایش:

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
دوباره سلام
یه چند تا بازی واسه psp دیدم که هنوز منتشر نشده اند.گفتم عکسهاش رو بزارم
این اولیش:
g-force باید بازی شاد و جذابی باشه
{بچه ها شرمنده اطلاعات نمیزارم,انگیلیسیم افتضاحه(آخرین امتحانش رو شدم 10!!!)آدرس میدم اگه کسی خواست میتونه توی سایت پیدا کنه}
g-force-20090511102547520_640w.jpg

G-Force_PSP.gif

James Cameron's Avatar: The game :
هر چی گشتم عکسی جز عکس پشت جعبه!!!پیدا نکردم{البته تو گوگل عکس های نسخه x360 و ps3 بود که نمیشد گذاشت}
342250ps_500h.jpg

یه چند تا بازی دیگه هم بود البته اونها هم اطلاعات کمی داشتن و هم عکس نداشتن
آدرس سایت{لیست بازی هایی که قراره واسه psp بیاد}
بازم شرمنده.خودم میدونم اطلاعات ناقص بود

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
!!!!!!!!!!!!

دوباره سلام
یه چند تا بازی واسه psp دیدم که هنوز منتشر نشده اند.گفتم عکسهاش رو بزارم
این اولیش:
g-force باید بازی شاد و جذابی باشه
{بچه ها شرمنده اطلاعات نمیزارم,انگیلیسیم افتضاحه(آخرین امتحانش رو شدم 10!!!)آدرس میدم اگه کسی خواست میتونه توی سایت پیدا کنه}
g-force-20090511102547520_640w.jpg

G-Force_PSP.gif

James Cameron's Avatar: The game :
هر چی گشتم عکسی جز عکس پشت جعبه!!!پیدا نکردم{البته تو گوگل عکس های نسخه x360 و ps3 بود که نمیشد گذاشت}
342250ps_500h.jpg

یه چند تا بازی دیگه هم بود البته اونها هم اطلاعات کمی داشتن و هم عکس نداشتن
آدرس سایت{لیست بازی هایی که قراره واسه psp بیاد}
بازم شرمنده.خودم میدونم اطلاعات ناقص بود

بد نيست همين قدر كه بازي ها رو معرفي مي كنيد

بگید كي لينك دانلودش مياد

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
بد نيست همين قدر كه بازي ها رو معرفي مي كنيد

بگید كي لينك دانلودش مياد
شما بزار عرضه بشنءبعد از لینک دانلودش بپرسید
تاریخ عرضه توی آدرس سایت هست{از اونجایی که ماه های انگلیسی رو به ترتیب بلد نیستم,نمیتونم به تاریخ خودمون تبدیل کنم,چه برسه به تاریخ عربی!!!}

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
شما بزار عرضه بشنءبعد از لینک دانلودش بپرسید
تاریخ عرضه توی آدرس سایت هست{از اونجایی که ماه های انگلیسی رو به ترتیب بلد نیستم,نمیتونم به تاریخ خودمون تبدیل کنم,چه برسه به تاریخ عربی!!!}

دوست خوب اگه با این لحن صحبت كردم منظور مسخره

و بدي نداشتم فقط مي خواستم بدونم كي مياد تو نت :blushing:

حالا به هر تاريخي اونش با من:laughing:

اگر از صحبت قبليم ناراحت شدي ببخشيد

راستي دوست خوب يك تقاضا درام تو كه داخل اينا

مي دوني چه خبره بيا با هم يك تاپیک باز كنيم به اسم

جديد ترين بازي ها براي دانلود منم كمكت مي كنم

حاضري؟

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
دوست خوب اگه با این لحن صحبت كردم منظور مسخره

و بدي نداشتم فقط مي خواستم بدونم كي مياد تو نت :blushing:

حالا به هر تاريخي اونش با من:laughing:

اگر از صحبت قبليم ناراحت شدي ببخشيد

راستي دوست خوب يك تقاضا درام تو كه داخل اينا

مي دوني چه خبره بيا با هم يك تاپیک باز كنيم به اسم

جديد ترين بازي ها براي دانلود منم كمكت مي كنم

حاضري؟
راستیتش من زیاد اهل کارهای گروهی نیستم و به علت استعمال دیال آپ نه میتونم بازی دانلود کنم,و نه میتونم همین یه ساعت در روز رو دنبال بازی های psp بگردم.در ضمن تاپیک دانلود بازی های psp هم داریم{و از فعال ترین و پر بازدید کننده ترین تاپیکهای سایت محسوب میشه}و ایجاد یه تاپیک با محتوای مشابه تاپیک هایی که وجود دارند خلاف مقررات سایت هست.شما هم اگه به اینترنت دائم الخمر{ببخشید دائم الوصل}هستید توی همون تاپیک فعالیت کنید خیلی بهتره.دوستان هم به کمک نیاز دارند.
نه بابا ناراحت چی؟ مگه چیزی گفتی که ناراحت بشم؟ تو خارجه!!! رسمه هر چی بگی طرف معذرت خواهی کنه؟ توی ایران که رسم نیست{دارم شوخی میکنم باهات}

آخرین ویرایش:

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
نه ببين لينك از جاهاي ديکه اما ده امتحان مي كنيم بعدش هم ميزاريم من خيلي مي تونم كمكت كنم پایه باش ما فقط جديد ها رو مي زاريم هر هقته ميايم مي زاريم جديدا رو بيا ديگه
لطفاااااااااااااااااااااااا پایه باش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر