بازی های Psp

Capcom Classics Collection Reloaded

سلام
کپکام در حال سخت بازی جدیدی برای PSP هست.این بازی مجموعه ای از 19 بازی کلاسیک است به نامهای(1942, 1943, 1943 kai, Ghosts 'n Goblins, Ghouls 'n Ghosts, Super Ghouls 'n Ghosts, Commando, Mercs, Street Fighter II, Street Fighter II Championship Edition, Street Fighter II' Hyper Fighting, Son Son, Vulgus, Pirate Ship Higemaru, Exed Exes, Gun.Smoke, The King of Dragons, Knights of the Round, and Eco Fighters)لازم به ذکره ک قابلیت سیو کردن به تمام این بازیها و در تمام نقاط اضافه شده است.

با تمام کردن هر بازی رکوردی از شما به ثبت میرسه که میتونید سره این رکورد با دوستانتون رقابت کنید.همچنین گزینه هایی هم unlock میشه از جملهart, cheats, or music .

همین طور میشه این بازی ها رو (1943, Pirate Ship Higemaru, Son Son, Mercs, Ghosts 'n Goblins, and The King of Dragons. Finally)به طوره دسته جمعی به صورت شیر بازی کنید.

فکر میکنم capcom میتونه با کمک کنسول عظیم ولی کوچک سونی ما رو دوباره به اون زمان برگردونه.

بچه ها یه خبر خوب ! کمپانی Midway اعلام کرد بازی Mortal Kombat Unchained که مخصوص پی اس پی ساخته شده شامل Kombat Chess و Kombat Advanture هم هست مثل ورژن Armageddon که برای ps2 ساخته شد
33th74h.jpg

.
4gqsh8p.jpg

Game On Ms1 Gb

سلام

فکر کنم خبر خوبی باشه برای بچه هایی که مموری 1 گیگ دارند یا کسانی که دوست دارند جای بیشتری تو مموری داشته باشند.

باید بگم که بالاخره من تونستم بازی TEKKEN و GODFATHER رو توی مموری 1 گیگ جای بدم:blushing:
فکر کنم خبر خوبی باشه پس اگر بچه ها ADSL دارند بگن من براشون اپلود کنم اگر هم نه که می تونند تو یک DVD به اسانی تهیه کنند .

اینم برای 1 گیگی ها و فقط و فقط برای بچه های بازی سنتر :-":-":-":cool:

باتشکر:cool:

گروس جان دی وی دی رو چه جوری تهیه کنیم؟

شما به من پیام بده من برات توضیح میدم.

نقل قول:
نوشته شده توسط vandad
گروس آپلود می کنی ؟
دستت طلا !

نامرد حجمش زیاده من واسه کسانی گفتم که تهران نیستن اونم یک بازی که زیاد نش

آخرین ویرایش:
banner.jpg

نمیدونم سری بازی های Rainbow six رو یازی کردید یا نه !؟ ولی بازی جالبیه یه گروه هستین که مموریت های به شما واگذار میشه .....
این بازی از شرکت Ubisoft , tom clancy هست که بازی های مثل pop و splintcell و ... رو ساخته , اولین سری این بازی با نام vegas هست که برای PSP ساخته شده .

vegas-4_qjpreviewth.jpg

vegas-1_qjpreviewth.jpg

vegas-2_qjpreviewth.jpg

vegas-5_qjpreviewth.jpg

vegas-3_qjpreviewth.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or