بازی های (PSM (Play Station Mobile

Kratos Drake

کاربر سایت
Sep 30, 2011
43
نام
عرفان
سلام خدمت همه ی دوستان .

این تاپیک مخصوص بازی های بخش Play Station Mobile یا PSM هست .

نظرات و تجربیات خودتون درباره ی بازی های PSM و همچنین معرفی عناوین جدیدش رو توی این تاپیک مطرح کنید .

PlayStation-Mobile-featured-image.jpg

آخرین ویرایش:

Kratos Drake

کاربر سایت
Sep 30, 2011
43
نام
عرفان
Lemmings
--------------------
این بازی ساخت " Team 17 " هست که روی PSP عرضه شده بود . دوستانی که این بازی رو تجربه کردن می دونن که بازی بسیار جالبیه .
هم فان، هم فسفور بسوزون ( بعضی مراحلش واقعاً سختن ) . توو سبک پازل به نظرم یکی از بهترین های PSP بود .
هدف اینه که یه تعداد مشخصی از این موجودات (!) رو با استفاده از ابزارهایی که توی هر مرحله در اختیارتون قرار می گیره به در خروج هدایت کنید .
این بازی رو دیشب دانلود کردم که فعلاً توی استور جزو بازی های Free هست، البته فقط 30 مرحله قسمت Fun رایگان حساب میشه!
برای باز کردن مراحل Speacial و سه بخش دیگه که شامل 90 مرحله میشه باید هزینه ی اندکی رو پرداخت کنین .
اینم یک سری عکس از بازی :

Attachments

• 2012-12-07-150307.jpg
    2012-12-07-150307.jpg
    52.9 KB · مشاهده: 5
  • 2012-12-07-150329.jpg
    2012-12-07-150329.jpg
    98.9 KB · مشاهده: 4
  • 2012-12-07-150339.jpg
    2012-12-07-150339.jpg
    101.9 KB · مشاهده: 9
  • 2012-12-07-134830.jpg
    2012-12-07-134830.jpg
    111.3 KB · مشاهده: 9
  • 2012-12-07-134847.jpg
    2012-12-07-134847.jpg
    116.3 KB · مشاهده: 10
  • 2012-12-07-135013.jpg
    2012-12-07-135013.jpg
    126.8 KB · مشاهده: 14
  • 2012-12-07-135135.jpg
    2012-12-07-135135.jpg
    107.7 KB · مشاهده: 12
  • 2012-12-07-135455.jpg
    2012-12-07-135455.jpg
    134.2 KB · مشاهده: 15

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
دوست من جک میگی ;;) مگه استور اپدیت میشع؟ تا اونجایی هم که میدونم با ورژن زیر 1.81 هم وصل نمیشه بکل .استور با پروگرام ها با فریمور اپدیت میشند .تو استور اروپا کلا نیست .تا اونجایی کع میدونم استور اروپا با انگلیس و امریکا هر سه شکلشون با هم فرق داره .حالا کسی میدونه برای اکانت اروپا غیر انگلیس چجور میشه بازیا موبایلو دان کرد؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
PSM تا اونجایی که میدونم یه اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی هست (البته نمیدونم توی PSN اومده یا نه ) که سونی توی E3 معرفی کرد و در وهله اول هم برای گوشیهای خودش ( سری اکسپریا) و گوشیهای جدید HTC بیرون داد.
حتی من اپلیکیشنش رو گرفتم و روی Tab 2 نصب هم شد اما موقع اجرا پیغام ساپورت نبودن گوشی رو میداد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست من جک میگی ;;) مگه استور اپدیت میشع؟ تا اونجایی هم که میدونم با ورژن زیر 1.81 هم وصل نمیشه بکل .استور با پروگرام ها با فریمور اپدیت میشند .تو استور اروپا کلا نیست .تا اونجایی کع میدونم استور اروپا با انگلیس و امریکا هر سه شکلشون با هم فرق داره .حالا کسی میدونه برای اکانت اروپا غیر انگلیس چجور میشه بازیا موبایلو دان کرد؟
وفتی توی store میری .... سه تا تب اون بالا هستش ... tab ...games - videos و بقلش هم playstaion mobile هست .

---------- نوشته در 07:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:43 AM ارسال شده بود ----------

PSM تا اونجایی که میدونم یه اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی هست (البته نمیدونم توی PSN اومده یا نه ) که سونی توی E3 معرفی کرد و در وهله اول هم برای گوشیهای خودش ( سری اکسپریا) و گوشیهای جدید HTC بیرون داد.
حتی من اپلیکیشنش رو گرفتم و روی Tab 2 نصب هم شد اما موقع اجرا پیغام ساپورت نبودن گوشی رو میداد.
بله برای ویتا هم اومده و تعدادی بازی هم داره

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
وفتی توی store میری .... سه تا تب اون بالا هستش ... tab ...games - videos و بقلش هم playstaion mobile هست .

---------- نوشته در 07:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:43 AM ارسال شده بود ----------

بله برای ویتا هم اومده و تعدادی بازی هم داره
بخدا برای من فقط اون بالا تب گیم هست .ویدیو و موبایل نیست .اکانتم اماراته.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیر این سیستم عامل هیچ ربطی به گوشی های اندرویدی نداره. این برنامه رو خود سونی مسئولیت ساختش رو برعهده داشته و نحوه کارش هم اینطوری هست که اگر یک بازی که تو این شبکه هست رو خریداری کنید با بقیه دستگاه ها هم مجانی می تونید انجام بدید(منظور دستگاه های سونی هست). میتونید از استور ویتا بازی رو بخرید و بعد بر روی تبلت، گوشی های موبایل و PS3 از انجام این بازی لذت ببرید. در آینده قراره که بازی های این سیستم تروفی هم ساپورت کنند.

بخدا برای من فقط اون بالا تب گیم هست .ویدیو و موبایل نیست .اکانتم اماراته.
دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم این شبکه تو تمام کشورها وجود نداره و سونی و فعلاً به صورت آزمایشی تنها تو 9 کشور اون رو قرار داده که شامل انگلیس، کانادا، امریکا، ژاپن، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، استرالیا، هنگ کنگ و تایوان میشه. برای اطلاعات بیشتر هم به این مقاله مراجعه کنید.

Welcome To PlayStation Mobile – PlayStation.Blog.Europe

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خیر این سیستم عامل هیچ ربطی به گوشی های اندرویدی نداره. این برنامه رو خود سونی مسئولیت ساختش رو برعهده داشته و نحوه کارش هم اینطوری هست که اگر یک بازی که تو این شبکه هست رو خریداری کنید با بقیه دستگاه ها هم مجانی می تونید انجام بدید(منظور دستگاه های سونی هست). میتونید از استور ویتا بازی رو بخرید و بعد بر روی تبلت، گوشی های موبایل و PS3 از انجام این بازی لذت ببرید. در آینده قراره که بازی های این سیستم تروفی هم ساپورت کنند.
خیر؟!! جمله من سوالی نبود ، در ضمن چه ربطی به سیستم عامل داره؟ اتفاقا این اپلیکیشن رو خود سونی ساخته و معرفیش کرده در عین حال گفتم که اطلاعی راجع به اینکه توی PS Store اومده یا نه ندارم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیر؟!! جمله من سوالی نبود ، در ضمن چه ربطی به سیستم عامل داره؟ اتفاقا این اپلیکیشن رو خود سونی ساخته و معرفیش کرده در عین حال گفتم که اطلاعی راجع به اینکه توی PS Store اومده یا نه ندارم.
عامل رو اضافی نوشته بودم منظورم سیستم بود!
منم نگفتم سوالی بود جمله شما در نقض جملتون گفتم خیر!

اگر پست من رو هم درست مطالعه می کردید میدید که نوشتم خود سونی ساخته. تو Store هم هست و لینک دادم و می تونید چک هم بکنید.

به اندروید هم هیچ ربطی نداره و فقط بین دستگاه های سونی هستش. اگه این جوری بود که من الان با تبلت و گوشی سامسونگی که دارم می تونستم بازی ها رو انجام بدم. این جمله شما اشتباه بود!

PSM تا اونجایی که میدونم یه اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی هست

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

اگر پست من رو هم درست مطالعه می کردید میدید که نوشتم خود سونی ساخته. تو Store هم هست و لینک دادم و می تونید چک هم بکنید.

به اندروید هم هیچ ربطی نداره و فقط بین دستگاه های سونی هستش. اگه این جوری بود که من الان با تبلت و گوشی سامسونگی که دارم می تونستم بازی ها رو انجام بدم. این جمله شما اشتباه بود!

خواهشا وقتی از چیزی اطلاع کامل ندارید در موردش اظهار نظر نکنید:
ممنون میشم بگید الان این چیه؟
PlayStation®Mobile

اگر App اندروید نیست پس چیه؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خواهشا وقتی از چیزی اطلاع کامل ندارید در موردش اظهار نظر نکنید:
ممنون میشم بگید الان این چیه؟
PlayStation®Mobile

اگر App اندروید نیست پس چیه؟
شما مثل اینکه پست من رو اصلا نخوندی. متوجه شدی نوشتم فقط برای دستگاه های سونی؟

تمامی گوشی ها و تبلت های سونی. بالای همین لینکی که دادی برو توی Playstation Certified Device بعد می بینی که فقط برای چه دستگاه هایی هست. چند مدل HTC هم اضافه شده به این لیست و تنها همین!

PlayStation�Mobile

گوشی های سونی هم اندروید دارند اما اینکه بگیم این یک app برای گوشی های اندرویدی هست اشتباه مطلق هست چون سامسونگ رو به عنوان مثال ساپورت نمیکنه. پس بهتره وقتی راجبه چیزی اطلاع دقیق نداری اظهار نظر نکنی تا مخاطبان دیگه رو گمراه نکنی.

موفق باشید

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
عزیز شما یه مقدار فراموش کار هستی مثل اینکه ، زحمت بکش پستها قبلی خودت و من رو بخون بعد این پست رو بده:

قضاوتش با بقیه ، اما:

پ.ن : من باب اطلاع شما (با اینکه بنده در ابتدا هم گفتم که این App برای دیوایسهای اکسپریا و یه سری از گوشیهای HTC هست و جنبعالی لطف کردید و اصلا نخوندیش!!! )
باید بگم که این امکان برای سایر گوشیهای دیگه هم مهیا شده (منتها نیاز به Root شدن داره گوشی) میتونید از این App استفاده کنید اینم اموزشش :
[GUIDE][APP]Playstation Mobile on Unofficial Devices - xda-developers

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
عزیز شما یه مقدار فراموش کار هستی مثل اینکه ، زحمت بکش پستها قبلی خودت و من رو بخون بعد این پست رو بده:

قضاوتش با بقیه ، اما:

پ.ن : من باب اطلاع شما (با اینکه بنده در ابتدا هم گفتم که این App برای دیوایسهای اکسپریا و یه سری از گوشیهای HTC هست و جنبعالی لطف کردید و اصلا نخوندیش!!! )
باید بگم که این امکان برای سایر گوشیهای دیگه هم مهیا شده (منتها نیاز به Root شدن داره گوشی) میتونید از این App استفاده کنید اینم اموزشش :
[GUIDE][APP]Playstation Mobile on Unofficial Devices - xda-developers
من اون قسمت پست اولت رو متاسفانه ندیده بودم که توش نوشته بودی برای گوشی های سونی. درسته;)
در مورد بقیه گوش ها هم بنظرم انجام نشه بهتره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر