بازی های PlayStation Vita

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
باز هم خبر خوب

PS Vita Slim Borderlands 2 bundle به قیمت 200 دلار بزودی در امریکای شمالی عرضه می شود

vita_borderlands.jpg

بازی همراه با شش DLC پک کامل عرضه می شود همراه با ویژگیهای بیشتر و جدید در مولتی پلیر بازی

- - -ویرایش - - -

بعلاوه در ادامه خبرهای خوش امروز

John Koller از بخش مارکتینگ سونی اعلام نمود:

Our goal is to bring you more games to enjoy with our most powerful handheld console, and we look forward to announcing new titles for the PS Vita system this year.

- - -ویرایش - - -

باز هم خبر البته این یکی شایعه است

شرکت Rockstar Games دیروز اعلام نمود استودیوی لندنی این شرکت قصد انتشار بازی ای را دارند
که احتمال نسخه ای از GTA برای ویتا شانسی داشته باشد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی Borderlands 2 قراره بهاره امسال روی ویتا عرضه بشه . نسخه ای که از بازی عرضه میشه دارای DLC های : Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty, Mr. Torgue’s Campaign of Carnage, Psycho Character Class, Mechromancer Character Class, Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 1 and the Collector’s Edition Pack هست و قراره بقیه هم براش عرضه بشه . همچنین قابلیت Cross Save هم براش گذاشتن .
سونی گفته 47% از فروش بازیهای ویتا digitally بوده .

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
باز هم براتون يك شايعه داغ پيدا كردم:

Bioshock Infinite هنوز فرصت ويتا شدن رو دارد امروز اطلاعات قبل از فروش بازي روي سايت Play-Asia رفت:

http://www.play-asia.com/bioshock-infinite-paOS-13-49-en-70-49z1.html

يعني 2K در كنار بازي Borderlands 2 اين بازي رو هم ويتايي مي كنند يا نه؟ :x

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
احتمال میدید یک نسخه از گرن توریسمو برای ویتا بیاد یا یک نسخه از ایول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سونى اعلام كرده امسال 100 بازى ويژه ويتا مياد

http://www.siliconera.com/2014/02/1...d-vita-year-borderlands-2-set-spring-release/

به نظر من احتمال رزيدنت ايول زياده چون من خيلى از جاها و سايت و انجمن Capcom ديدم مردم اصرار دارند كه حتما امسال يكى واسه ويتا بده

بنظرم امسال سال ويتاست ان هم بخاطر عرضه و فروش vita slim و vita tv در غرب

بنظرم فروش خوبي ميكنند خيلي ها ابزار علاقه كردند

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حوصله گذاشتن منبع ندارم :D ولی سونی گفته برای ریلیز ویتا 2000 تو آمریکا ( در بهار ) میخواد این کنسولو با باندل بوردرلنددز 2 بده که خوب خوشحال کننده ـست ولی چرا هیچ خبری از این بازی نمیشه !؟
البته من یه چیزیو بگم من اشتباه از خودم بود که زود خریدم این کنسولو :D ( یعنی تقریبا 4 ماه از لانچ گذشته بود که خریدمش ) دیگه درس عبرت برام شد برای لانچ کنسولیو نخرم . ولی مطمئنا یک ویتا 2000 یا مدلای پیشرفته تر بهمراه بوردر لندز در سال آینده ( اواخر 93 ) خواهم خرید .
از این که بتمن داره برای سایر پلتفرم ها هم میاد هم خوشحالم هم ناراحت. از یه طرف ناراحتم چون یه بازی خیلی خفن ویتا داره پورت میشه رو پلتفرمای دیگه ( بنظر من این بازی کم از شاهکار نداره ) و از طرف دیگه ای هم چون خودم بازیش نکردم هنوز خیلی خوشحالم که برای سایر پلتفرم ها هم میاد .
از طرف سوم ( :D ) هم شاید تا اون موقع قیمت ویتا 2000 کمتر شده باشه یا چندتا بازی که مورد پسند من باشن براش بیاد که اونجوری حتما میگیرمش !
ولی قبول کنید اگه سونی یه کم بیشتر به جلب نظر سازندگان بزرگ به سمت ویتا بپردازه از این حالتی که من فکر میکنم در میاد !
هرچند پی اس پی هم بعد چند سال بازیای عظیمش اومد.
درهر صورت آتیش من قبل فروش کنسولم زیاد بود :D الانم هنوز پشیمون نیستم و فقط دارم ابراز خوشحالی میکنم از این شایعات :D
وسلام :D
ویرایش :
همین الان دیدم پستای بالاتر همین چیزی که اول پستم نوشتمو دوستان گفتن :D خوب خداروشکر اونا هم گفتن دیگه اینم منبع : gematsu.com/2014/02/ps-vita-slim-coming-us-borderlands-2-bundle

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
به نظر من احتمال رزيدنت ايول زياده چون من خيلى از جاها و سايت و انجمن Capcom ديدم مردم اصرار دارند كه حتما امسال يكى واسه ويتا بده
برا psp که چشممون به دکمه هاش خیره موند که یه رزیدنت اویل یا یه دویل می کرای براش بدن :| امیدوارم حداقل برا ویتا یه رزیدنت خیلی خفن بدن بیرون :d + نقش آفرینی لیون :x

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
برا psp که چشممون به دکمه هاش خیره موند که یه رزیدنت اویل یا یه دویل می کرای براش بدن :| امیدوارم حداقل برا ویتا یه رزیدنت خیلی خفن بدن بیرون :d + نقش آفرینی لیون :x

الان کپکام بلد نیس یه رزیدنت اویل درست حسابی برا کنسولا بده حالا چه برسه به "رزیدنت خیلی خفن" برا "ویتا" ;))

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
فقط هر کاری میکنن نسخه پورت شده تحویلمون ندن :(
4 تا بازی درست درمون بسازن بلکه فزجی بشه ملت نرن ویتا رو بفروشن :d

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
الان کپکام بلد نیس یه رزیدنت اویل درست حسابی برا کنسولا بده حالا چه برسه به "رزیدنت خیلی خفن" برا "ویتا" ;))

نه خدایی Revelations خیلی خوب بود و برای 3DS انحصرایی امد

تنها بازی 3DS ای که بهش حسرت میخورم و میدونم واسه A D U L T هاست همین و تمام و دیگه چیز حسرت کننده ای نداره برعکس ویتا

فقط ویتا :x

- - -ویرایش - - -

فقط هر کاری میکنن نسخه پورت شده تحویلمون ندن :(
4 تا بازی درست درمون بسازن بلکه فزجی بشه ملت نرن ویتا رو بفروشن :d

البته مشکلی با پورت ندارم یا نداریم

ببینید الان خیلی از بازی هایی هستند که برای همه میاد یعنی پورت ؟ مثلا گفتند توامان واسه سونی و ماکروسافت میاد خوب حالا واسه ویتا هم بیاد یا بعدا میاد این به منظور بد یا ناگوار نیست بد برداشت نکنید خیلی هم خوب هست یعنی این بازی واسه فلان کنسولها امد

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم ترجیح میدم اصلا هیچ Resident Evil ساخته نشه الا انیکه اصلا این سری به گند کشیده شده رو REboot کنن یه چیزه درست حسابی تحویل بدن !

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
من خیلی از این بازیهای جدید و قدیم هیجان زدم جالب اینکه هیچ وقت این بازیها را نکرده بودم و ندیدم :)

از God of War بگیر تا Metal Gear Solid و Ninja Gaiden و....هیچ کدوم رو قبلا بازی نکرده بودم

امیدوارم بازم بیاند

دوستان بحث Capcom شد دوباره سری زدم به فرومش و درخواست بازیهای Resident Evilو Ultra Street Fighter 5 رو کردم که انحصاری و نسخه جدید و مستقلی برای ویتا بدهند البته انحصاری RE چون SF که فقط یک حالته و سوال پرسیدم که چشمم افتاد به بازی Monster Hunter Frontier که امسال دیگه صد در صد انحصاری ویتا داره میاد سایت رسمی اپدیت شده و اسکرین شاتها داخل سایتش هستند:

�wPS Vita�� �����X�^�[�n���^�[ �t�����e�B�A�f�x�����v�����[�V�����T�C�g

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر