بازی های PlayStation Vita

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
این بازی borderlands 2 بیاد برای ویتا ... اونهایی که برای ps3 زدنش تو دانلود لیستشون ... برای ویتا باید بخرنش یا میتونن از همون پلاز بگیرنش ؟؟؟

بعد یه سوال وقتی نمایشگر ویتا hd نیست ... این پورت های hd چه فایده داره براش؟؟؟‌ فقط بیان بازی رو اپتیمایز کنن و بفرستن برای ویتا ... خیلی راحت میتونن کلی از بازی های psp و ps2 رو برای ویتا عرضه کنن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
wow به گفته سايت pushsquare كه خبرش دقايقي پيش بر روي ان قرار گرفت شايعه امدن پروژه
inFAMOUS: Second Son براي ويتا قوت گرفته است متن كامل خبر هاكي از پرو‍ژه جديدي از اين بازي بزودي ميدهد:

inFAMOUS: Second Son Studio Unclouds Unannounced Project - Push Square
احتمالش خیلی پایینه
بازیهایز انحصاری اوله کاره کنسول خیلی احتمالش کمه برای کنسولهای دیگه عرضه بشه - بازیهای انحصاری برای Ps4 دلیله خریده کنسول برای مشتری هست D:
من بیشتر فکر میکنم یک نسخه جدا از inf در حال ساخت برای ویتا بوده ... !

این بازی borderlands 2 بیاد برای ویتا ... اونهایی که برای ps3 زدنش تو دانلود لیستشون ... برای ویتا باید بخرنش یا میتونن از همون پلاز بگیرنش ؟؟؟

بعد یه سوال وقتی نمایشگر ویتا hd نیست ... این پورت های hd چه فایده داره براش؟؟؟‌ فقط بیان بازی رو اپتیمایز کنن و بفرستن برای ویتا ... خیلی راحت میتونن کلی از بازی های psp و ps2 رو برای ویتا عرضه کنن

خیر. Borderlands II فکر نمیکنم Cross Buy داشته باشه :) باید خریداری بشه ! البته اگر در اینده اعلام کردن که داستانش فرق خواهد کرد.

HD فقط به معنای بالا بردن وضوح تصویر نیست. کلا بهتر کردن بافتها و یا به کار گزاشتن AA و یا 16:9 کردن بازی و هر کاری که بازی رو نسبت به نسخه قدیمی پیشترفت بده به عنوانه نسخه HD شناخته میشه..
بله خیلی از بازیا رو میتونن عرضه کنن ولی هر بازی تضمین فروش رو نیست D: بستگی داره چه بازی باشه و چقدر محبوب باشه.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
کم کم داریم به عرضه بازی ها نزدیک میشیم :d
3 روز دیگه Toukiden میاد و Danganronpa: Trigger Happy Havoc :D
هفته بعد هم Ragnarok Odyssey و تومبا:d
حسابا رو باید شارژ کرد :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کم کم داریم به عرضه بازی ها نزدیک میشیم :d
3 روز دیگه Toukiden میاد و Danganronpa: Trigger Happy Havoc :D
هفته بعد هم Ragnarok Odyssey و تومبا:d
حسابا رو باید شارژ کرد :d
از بین اینهایی که دارن عرضه میشن من بیشتر منتظرم ببینم این Danganronpa چطوری عمل میکنه. انیمش که خیلی جالب بود و داستانش خیلی کشش داشت ! نمیدونم gameplay و سبک بازی رو چه جوری در اوردن اما توی لیسته خریدم فعلا هست D:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
از بین اینهایی که دارن عرضه میشن من بیشتر منتظرم ببینم این Danganronpa چطوری عمل میکنه. انیمش که خیلی جالب بود و داستانش خیلی کشش داشت ! نمیدونم gameplay و سبک بازی رو چه جوری در اوردن اما توی لیسته خریدم فعلا هست D:

خيالت راحت چون ِDanganronpa اول گيم بوده بعد به خاطر موفقيتش انيمه رو ساختن.
سبکش دقيقا عين انيمه اس, يعنى مثلا يکى يه چيزى بگه، يهو صورت شخصيت اصلى مياد با خرت و پرتاش :d بعد اگه حرفش اشتباهه تو بايد دکمه بزنى ، وقتی زدی زارت يه تير مياد ميخوره توو حرفاى بدبخت :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

منم صد در صد اینو میخرم بیشتر به خاطر همون انیمش :d
ولی فکر کنم مراحلش یه جورای برامون تکراری باشه چون دقیقاً از روی انیمه طراحی شده :d
یعنی وقتی بدونی قاتل کیه و چیه کلا یه جورایی برات خسته کننده میشه >:)

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ولی فکر کنم مراحلش یه جورای برامون تکراری باشه چون دقیقاً از روی انیمه طراحی شده :d

باو من خودمو کشتم باز حرف خودتو میزنی که :d

تاریخ ریلیزش برا PSP هست November 25, 2010. بعد چجوری از روی انیمه طراحی شده؟ :d

البته این که دقیقا عین همونه درسته ولی خوشبختانه دو تا نسخه ـس که یکش با انیمه یکیه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خيالت راحت چون ِDanganronpa اول گيم بوده بعد به خاطر موفقيتش انيمه رو ساختن.
سبکش دقيقا عين انيمه اس, يعنى مثلا يکى يه چيزى بگه، يهو صورت شخصيت اصلى مياد با خرت و پرتاش :d بعد اگه حرفش اشتباهه تو بايد دکمه بزنى ، وقتی زدی زارت يه تير مياد ميخوره توو حرفاى بدبخت :d
چه جالب من نمیدونستم D: یه سری gameplay اینهاشم دیدم معلومه کلا جا داشته راحت انیمه بشه D:
منتظرم ببینم این سبک بازی توی دسته منتقدهای غربی چه امتیازی میگیره ! اما انصافا داستانش خیلی کشش داشت ! _ ! من میگیرم.

خوشبختانه در حاله حاضر زیاد از جزییات انیمش دیگه یادم نمونده D: آمیدوارم بچسبه ! چون بین این سری بازیهایی که داشت میومد منتظره این و YS بودم

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خوشبختانه در حاله حاضر زیاد از جزییات انیمش دیگه یادم نمونده D: آمیدوارم بچسبه ! چون بین این سری بازیهایی که داشت میومد منتظره این و YS بودم

امیدارم
این Ys عالیه هرچی میرم تموم نمیشه >:) این و الویت اول بزار :d

- - -ویرایش - - -

باو من خودمو کشتم باز حرف خودتو میزنی که :d

تاریخ ریلیزش برا PSP هست November 25, 2010. بعد چجوری از روی انیمه طراحی شده؟ :d

البته این که دقیقا عین همونه درسته ولی خوشبختانه دو تا نسخه ـس که یکش با انیمه یکیه.

نمیدونم من تریلرش و دیدم بودم دقیقه مال خود انیمه بود الان یعنی 2 تا از این سری میخواد بیاد ؟ :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نمیدونم من تریلرش و دیدم بودم دقیقه مال خود انیمه بود الان یعنی 2 تا از این سری میخواد بیاد ؟ :d

نه، یه جورایی مثه HD Collection میمونه یعنی دو تا نسخه توو یک بازی، یا یک بازی شامل دو بازی :d
Danganronpa-Trigger-Happy-Havoc-290x140.jpg

th

ویرایش: البته دقیق مطلع نیستم شاید جداگانه میان :d

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
danganronpa دوتا شماره واسه psp داره.بعدا اومدن اینا رو بازسازی کردن جفتشو تو یه پک دادن واسه ویتا ( فقط تو ژاپن).واسه غرب ولی چون مطمئن نبودن از استقبال فقط نسخه ی یک بازسازی شده رو عرضه میکنن و خوب اگه استقبال خوب باشه قراره دومی رو هم عرضه کنن.جریان انیمه ساختنش هم مثل انیمه پرسونا 4 هست. یعنی بعد از موفقیت بازی از روش انیمه ساختن.
برای آشنا شدن ، بازیشم شبیه یه ace atoorney هست با حال و هوای 999 و یه پینچ پرسونا(قابلیتهای اجتماعی).تو ویتا نزدیکترین چیز بهش همون VLR که سازندش هم یکیه.اگه از اون خوشتون اومده پس از اینم احتمالا خوشتون میاد.

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
sly_trilogy_god_of_war_collection_vita.jpg

Wow لحظاتى پيش اعلام شد God of War Collection ويتا در تاريخ ششم May در امريكاى شمالى منتشر مى شود

قیمت: $29.99

index.php

خبر خوب دیکه هم امدن بازی Sly Cooper Collection می باشد که ان هم 27 ماه May منتشر می شود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر