بازی های PlayStation Vita

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
خدا این نت ایران رو بگم چیکار کنه الان زدم کیلزون دانلود شه فعلا داره اپدیت 300 مگابایتیشو میگیره زده 522 دقیقه!!!:-o دوستان راه دیگه ای برای دانلود سراغ ندارن که بشه سریعتر دانلودش کرد؟؟؟8-| اینا به کنار کسایی که RPG بازی میکنن میتونن بگن کدوم بازی ارزش بازی کردن رو داره؟؟؟ ترجیحا english باشه
میتونی از طریق این اموزش انجام بدی
http://forum.bazicenter.com/thread43472/page47/
این مال PS3 هست ولی ویتا هم همینطوره فرقی نداره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
روی چه بازی دست گذاشتید و عکسش رو گذاشتید !
واقعا آدم رو تحریک میکنه !
با همین عکس 1 هفته شارژم !
:d

2 روزه پوکمون رو تموم کردم روی کنسول دستی دشمن !
خیلی عالی بود !

این دیجیمون بابا که خیلی دوزش دارم هم استایل مبارزه عین همونه ولی خیلی بیشتر حال میده روی غرب باید بیاد تا حالش رو ببریم !
گرافیک یعنی خداست تو عکس ها !
;;)

آرمان کجای بیا نظر بده !!؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
منم از آخر باید برم ژاپنی یاد بگیرم

هرچی digimon اه داره فقط واسه ژاپن میاد :|

واقعا digimon عنوانی هست که غربی ها می پسندن چرا فقط توی ژاپن ریلیزش می کنن رو من نمی دونم :|
برای اینکه بریم ژاپنی یاد بگیریم!!
خدایی کاری داره یه زیر نویس بزارن و منو هاش رو انگلیسی کنن؟! تعداد بی شماری بازی واسه ویتا اومده که فقط توی ژاپن هستن و ما اصلا خبر نداریم! واسه خودشون نگه داشتن نامردا

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
آره من YS رو می خوام کالکتور بخرم! ببینم ردیف میشه..
دیجیمون اگرم انگلیسیش بیاد یه سالی طول میکشه!در کل دیجیمون خیلی دوست دارم :d یادمه واسه ps1 خیلی بازی داشت! انیمش هم که خیلی قشنگ بود.

من هنوز رو pc با املاتور بازی میکنم :D
خدا کنه اینو انگلیسی کنن حیف این بازی و گرافیک فقط برای ژاپنی ها باشه :(

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
انصافا خیلی گرافیکش خوبه خیلی دلم می خواست یه بازی اینجوری واسه ویتا بیاد که اومد در ضمن سایت playasia فکر کنم واسه فروش بزارتش:d

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
برای اینکه بریم ژاپنی یاد بگیریم!!
خدایی کاری داره یه زیر نویس بزارن و منو هاش رو انگلیسی کنن؟! تعداد بی شماری بازی واسه ویتا اومده که فقط توی ژاپن هستن و ما اصلا خبر نداریم! واسه خودشون نگه داشتن نامردا

باز خوبیش اینه که بازی های اسمی رو واسه غرب میدن بعد از یه مدتی.

- - -ویرایش - - -

انصافا خیلی گرافیکش خوبه خیلی دلم می خواست یه بازی اینجوری واسه ویتا بیاد که اومد در ضمن سایت playasia فکر کنم واسه فروش بزارتش:d

مشکل خرید بازی نیست,مشکل زبان بازی هست که اون هم بعد از یه مدتی انگلیسی رو میدن بیرون.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کلا تعداد بیشماری بازی شاخ برای ویتا تو ژاپن اومده که اصلا معلوم نیست برا اروپا و غرب هم بیاد یا نه ...
البته حرف دوستانم متینه که میگن ساپورت عالیه و هر هفته بازی ایندی داریم :)
:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روی چه بازی دست گذاشتید و عکسش رو گذاشتید !
واقعا آدم رو تحریک میکنه !
با همین عکس 1 هفته شارژم !
:d

2 روزه پوکمون رو تموم کردم روی کنسول دستی دشمن !
خیلی عالی بود !

این دیجیمون بابا که خیلی دوزش دارم هم استایل مبارزه عین همونه ولی خیلی بیشتر حال میده روی غرب باید بیاد تا حالش رو ببریم !
گرافیک یعنی خداست تو عکس ها !
;;)

آرمان کجای بیا نظر بده !!؟
D:
من این اخبار رو دنبال میکنم ! اما اخه اینا نسخه english ندارن ! برای همین اهمیت نداره برام تا بگن این بازی هم Localize میکنیم 1

کلا تعداد بیشماری بازی شاخ برای ویتا تو ژاپن اومده که اصلا معلوم نیست برا اروپا و غرب هم بیاد یا نه ...
البته حرف دوستانم متینه که میگن ساپورت عالیه و هر هفته بازی ایندی داریم :)
:D
یک پیشنهاد D: چون خودم یک دفعه دیدم
برو یک اکانت درست کن این استوره japan رو ببین اصلا JAW DROP میشی انقدر بازی داره ! حتی تو بخشه PSM هم کلی بازی داره D: لول !

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
یک عالمه بازی فقط تو ژاپن ریلیز میشند. توی یک تاپیکی که خودم درست کردم قسمت ژاپن رو نگاه کنید از همه بیشتره: http://forum.bazicenter.com/thread84856/

در مورد نسخه انگلیسی، خیلی از اینها تا ابد هم نخواهند داشت، چون policy شرکت سازنده Local release است، نه Global.

به خود ما نگاه نکنید که خیلیها (مثل خودم) عشق ژاپن هستیم، تو خارج از ایران بخصوص کشورهای غربی، حتی نمیدونند هیروشیما که بمب اتم توش انداختند تو کدوم کشوره، فقط میگند آسیای دور (Far east)! حتی زبان ژاپنی که میبینند میگند Chinese !!

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
من هر جا دیدم گفتند دقیق گرافیک ویتا با PS4 برابر همه هم گفتند

باز هم معلومه پس برای همین سونی cross-play رو زده
داداش تو رو خدا بسه!گرافيك ويتا به ps3 هم بزور ميرسه حالا شما بگو ps4!!!!يه چيزي هست به عنوان پردازنده موبايل كه رو ويتا هست!خودشو بكشه ميرسه به uncharted 1 در ps3...واقعا اينقدر اسرار شما رو اين مطلب رو درك نميكنم!
راستي دوستان اين digimon رو دعا كنيد مثل pokemon اپن ورد باشه...بازيه جالبيه..راستي اگه يكي اكانت ريجن ٣ بسازه منو ويتاش هم ژاپني ميشه؟
واقعا مسخرس!سوني فروش pokemon رو تو غرب نميبينه؟واقعا نميفهمم چرا فقط بره ژاپن ميده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر