بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Rainbow Moon قراره برای Vita بیاد!

گفتن نسخه Vita نزدیک 30 تا ویژگی جدید داره و نسبت به بازی اصلی بهبود پیدا کرده و باگ هاش رفع شده!
بازی جالبی بود کلا D: استقبال میشه

دوستان این بازی Dynasty Warriors Next چطور هست?
اگر این تیپ سبک بازیها رو دوست داری واقعا خوب هست :) متاش هم خوب بود به نسبت :)

امروز توی استوره من یه Indie جدید اومده که قبلا روی PC اومده بود اسمش Proteus هست. یه بازی کلا Exploration هست با موزیک و دنیای عجیب و غریبش. توی استوره من 18 دلاره .... احتمالا میگیرمش. از این تیپ بازیهای خیلی خاص هست. از ign هم 8.5 گرفته بود !

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
منم 2-3 روزه دیدمش تو استور منتها ویدیویی که ازش دیدم راجع به ویتاش بود و توضیحاتیم که زده بود بازم نفهمیدم تو بازی باید چیکار کرد :| ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم 2-3 روزه دیدمش تو استور منتها ویدیویی که ازش دیدم راجع به ویتاش بود و توضیحاتیم که زده بود بازم نفهمیدم تو بازی باید چیکار کرد :| ؟
هیچی
محیطهاش Random هستن
1 ساعت حدودا میکشه تا تموم شه
راه پیدا میکنی میری
موزیک هم گوش میدی لذت میبری D:

یه تیپه خاصه خاصه که ممکنه به دله هرکسی نشینه. یک نگاهی به gameplay بازی مثلا توی yo utub بنداز قبل از اینکه بری سراغش
احتمالا میگیرم D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سری عکس از بازی OddWorld که تازگی منتشر شده : البته نمیدونم کدوم نسخه هست . کانفریم نمیکنم Vita هست اما بازیش indie هست و از نظر کیفیتی نباید فرقه چندانی با عکسهای زیر داشته باشه. هنوز تاریخ عرضه بازی مشخص نشده : بازی Rainbow moon هم که چند وقت پیش برای ویتا تایید شده بود قرار 3 decemnber توی North america و 4 december توی اروپا منتشر بشه . بازی دارای 30 ویژگی جدید هست که شامل قابلیت Cross Save بین PS3 و Vita هست. به علاوه تعداد زیادی دیگر از fix ها و ... همچنین گفته شده همه امکاناته نسخه ویتا در یک patch به نسخه ps3 نیز اضافه خواهد شد :
Rainbow Moon PS Vita release date set - Gematsu

اینم Box Art نهایی Disgaea 4 برای PS Vita نسخه Japanese :

Aksys Games هم اعلام کرده که اولین DLC برای بازی Muramasa Rebirth اوایل ساله اینده در امریکای شمالی عرضه خواهد شد. اولین DLC از این سری Fishy Tales of the Nekomata نام داره
در این نسخه شخصیت اصلی دارای سری سلاحهای جدید Claw هست ( چنگکیها D: لول ) همچنین میتونه خودش رو با همراهش fuse کنه و برای مدته کوتاهی قدرت بیشتری رو به دست بیاره.
در این DLC خبری از Forge یا ساخت اسلحه نیست. بلکه شخصیت بازی دارای Skill Tree هست که اجازه میده قابلیتهای شخصیت بازی رو بهتر کنید و قابلیتهای جدید برای وی بازی کنید.
بازی دارای دشمنان جدید و همچنین دارای boss های جدید هستند که همه بر اساسه Folklore جاپن طراحی شدن . همچنین در طول بازی به سری شخصیتهای جدیده دیگری هم برخورد خواهید کرد.
میتونید تریلر بازی رو مشاهده کنید :
Muramasa Rebirth DLC coming west in early 2014 - Gematsu

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
دوستان بازی sound shapes رو هرکی بازی کرده بیاد بگه نظرشو
میخوام بگیرمش (نسخه دمو بازی رو هم دیشب بازی کردم) بدم نیومد ولی یه مقدار موزیکهاش رفت رو اعصابم(یه جوری یه سری از بیتها هی تکرار میشد) ولی در کل خوشم اومد و ایده جالبی بود
ارزش 14.99 دلار رو داره به نظرتون؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
میخوام بگیرمش (نسخه دمو بازی رو هم دیشب بازی کردم) بدم نیومد ولی یه مقدار موزیکهاش رفت رو اعصابم(یه جوری یه سری از بیتها هی تکرار میشد) ولی در کل خوشم اومد و ایده جالبی بود
نه ارزش نداره چون این بازی به احتمال فراوان برای پلاس عرضه میشه در آینده،بازیهای بسیار بهتری تو راهه،اینقدر هزینه واسه بازیهای قدیمی خوب نیست،یا صبر کن تخفیف بخوره یا بره پلاس بعد بگیر،.

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
بازی تا هفته پیش که تخفیف پلاس داشت ! ( 9.5 دلار ) خیلیم قشنگه ! منم ازش کلی لذت میبرم !
لیست تخفیفات کریسمس کی اعلام میشه ؟ یه 20 دلاری نگه داشتم اگه پلاس خوب بود پلاس بگیرم اگه نه بازیای کریسمس ...

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
به نظر من ارزشش رو داره...زرت و زرت هم تروفی میده...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی تا هفته پیش که تخفیف پلاس داشت ! ( 9.5 دلار ) خیلیم قشنگه ! منم ازش کلی لذت میبرم !
لیست تخفیفات کریسمس کی اعلام میشه ؟ یه 20 دلاری نگه داشتم اگه پلاس خوب بود پلاس بگیرم اگه نه بازیای کریسمس ...
منتظر باش میاد D:
احتمالا یه سری تخفیف های توپ بخورن D:
یه تعداد indie های خوب هم باید به زودی بیاد.

عالیه بازیش D: تازه update رو بگیری اونوقت خیلی بهتر میشه D: بدشانسی ! قبلا هم تخفیف خورده بود
احتمالا این بازی برای پلاس هم بیاد اما معلوم نیست کی
100% ساله نو تخفیف میخوره بازی

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
مرسی از دوستان بابت نظراشون
سهیل بازی های آینده رو هم میگیرم :D
سینا شانس منه دیگه که دیر متوجه میشم :(
hosis تروفی زیاد برا من اهمیت چندانی نداره :D (مهم برام لذت بردن از بازی هست بیشتر)
آرمان من حوصله ندارم تا کرسیمس صبر کنم،تا اون موقع بازی های دیگه میگیرم :D
این آپدیت که گفتی قضیه اش چیه؟
چه چیزی به بازی اضافه میکنه؟
ولی با یه موزیکش حال کردم
موزیک بازی sworcery# رو داشت (من این بازی رو تو ios بازی کردم و شاهکاری بیش نبود)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی از دوستان بابت نظراشون
سهیل بازی های آینده رو هم میگیرم :D
سینا شانس منه دیگه که دیر متوجه میشم :(
hosis تروفی زیاد برا من اهمیت چندانی نداره :D (مهم برام لذت بردن از بازی هست بیشتر)
آرمان من حوصله ندارم تا کرسیمس صبر کنم،تا اون موقع بازی های دیگه میگیرم :D
این آپدیت که گفتی قضیه اش چیه؟
چه چیزی به بازی اضافه میکنه؟
ولی با یه موزیکش حال کردم
موزیک بازی sworcery# رو داشت (من این بازی رو تو ios بازی کردم و شاهکاری بیش نبود)
به سری اضافات به بازی اضافه میکنه :)
اول اینکه Support برای DLC هاست
مهمترینش اینکه بهترین مراحل community رو بسته بندی کردن و میشه توی ویتا دانلود کنی و همیشه داشته باشی و بازی کنی
به جز مراحل اصلی. یه سری DLC عالی هست و کلی مرحله توپ که share کردن و ساختن . همشون ارزش رفتن داره
کلی هم حال میده مرحله سازیش D:
کلا بازی شاهکاری هست :)

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
به سری اضافات به بازی اضافه میکنه :)
اول اینکه Support برای DLC هاست
مهمترینش اینکه بهترین مراحل community رو بسته بندی کردن و میشه توی ویتا دانلود کنی و همیشه داشته باشی و بازی کنی
به جز مراحل اصلی. یه سری DLC عالی هست و کلی مرحله توپ که share کردن و ساختن . همشون ارزش رفتن داره
کلی هم حال میده مرحله سازیش D:
کلا بازی شاهکاری هست :)

همه این اضافاتی که گفتی free هست برا دانلود؟
و اینکه من الان نسخه دمو بازی رو دارم
بازی رو بخرم باز باید فول ورژن بازی رو دانلود کنم؟
آرمان اون بازی رو که گفتم یه چک بکن عالیه (یه پیشنهاد از من به تو ;) )

- - -ویرایش - - -

یه پیشنهاد
یه تاپیک ایجاد بشه بعد توش برا ریجن های مختلف هر بازی که free شده و یا تخفیف خورده اعلام بشه تا یکی مثل من که دیر به دیر استور رو چک میکنه زودتر با خبر بشه و بازی مورد علاقه شو با تخفیف یا حتی free دانلود کنه
فکر میکنم اینجوری منظم تر بشه (چون اگه تو این تاپیک گفته بشه ممکنه چند صفحه آخر رو هر کسی چک نکنه اگه نخونده باشه قبلا یا دیر به دیر سر بزنه) که متوجه قضیه نمیشه
(آگر تاپیکی هست که موضوعش اینه بهم بگید چون من ندیدم تو انجمن)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره خیلی وقت پیش روی ipad بازی کرد. روی steam هم خریدمش . همه چیش اون بازی AAAAAAAAAA هست کلا D: .لول

DLC هاش فکر کنم 1-2 تا free هست بقیه درست حسابیاش همه 1-2 دلاره فکر کنم

اون اپدیتها و قابلیت download مراحل و بسته های community همه جزو patch بازی هستن :)

فکر نکنم لازم باشه دوباره دانلود کنی اگر حجمش 1 گیگ هست. فکر کنم این بازیهای دانلودی همه Trial n Unlock هستن :)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein

- - -ویرایش - - -

یه پیشنهاد
یه تاپیک ایجاد بشه بعد توش برا ریجن های مختلف هر بازی که free شده و یا تخفیف خورده اعلام بشه تا یکی مثل من که دیر به دیر استور رو چک میکنه زودتر با خبر بشه و بازی مورد علاقه شو با تخفیف یا حتی free دانلود کنه
فکر میکنم اینجوری منظم تر بشه (چون اگه تو این تاپیک گفته بشه ممکنه چند صفحه آخر رو هر کسی چک نکنه اگه نخونده باشه قبلا یا دیر به دیر سر بزنه) که متوجه قضیه نمیشه
(آگر تاپیکی هست که موضوعش اینه بهم بگید چون من ندیدم تو انجمن)
همه ش فریه به غیر از 2-3 تا DLCهاش که فک کنم یکی دو دلار باشه...بازیش شاهکاره...مراحل چالشی هم داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر