بازی های PlayStation Vita

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
واقعا FFXII جزو Top5 گیمایی ـه که توو عمرم بازی کردمه! من حدودا 250 ساعت وقت گذاشتم روش. تازه یادمه هنوز بازی مرحله مخفیاش تموم نشده بود و منم دوست داشتم برم ولی نمیدونم چی شد که بیخیالش شدم.
فقط امیدوارم فروش FFX HD خوب باشه که همونطور که نومورا گفت FFXII هم HD کنن ما اندفه 500 ساعت روش وقت بزاریم :d واقعا این نسل باعث شد قدر بازیهایی مثل FFXII یا FFX یا FFVII رو بدونیم :(

پ.ن: آواتارو بچسب >:)
آره خداییش! سوپر بازی بود واسه خودش! 4 سال واسش وقت گذاشت SE با بهترین تیمش و خالق همه فینالها یعنی یوبو نوماتسو،لازیهای این نسل فقط واسه پول و رقابت و بودن در بازار تولید میشن و اکثرا Copy Paste هستن! فقط یه سری کمپانیها ستن که وقت میذارن که همه میشناسین،من قبلا خیلی پست میدادم،چون پیچیدگی بازیها زیاد بود و لازم بود توضیح بدی اما الان 70 درصدشون آبکیه و محتوا نداره،راحت راهتو پیدا میکنی،.
پ-ن: صدا گذاری و شخصیت پردازی همین آواتارت نشون میداد با چه بازی طرفی،قشنگه داداش ;-)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بسیار ممنونم ازت بردیا جان
یک مطلب راجع به اسمم که (دنی) هست :D
مطلب دیگه اینکه بازی های ATELIER فکر میکنم رو پی اس پی تجربه کرده باشم سری DISAGEA (البته اگه اشتباه نکنم)
مطلب بدی اینکه فکر کنم شما و آرمان جان انیمه بینه خفنی هستین چون به استایل یه همچین آدمایی میخورهکه بازی های این سبکی دوست دارند :D
من خودم کلا چنتا انیمه بیشتر ندیدم که واقعا دوسشون داشتم اینجا جاش نیست ولی در حد 2تا اسمه (midori no hibi و death note) :D
مطلب بدی اینکه من واقعا بدم نمیاد این سبک بازی ها رو تجربه کنم ولی به دلیل مشغله زیاد کاری واقعا نمیتونم در روز چند ساعت وقتم رو برای بازی های این سبکی بزارم که باید بیشتر از چندین هفته روش وقت گذاشت
بتل 4 رو همون شب که لیک شد گرفتم یه 3 ساعت بازی کردم دیگه بازی نکردم هنوز :D
ولی خب به جاش دیشب اپیزود 1 TWD رو روی ویتا بازی کردم و تموم کردم و واقعا رو ویتا حس قشنگتری داشت تا کنسول (یه خبرم دیروز شنیدم که قراره امروز فصل دوم TWD معرفی بشه) برای همین در اولویتم همین بازی هست که تمومش کنم تا فصل دومش بیاد :D

- - -ویرایش - - -

ولی اینجا بدست نمیاد،همش کار سرجاشه و خستگی های بعدش ولی چیزای دیگه سرجاش نیست :D

سراغه Disgea نرو D: زده میشی D: خیلی دیگه استایلش کلا کلاسیکه D: تکیتکالهای Turn based strategy . البته جالبه ! روی ویتا هم عالی بود. Atelier من دوست دارم ! خیلی نازه بازیش لول D:
اره D: کلا ما Love Japan لول

TWD هرجای باید ارزشه بازی کردن داره D: روی ویتا و ps3 که حال میده D: حداقل به خاطره اون تروفی plut ِ: لول

واقعا FFXII جزو Top5 گیمایی ـه که توو عمرم بازی کردمه! من حدودا 250 ساعت وقت گذاشتم روش. تازه یادمه هنوز بازی مرحله مخفیاش تموم نشده بود و منم دوست داشتم برم ولی نمیدونم چی شد که بیخیالش شدم.
فقط امیدوارم فروش FFX HD خوب باشه که همونطور که نومورا گفت FFXII هم HD کنن ما اندفه 500 ساعت روش وقت بزاریم :d واقعا این نسل باعث شد قدر بازیهایی مثل FFXII یا FFX یا FFVII رو بدونیم :(

پ.ن: آواتارو بچسب >:)

فکر کنم فروشش خوب باشه / خیلی ساله خیلیا منتظرشن D: کلی خاطره داریم با این چندتا سری FF که روی PS2 اومدن ...

آره خداییش! سوپر بازی بود واسه خودش! 4 سال واسش وقت گذاشت SE با بهترین تیمش و خالق همه فینالها یعنی یوبو نوماتسو،لازیهای این نسل فقط واسه پول و رقابت و بودن در بازار تولید میشن و اکثرا Copy Paste هستن! فقط یه سری کمپانیها ستن که وقت میذارن که همه میشناسین،من قبلا خیلی پست میدادم،چون پیچیدگی بازیها زیاد بود و لازم بود توضیح بدی اما الان 70 درصدشون آبکیه و محتوا نداره،راحت راهتو پیدا میکنی،.
پ-ن: صدا گذاری و شخصیت پردازی همین آواتارت نشون میداد با چه بازی طرفی،قشنگه داداش ;-)

این پیچیده نبودن بازیا رو بنداز گردن امثال COD و BT که بازار رو تخته سرویس کردن D: دیگه اون عمق بازیهای قدیم خیلی کمیاب شده ... تک و توک یه چیزهای جالبی پیدا میشه. این اخری Ni no Kuni خیلی خیلی عالی بود به نظرم !

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
خب بازی ها دیگه بیشتر رفته سمت مولتی قوی تا سینگل قوی...شاید برا همین جای یه سری بازی ها خالی شده...یه مولتی خوب ساختن براشون هم راحت تره هم پول بیشتری رو به دنبال داره...

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
سراغه Disgea نرو D: زده میشی D: خیلی دیگه استایلش کلا کلاسیکه D: تکیتکالهای Turn based strategy . البته جالبه ! روی ویتا هم عالی بود. Atelier من دوست دارم ! خیلی نازه بازیش لول D:
اره D: کلا ما Love Japan لول

TWD هرجای باید ارزشه بازی کردن داره D: روی ویتا و ps3 که حال میده D: حداقل به خاطره اون تروفی plut ِ: لول
این پیچیده نبودن بازیا رو بنداز گردن امثال COD و BT که بازار رو تخته سرویس کردن D: دیگه اون عمق بازیهای قدیم خیلی کمیاب شده ... تک و توک یه چیزهای جالبی پیدا میشه.

آقا جان خودم تا من این TWD رو تموم نکنم دست به هیچ بازی دیگه ای نمیزنم :D
یه دوست دارم که عشق ژاپن و زبان ژاپنیه در حدی که رفت کلاس زبان ژاپنی یاد گرفت مثه بلبل ژاپنی حرف میزنه،همشم در حال انیمه دیدنه،عشق پرسونا و عشق فاینال ها و والکایری پروفایله :D دیوونم کرده یعنیا،منم تا الان هرچی بازی RPG کردم این دوستم بهم داده و کلا تو زندگیش فقط RPG بازی میکنه

در رابطه با عمق بازی ها هم بگم که انقدر شرکت های شازنده گیم سیاست های خودشونو برای پول درآوردن عوض کردن تا رسیدن به اینجا،البته کاربرها هم استقبال زیادی نشون دادن و الا به اینجا نمیرسید

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
Ni no kuni ارزش داره بگیرم؟؟ پیچیده هست؟ البته Level 5 همیشه عالی میزنه بازیهارو،

البته جاش اینجا نیست ! ولی خوب .........

بازیش سوپر فوق العاده سوپر عالیه !‌
گرافیک ماساژ دهنده از لحاظ هنری و گوگولی !
موسیقی کامل و تاثیر گذار !

داستان برات خیلی سورپرایز داره مخصوصا آخرا !‌

بازی متوسط رو به پایین درجه ی سختیش و راحت تموم میشه به لول آپ نیاز داری !

شخصیت های عالی !‌

بعد از 4 ساعت بهت قول میدم بازی برات راحت میشه و دستت میاد !‌ فقط موقع یاد گیری حوصله داشته باش !

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
البته جاش اینجا نیست ! ولی خوب .........

بازیش سوپر فوق العاده سوپر عالیه !‌
گرافیک ماساژ دهنده از لحاظ هنری و گوگولی !
موسیقی کامل و تاثیر گذار !

داستان برات خیلی سورپرایز داره مخصوصا آخرا !‌

بازی متوسط رو به پایین درجه ی سختیش و راحت تموم میشه به لول آپ نیاز داری !

شخصیت های عالی !‌

بعد از 4 ساعت بهت قول میدم بازی برات راحت میشه و دستت میاد !‌ فقط موقع یاد گیری حوصله داشته باش !
سوپر ؟
کدوم بازی رو میگی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مگه نی نو ....(:d) واسه ویتا اومده؟
نه
در انحصاری ps3 هست
کلا یکم بحث تاپیک منحرف شد D:

برگردیم به Vita

این 3 تا عکس از نسخه ویتای بازی Injustice
به نسبت MK قاعدتا گرافیک بازی خیلی پیشترفت داشته. هم توی پس زمینه ها هم توی شخصیتها . اگه یادتون باشه جزییات شخصیتها توی vita در بازی MK مقداری تو ذوق میزد اما ظاهرا اینجا خیلی بهتری شده ... بازی دارای touch هم هست. فریم بازی 60 خواهد بود :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نسخه ویتا خیلی عالیه آرمان ! 60 فریم !؟! مطمئنی اینا ماله ویتائه ؟ رو کنسولم 60 فریم بوده ؟
آره اینا توی PS blog منتشر شده بود D:
نسخه کنسولی که خیلی بهتره ( البته اینم نزدیکه ) باز مقداری توی پس زمینه ساده سازی رو میشه دید .
اره همه نسخه ها 60 فریم هست :)

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
بچه ها پلی 4 هم از قابلیت ریموت پلیر ویتا استفاده میکنه؟
مثلا میشه بتلفیلد 4 رو با ویتا دنفره زد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر