بازی های PlayStation Vita

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
D: لول >..<اره زیاده D: نپرس کلا جمعا چقدر وقت صرفه Diablo و Guild wars کردم
نه متاسفانه جاش Book of memories عرضه شده بود روی ویتا که بازی خوبی هست اگر مثل HnS اینا دوست داری
PErsona 4 خیلی دلنشینه . به نسبت بقیه RPG هایی که توی ویتا اومده هم ارتباط برقرار کردن باهاش راحت تر هست هم لذت میبری از بازی و داستانش
KH قشنگه :)
باز اگر خواستی بازی طولانی بازی کنی روی تای Dragon crown و Persona اینا خیلی طولانی میشه بازی کرد :)

دیگه وقتی حرف 400 ساعت به بالا هست که من کلا چیزی نمیگم :D
فقط یه سوال دارم ازت
این وقتو از کجا میاری دقیقا،اگه خریدنیه بگو از کجا خریدی منم برم بخرم :D
سایلنت هیل Book of memories اصلا دوست ندارم،اصلا در حد و اندازه سایلنت هیل نیست واقعا این نسخه با اون زاویه دوربینش :|
اگه یه روزی وقت پیدا کردم که بتونم مدت طولانی در روز بازی کنم حتما پرسونا ویتا رو امتحان می کنم :)

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
شنیدم در آینده احتمال پرت شدن FFXII هم هست،یکی از بهترین فینال فانتزی ها که من 400 ساعت توش گم بودم،.عالیمیشه،.

درسته، بنابگفته ی خودشون ریمستر این بازی و همینطور دراگون هانتر فقط شروعی برای ویتا بودند، اگر خوب فروش کنه ادامه میدند، شایدم یه عنوان اختصاصی مثل FF Crisis Core دادند.

- - -ویرایش - - -

فقط یه سوال دارم ازت
سایلنت هیل Book of memories اصلا دوست ندارم،اصلا در حد و اندازه سایلنت هیل نیست واقعا این نسخه با اون زاویه دوربینش :|
اگه یه روزی وقت پیدا کردم که بتونم مدت طولانی در روز بازی کنم حتما پرسونا ویتا رو امتحان می کنم :)

نترس ویتا انقد بازی های خوب داره که کارت به SH:BOM نخواهد رسید، اما پرسونا رو اگر وقتشو نداری بنظر من روی Easy (فکر کنم Very Easy هم داره! ) برو و فقط از داستان و نفس بازی لذت ببر و خودتو درگیر گیم پلی نکن، اما یه کله کل بازی رو هم بکوبی از اول بدوی بری زیر 35 ساعت داستان اصلی رو(بدون حاشیه و اضافات بازی) نمی تونی تمومش کنی:d

واقعا بازی عالی هست اما تنها چیزی که باعث شده تو الویت های پایین تر من برای خرید قرار بگیره سیستم مبارزه اش هست، تابحال اصلا با نوبتی ارتباط برقرار نکردم، چه کاریه ؟ چند نفر صف میکشن تو صف وامیستن یکی تو بزن تو سر دشمن یکی من میزنم یکی اون بزنه !! شاید پرسونا شروعی باشه برای اینکه با این سبک ارتباط برقرار کنم، سبک نوبتی به بازیباز اجازه میده که استراتژیک مبارزه، دفاع یا عقب نشینی کنه.

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام چندتا سوال داشتم 1-چه بازی های جدیدی برای ویتا اومده وداره میاد 2-خبری از بازی اساسین جدید نیست 3-امکان داره بازی هایی مانند: [h=2]Battlefield 4 براش بیاد[/h]

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

سلام چندتا سوال داشتم 1-چه بازی های جدیدی برای ویتا اومده وداره میاد

تازگی ها Batman Origins Blackgate ،Vahlala Knights 3 ، Malicious Rebirth و Fifa14 اومده. اما اونایی که داره میاد اگر منظورت آینده ی نزدیکه :

فردا Angry Birds Star Wars میاد،

هفته ی دیگه دو بازی Ys: Memories of Celceta و CastleStorm،

دو هفته ی دیگه Injastice: Gods Among Us،

و البته اصل ماجرا سه هفته ی بعد TearAway و Spider Man Amazing.

2-خبری از بازی اساسین جدید نیست

نه، ولی یه شایعه راجع به یه AC با عنوان Rising Phoenix هست که بازم از یه خرده فروشی نشأت گرفته، گویا فقط هم آنلاین هست.

3-امکان داره بازی هایی مانند:
Battlefield 4 براش بیاد
یه COD دیگه ام(ترجیحا Call of DOGs جدید) بیاد کلامونم میندازیم بالا هفت ملقم میزنیم اما BF خیلی بعیده، حتی امکان ریموت پلی BF رو ویتا رو هم به زور تایید کردند:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام چندتا سوال داشتم 1-چه بازی های جدیدی برای ویتا اومده وداره میاد 2-خبری از بازی اساسین جدید نیست 3-امکان داره بازی هایی مانند: Battlefield 4 براش بیاد
جدیدترین بازی
Killzone Mercenary و الان هم Batman Arkham Origins BlackGate هست. پیشتر یک تعداد بازی Indie هم شامل Worms - Lone Survivor عرضه شدند و چندتای دیگه Rayman Origins و Dagons Crown هم اومدند. :)
در اینده هم قرار Tearaways بیاد که توی رادار هست D: .... یه تعداد دیگه مثل YS و ... چندتا ایندی دیگه توی راه هست

خیر ... متاسفانه خبری از Assassins Creed نشد . اگر باید میشد تا الان باید خبرش میومد. با توجه به فروشه قابل قبولی که AC داشته باز احتمال میره ساله اینده شاهدش باشیم.

امکان همیشه هست اما فکر نمیکنم سر و کله BT4 روی ویتا پیدا بشه. اگر قرار باشه یه نسخه انحصاری برای ویتا میسازن. BT4 بازی نیست که بشه به راحتی روی کنسول دستی اجراش کرد. کنسولهای نسل حاضرم احتمالا توش میمونم کلی ساده سازی شده. نیازه هست یک نسخه برابر با قدرت ویتا ساخته بشه.

- - -ویرایش - - -

نترس ویتا انقد بازی های خوب داره که کارت به SH:BOM نخواهد رسید، اما پرسونا رو اگر وقتشو نداری بنظر من روی Easy (فکر کنم Very Easy هم داره! ) برو و فقط از داستان و نفس بازی لذت ببر و خودتو درگیر گیم پلی نکن، اما یه کله کل بازی رو هم بکوبی از اول بدوی بری زیر 35 ساعت داستان اصلی رو(بدون حاشیه و اضافات بازی) نمی تونی تمومش کنی:d

واقعا بازی عالی هست اما تنها چیزی که باعث شده تو الویت های پایین تر من برای خرید قرار بگیره سیستم مبارزه اش هست، تابحال اصلا با نوبتی ارتباط برقرار نکردم، چه کاریه ؟ چند نفر صف میکشن تو صف وامیستن یکی تو بزن تو سر دشمن یکی من میزنم یکی اون بزنه !! شاید پرسونا شروعی باشه برای اینکه با این سبک ارتباط برقرار کنم، سبک نوبتی به بازیباز اجازه میده که استراتژیک مبارزه، دفاع یا عقب نشینی کنه.
همینشم خوبه دیگه :) البته الان توی JRPG های مدرن قضیه ها فرق کرده D: مقداری سریعتر و real time تر شدن . میخوای یک سر به Tales Of Xillia یا Ni No Kuni توی Ps3 بزن :)
همین Turn BAsedبودن یا به قوله خودت تو صف وایسادن ( تعریف علمیش شد الان D: ؟ لول اون دفه به من گیر دادی :d ) کارش اینه که بازی مثل بازیهای دیگه براساسه مهارت فشردن کلید ها نیست ! بر اساس فکر کردن و نقشه ریختن هست D: تازی easy هم به درد نمیخوره D: درجه سختی بالاتر معلوم میشه JRPG اصلا یعنی چه ! و البته همین Turn BAsed بودن و مشکل بودنش هست که باعث میشه بخوای بیشتر بجنگی . بیشتر یاد بگیری و علاوه اینکه Skill card های جدید رو بگیری .

فقط یه سوال دارم ازت
D:
این وقت رو به دست میاد اینجا D: کار سره جاشه . پول سره جاشه. درس سره جاشه . وقت اضافه هم سره جاشه به اندازه کافی D: Good Life Indeed لول
اصلا بازی نکن اون رو !
همون بزن تو کاره Persona :)

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
خیر ... متاسفانه خبری از Assassins Creed نشد . اگر باید میشد تا الان باید خبرش میومد. با توجه به فروشه قابل قبولی که AC داشته باز احتمال میره ساله اینده شاهدش باشیم.

عجب، پس فروش خوبی داشته ؟!! پس اینم از اون بازی هاست که همه ازش می نالند ولی وقتی خودت بازی کنی می فهمی خیلی ام خوب بود، گرافیک این بازی جزو معدود بازی هایی هست که واقعا در حد و اندازه ی ویتاست. خداکنه بازم بدن. پیش پردازش بازی رو فقط ببینید@-) تا وسط تهرانم دقت کنید معلومه:

تعریف علمیش شد الان D:
بله پس چی ؟ اسنادشم تو ویکیپدیا موجوده.
همینشم خوبه دیگه​
:)
آره دیگه منظورم این بود که نقطه قوتشه و همینش خوبه دیگه، مخصوصا نسبت به همون سبک خرکی (Donkey BAsed) که گفتی:d

این Turn BAsed هم باید لذت خاص خودشو داشته باشه اما من چون بلد نیستم و باهاش کلنجار نرفتم خوشم نمیاد، که حالا از پرسونا شروع میکنیم.اما من ترجیح میدم قبل پرسونا بازی Zero Escape: Virtue's Last reward رو برم چون فضای سرد و مرده اش رو بیشتر دوست دارم، بهتر نیست ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عجب، پس فروش خوبی داشته ؟!! پس اینم از اون بازی هاست که همه ازش می نالند ولی وقتی خودت بازی کنی می فهمی خیلی ام خوب بود، گرافیک این بازی جزو معدود بازی هایی هست که واقعا در حد و اندازه ی ویتاست. خداکنه بازم بدن. پیش پردازش بازی رو فقط ببینید@-) تا وسط تهرانم دقت کنید معلومه:

بله پس چی ؟ اسنادشم تو ویکیپدیا موجوده.

آره دیگه منظورم این بود که نقطه قوتشه و همینش خوبه دیگه، مخصوصا نسبت به همون سبک خرکی (Donkey BAsed) که گفتی:d

این Turn BAsed هم باید لذت خاص خودشو داشته باشه اما من چون بلد نیستم و باهاش کلنجار نرفتم خوشم نمیاد، که حالا از پرسونا شروع میکنیم.اما من ترجیح میدم قبل پرسونا بازی Zero Escape: Virtue's Last reward رو برم چون فضای سرد و مرده اش رو بیشتر دوست دارم، بهتر نیست ؟
بازی بدی نبود ! یکم Gameplay بازی محدود بود یا ساده شده بود یا مثلا خیلی خطی میشد اما روی هم رفته بازی بدی نیست. اره . قبلا خبرش رو کانفریم کرده بودن 700 هزار نسخه فروخته !

D:
این Wikipedia رو کشتی D:

واقعا HnS هست همنونم D: طرف شیرجه میره تو 100 دشمن تا فردا صبحم هیچ چیش نمیشه D:

VLR واقعا یکی از بهرتین بازیهایی هست که پارسال بود کردم . داستان بازی شاهکاره ! حتما بازی کن. البته JRPG نیستن. همش Puzzle و معماهای خاص خودش رو داره ! کلا اینکه بازیش شاهکاره :)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
داداش دانی ! metaler-soad@

بهت پیشنهاد میکنم برای ویتا بازی های سری ATELIER هم تجربه کنی !
و
حتی میشه گفت بازی DISAGEA 3 هم تجربه کنی رو ویتا !

هر کمک و به قولی هلپی خواستی در مورد بازی های بالا یا اینجا مطرح کن یا دیدی صلاح نیست بیا تو پروفم ! :d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

و

هر کمک و به قولی هلپی خواستی در مورد بازی های بالا یا اینجا مطرح کن یا دیدی صلاح نیست بیا تو پروفم ! :d

بردیا یه مختصری نقدشونو بنویس بزن اینجا دور همی هایپ شیم.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان میخواستم 5تا از بازی های PS1 رو برا ویتا بگیرم...
دو تاشو انتخاب کردم...هرکول و اویل3...میخواستم نظر شمارو راجع به 3 تا بازی دیگه بدونم...اگه جکی چان بود حتما میگرفتم ولی هنوز پورت نشده...یه کمک میکنید...

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
دوستان میخواستم 5تا از بازی های PS1 رو برا ویتا بگیرم...
دو تاشو انتخاب کردم...هرکول و اویل3...میخواستم نظر شمارو راجع به 3 تا بازی دیگه بدونم...اگه جکی چان بود حتما میگرفتم ولی هنوز پورت نشده...یه کمک میکنید...

حسین چه کردی با من؟! چه انتخابی منو بردی به ده سال پیش.آفرین هرکول و جکی عالی اند اما نگفتی چه سبکی میخوای؟ اتفاقا همین چند روز پیش داشتم فکر میکردم چقد خوب میشه اسپایدرمن PS1 رو برای ویتا بگیرم خیلی قشنگ بود، اما بنظر من اگر اینارو تا بحال نرفتی بازی های خیلی خوبی هستند:

Spiderman2 Enter Electro: اوپن ورلد هستش با یه گیم پلی ،اکشن و گرافیک فوق العاده در حد پلی استیشن.

Duke Nukem Time to Kill: سوم شخص و در حد و اندازه ی پلی استیشن یه جورایی اوپن ورلد هست و آزادی عمل زیادی داره:d

james bond tomorrow never dies:اکشن،گرافیک،کات سین های سینمایی عالی با یه داستان نسبتا خوب در حد و اندازه ی پلی استیشن.

Time Capsule: بازی دزد و پلیس اوپن ورلد با گرافیک عالی.

Syphon Philter : فقط شماره ی یکش داستان خوبی داشت بازی پلیسی شوتر سوم شخص خیلی عالی هستش اما شماره ی دوش به خوبی اول نبود.

Parasite Eve: عین رزیدنت ایول هستش قشنگه ولی من خودم تابحال نرفتم.

دیگه بقیه اشونم خودت حتما تجربه کردی Oddworld ، MGS ، Dino Crisis و مدال افتخار و Fightin Force بازی های خیلی خوبی بودند و هستند.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
حسین چه کردی با من؟! چه انتخابی منو بردی به ده سال پیش.آفرین هرکول و جکی عالی اند اما نگفتی چه سبکی میخوای؟ اتفاقا همین چند روز پیش داشتم فکر میکردم چقد خوب میشه اسپایدرمن PS1 رو برای ویتا بگیرم خیلی قشنگ بود، اما بنظر من اگر اینارو تا بحال نرفتی بازی های خیلی خوبی هستند:

Spiderman2 Enter Electro: اوپن ورلد هستش با یه گیم پلی ،اکشن و گرافیک فوق العاده در حد پلی استیشن.

Duke Nukem Time to Kill: سوم شخص و در حد و اندازه ی پلی استیشن یه جورایی اوپن ورلد هست و آزادی عمل زیادی داره:d

james bond tomorrow never dies:اکشن،گرافیک،کات سین های سینمایی عالی با یه داستان نسبتا خوب در حد و اندازه ی پلی استیشن.

Time Capsule: بازی دزد و پلیس اوپن ورلد با گرافیک عالی.

Syphon Philter : فقط شماره ی یکش داستان خوبی داشت بازی پلیسی شوتر سوم شخص خیلی عالی هستش اما شماره ی دوش به خوبی اول نبود.

Parasite Eve: عین رزیدنت ایول هستش قشنگه ولی من خودم تابحال نرفتم.

دیگه بقیه اشونم خودت حتما تجربه کردی Oddworld ، MGS ، Dino Crisis و مدال افتخار و Fightin Force بازی های خیلی خوبی بودند و هستند.
آره واقعا همه اینایی که گفتی خاطره اند ولی اسپایدر من و جیم باند رو ندیدم تو استور...سایفون هیتلر هم در نظر داشتم پس میگیرم اونم...اتفاقا فایتینگ فورس هم با اینکه صد بار تمومش کردم ولی بازم دوست دارم تجربه کنم...شاید اونم بگیرم...بقیه بازی هایی هم که گفتی Time Capsule و Parasite Eve رو بازی نکردم...فقط نمیدونم چرا شاهکار جکی چان نیست تو استور... در هر صورت ممنون بابت راهنمایی...تصمیم سختیه ...:d
تاپیکی هم راجع به بازی های کلاسیک ندیدم یکی بزنه بهره مند شیم...

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
آره واقعا نزدیک 400 ساعت بازی کردم من FFXII رو روی Ps2,حتی یادمه سال 2007 بود که یه تاپیک زدم تو بازیسنتر درمورد این بازی تو قسمت old cosole و ps2 هست به اسم "تا حالا چند ساعت FFXII رو بازی کردین،حتما یسر برید ببینید چجوری زمان رو قورت میداد این بازی و منم حوصلشو داشتم اون موقع ها!یادمه واسه Material یه اسلحه تو بازی باید 12 ساعت زمان میذاشتی ولی اصلا خسته نمیشدی،واقعا تو همه فینالها XII عااالیه! و تکرار نشدنی!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
آره واقعا نزدیک 400 ساعت بازی کردم من FFXII رو روی Ps2,حتی یادمه سال 2007 بود که یه تاپیک زدم تو بازیسنتر درمورد این بازی تو قسمت old cosole و ps2 هست به اسم "تا حالا چند ساعت FFXII رو بازی کردین،حتما یسر برید ببینید چجوری زمان رو قورت میداد این بازی و منم حوصلشو داشتم اون موقع ها!یادمه واسه Material یه اسلحه تو بازی باید 12 ساعت زمان میذاشتی ولی اصلا خسته نمیشدی،واقعا تو همه فینالها XII عااالیه! و تکرار نشدنی!
واقعا FFXII جزو Top5 گیمایی ـه که توو عمرم بازی کردمه! من حدودا 250 ساعت وقت گذاشتم روش. تازه یادمه هنوز بازی مرحله مخفیاش تموم نشده بود و منم دوست داشتم برم ولی نمیدونم چی شد که بیخیالش شدم.
فقط امیدوارم فروش FFX HD خوب باشه که همونطور که نومورا گفت FFXII هم HD کنن ما اندفه 500 ساعت روش وقت بزاریم :d واقعا این نسل باعث شد قدر بازیهایی مثل FFXII یا FFX یا FFVII رو بدونیم :(

پ.ن: آواتارو بچسب >:)

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
آره واقعا همه اینایی که گفتی خاطره اند ولی اسپایدر من و جیم باند رو ندیدم تو استور...سایفون هیتلر هم در نظر داشتم پس میگیرم اونم...اتفاقا فایتینگ فورس هم با اینکه صد بار تمومش کردم ولی بازم دوست دارم تجربه کنم...شاید اونم بگیرم...بقیه بازی هایی هم که گفتی Time Capsule و Parasite Eve رو بازی نکردم...فقط نمیدونم چرا شاهکار جکی چان نیست تو استور... در هر صورت ممنون بابت راهنمایی...تصمیم سختیه ...:d
تاپیکی هم راجع به بازی های کلاسیک ندیدم یکی بزنه بهره مند شیم...

آقا حضرت MGS رو بگیر که اصلا را نداره نگیری
parasite eve یکی از بهترین بازی های اون نسل بود چه ورژن 1 چه ورژن 2 که اصلا سبک رزیدنت اویل نیست (البته در ظاهر یه مقدار آدم فکر میکنه شبیه به هم هستش) ولی در باطن اصلا :D سبک بازی console-style RPG هست در صورتی که اویل action adventure هست
dino crisis 2 که من دوسش داشتم
nuclear down که فکر نمیکنم تو استور گیر بیاد
اویل 2
سایفون ف-ی-ل-ت-ر هم که بچه ها گفتن عالیه
سایلنت هیل رو هم بگیر که بسیار عالیه
fear effect 1 یا 2 که باز هم فکر نکنم تو استور باشه
galerians عالی بود
rainbow six هم خوب بود
pandemonium هر جفت ورژن هاش خوب بودن
بازی های خاطره انگیز برای پی اس 1 بسیارند،باید ببینی خودت با چه بازی نوستالژی داری

- - -ویرایش - - -

و

بسیار ممنونم ازت بردیا جان
یک مطلب راجع به اسمم که (دنی) هست :D
مطلب دیگه اینکه بازی های ATELIER فکر میکنم رو پی اس پی تجربه کرده باشم سری DISAGEA (البته اگه اشتباه نکنم)
مطلب بدی اینکه فکر کنم شما و آرمان جان انیمه بینه خفنی هستین چون به استایل یه همچین آدمایی میخورهhttp://forum.bazicenter.com/members/64767/که بازی های این سبکی دوست دارند :D
من خودم کلا چنتا انیمه بیشتر ندیدم که واقعا دوسشون داشتم اینجا جاش نیست ولی در حد 2تا اسمه (midori no hibi و death note) :D
مطلب بدی اینکه من واقعا بدم نمیاد این سبک بازی ها رو تجربه کنم ولی به دلیل مشغله زیاد کاری واقعا نمیتونم در روز چند ساعت وقتم رو برای بازی های این سبکی بزارم که باید بیشتر از چندین هفته روش وقت گذاشت
بتل 4 رو همون شب که لیک شد گرفتم یه 3 ساعت بازی کردم دیگه بازی نکردم هنوز :D
ولی خب به جاش دیشب اپیزود 1 TWD رو روی ویتا بازی کردم و تموم کردم و واقعا رو ویتا حس قشنگتری داشت تا کنسول (یه خبرم دیروز شنیدم که قراره امروز فصل دوم TWD معرفی بشه) برای همین در اولویتم همین بازی هست که تمومش کنم تا فصل دومش بیاد :D

- - -ویرایش - - -

D:
این وقت رو به دست میاد اینجا D: کار سره جاشه . پول سره جاشه. درس سره جاشه . وقت اضافه هم سره جاشه به اندازه کافی D: Good Life Indeed لول
اصلا بازی نکن اون رو !
همون بزن تو کاره Persona :)

ولی اینجا بدست نمیاد،همش کار سرجاشه و خستگی های بعدش ولی چیزای دیگه سرجاش نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر