بازی های PlayStation Vita

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
99636551837082016276.jpg

قابل دانلود از همین حالا،به
1.4 گیگ فضای خالی نیاز خواهد داشت.

[video=aparat;Raqiw]http://www.aparat.com/v/Raqiw[/video]

*نگران فریم ریت بازی نباشید، فریم ریت بازی بر روی مینیمم 30 و ماکسیمم 40 فریم در ثانیه خواهد بود.

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
فکر کنم الان برای پلاس فری شده !

OddWorld Stranger's Wrath
بازیش در واقع HD نسخه ای هست که سالها پیش روی XBOX 1 به صورت انحصاری عرضه شده بود. زمانه خودش بازی ای بود برای خودش D: به نظرم الان هم جالبه. یک بازی هست در سبک خاص خودش D: هم مخفی کاری داره .... هم پلتفرمینگ داره .... هم شوتر داره .... هم اول شخص داره ! :) بازی خوبی هست. طولانی هم هست و سرگرم کننده.

این با اون oddworld 2d که هست فرق داره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این با اون oddworld 2d که هست فرق داره؟
اره D: اون قدیمیاست D: البته هیچوقت به نظرم قدیمی نمیشن انقدر شاهکارن ! اون نسخه اولی هم اتفاقا دارن remake میکنن و روی Ps3-4-vita ساله اینده میاد
این اخرین سری بود که از oddworld ساختن ....

بازیش اپن ورده داداش :| ! ویدیویی که گذاشته گویای همه چیز هست !
من اصلا از این بازی خوشم نمیاد :D حتی الانم که مجانیه :|
خیلی هم خوبه D: لوووووووول

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستان الان Walking Dead تخفيف خورده به نظرتون ارزش داره بخرم؟
ازونجايى که چند وقت ديگه قراره فصل دو بياد حدس ميزنم احتمال Free شدنشم هست, منم فعلا بازى دارمو نياز زيادى بش ندارم فقط ميخوام تخفيفو از دست ندم.
نظرتون چيه؟ بخرمش؟ يا فک ميکنين Free ميشه؟

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
نسخه بتا بازی destiny of spirits برای پلاس ریجن 2 مجانی شده .
به نظر من پلاس ریجن 1 خیلی بیشتر با سلیقه من جور درمیاد تا ریجن 2 ! بازیای ریجن 2 بد نیستن ولی همشونم ارزش ندارن ! مثلا این ماه موتور استورمه ! که من قبلا خریدمش و واقعا ارزش نداره مجانیم بگیرینش !
ماله پی اس 3 ـیه ریجن 2 البته خیلی خوبه :D ! فارکرای 2 و متالگیر و ... ولی نمیدونم چرا با r1 بیشتر حال میکنم ارزون تر ـم هست...

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
امروز عصر اُد ورلد رو دانلود کردم بازی خیلی خوب و روان با یه گیم پلی ساده و لذت بخشی بود فقط نگران افت فریم و گرافیکش بودم که خداروشکر هردو رضایت بخش بودند.

وقتی از اونایی که رو کنسول تجربه کردند می پرسیدم معمولا میگفتن بازی چرتی بود شاید بخاطر اینه که با بازی های تاپ کنسول خونگی مقایسه اش میکردند اما من از عصری که دانلود کردم تا الان نتونستم ویتا رو زمین بزارم، تقریبا نیمه ی بازی و اواسط شهر سوم هستم تا اینجا همه چی عالی بوده متای بازی (مخصوص ویتا) گویای همه چیز هستش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
The Wolf Among US برای ویتا این پاییز عرضه میشه .... YES ....... YES

The Wolf Among Us releasing on Vita and iOS this fall | VG247

تجربه کردن واکینگ دد و لذت چند برابره نسخه ویتا نسبت به نسخه pc باعث میشه صبر کنم تا وقتی بیاد برا ویتا! رو کنسول دستی واقعن یه کیفه دیگه داره :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب این بازی The Wolf Among us هم که تایید شد D: خیلی خوب D:
به نقل از IGN بازی قرار پاییز روی IOS و Vita عرضه بشه. قیمت نسخه IOS ظاهرا 4.99 هست اما خبری از قیمت Vita نشده :
The Wolf Among Us Coming To iOS, Vita - IGN

بازی Ragnarok Odyssey ACE هم ساله 2014 بر روی ویتا و این بار بر روی ps3 هم عرضه میشه D: بازی قراره به همراه OST نیز عرضه بشه. این بازی یک جورایی ادامه بر نسخه قبلی هست که چندان Meta خوبی هم دریافت نکرده بود. اونطور که XSEED گفته این بازی در واقع نسخه 1.5 محسوب میشه و تعدادی چیزهای زیادی نسبت به نسخه اصلی تغییر کرده و توییک های زیادی انجام گرفته تا انچه باشه که fan ها درخواست داده بودند. ضمن اینکه قرار تعدادی DLC مجانی برای بازی عرضه بشه

NIS america شاید یکی از چند شرکتی باشه که به ویتا خیلی اهمیت داده. در پی عرضه بازیهای DemonGaze - DanganRonpa و چندتای دیگه ( احتمالا Disgaea 4 ) امروز نیز عرضه Hyperdimension Neptunia PP رو به صورت انحصاری روی ویتا در ساله 2014 تایید کرد. این اولین باری هست که بازی از این سری به ویتا میاد.

- - -ویرایش - - -

تجربه کردن واکینگ دد و لذت چند برابره نسخه ویتا نسبت به نسخه pc باعث میشه صبر کنم تا وقتی بیاد برا ویتا! رو کنسول دستی واقعن یه کیفه دیگه داره :d
به نظره من تجربه TWD روی ویتا خیلی ضعیف تر از کنسول و Pc بود
بازی توی Performance خیلی خیلی گیر داشت و اذیت میکرد به نظرم!

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
خب این بازی The Wolf Among us هم که تایید شد D: خیلی خوب D:
به نقل از IGN بازی قرار پاییز روی IOS و Vita عرضه بشه. قیمت نسخه IOS ظاهرا 4.99 هست اما خبری از قیمت Vita نشده :
The Wolf Among Us Coming To iOS, Vita - IGN

بازی Ragnarok Odyssey ACE هم ساله 2014 بر روی ویتا و این بار بر روی ps3 هم عرضه میشه D: بازی قراره به همراه OST نیز عرضه بشه. این بازی یک جورایی ادامه بر نسخه قبلی هست که چندان Meta خوبی هم دریافت نکرده بود. اونطور که XSEED گفته این بازی در واقع نسخه 1.5 محسوب میشه و تعدادی چیزهای زیادی نسبت به نسخه اصلی تغییر کرده و توییک های زیادی انجام گرفته تا انچه باشه که fan ها درخواست داده بودند. ضمن اینکه قرار تعدادی DLC مجانی برای بازی عرضه بشه

NIS america شاید یکی از چند شرکتی باشه که به ویتا خیلی اهمیت داده. در پی عرضه بازیهای DemonGaze - DanganRonpa و چندتای دیگه ( احتمالا Disgaea 4 ) امروز نیز عرضه Hyperdimension Neptunia PP رو به صورت انحصاری روی ویتا در ساله 2014 تایید کرد. این اولین باری هست که بازی از این سری به ویتا میاد.

- - -ویرایش - - -

به نظره من تجربه TWD روی ویتا خیلی ضعیف تر از کنسول و Pc بود
بازی توی Performance خیلی خیلی گیر داشت و اذیت میکرد به نظرم!
تو یوتوب گیم پلیشو دیدم شاهکار بود و بی صبرانه منتظرشم .
امید وارم تو ایران فیزیکیش پیدا شه و چیزی از روش نزنند.
انلاین هم میشه زد؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
این Ragnarok Odyssey خیلی بازی بیخودی بود. نمی دونم چرا اصرار دارن بازی های بیخود رو ادامه بدن.
--

راستی این بازی Cytus هم که ریتمیک هست خیلی روی ویتا حال میده! یکی دو سال پیش نسخه iOS رو گرفتم زیاد حال نداد اما الان که روی Vita بازی کردم خیلی جالب بود. چپتر اولش که ۱۱ تا آهنگ داره رایگانه به نظرم حتما از PS Mobile بگیریدش.

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
آخآخآخآخآخآخآخآخآخ :| !
بتمن اومد به قیمت 35 دلار و نمرات خوبیم گرفته ! ( متوسط رو به بالا )
در هر صورت همونطور که همیشه گفتم نمره برام مهم نیست :D ! مهم تجربه خود بازیه :D !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو یوتوب گیم پلیشو دیدم شاهکار بود و بی صبرانه منتظرشم .
امید وارم تو ایران فیزیکیش پیدا شه و چیزی از روش نزنند.
انلاین هم میشه زد؟
Ragnarok رو میگی ؟
بدک نیست D: خیلی هم خوب نیست به نظرم SS خیلی بهتر بود !

اما من منظتر بازیهای NIS هستم D: عالین D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر