بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به دلم افتاده Yaiba: Ninja Gaiden Z برای ویتا هم تایید میشه هم رابطه Tecmo Koe با ویتا ، اهل ویتا خوبه هم سبک گرافیکی خوررراک ویتا عههه :d راستی خبری از بازی های 2014 نشد ؟ (بیشترم بازی های aaa?؟)
منم اتفاقا فکر میکردم که بیاد !!!
نه هنوز از line up های اینده خبری نیست ×_×

بچه ها اسم کامل این پتو باسه من بفرستید.
و اینکه ایا بازی The Wolf Among Us

قراره باسه ویتا هم بیاد یا نه؟
هنوز اعلام نشده اما اختمال زیاد مثل TWD بیاد. شاید وقتی season اول کامل اومد.

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
[h=1]The Amazing Spider-Man releasing on Vita later this year
[/h]
the-amazing-spiderman.png

آخه این چیه دیگه :( بجاش باید 4 تا بازیه درست حسابی انحصاری ویتا بسازن

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

این دوتا 23اکتبر برای پلاس ریجن2 فری میشن

:excited::thumbsup::thanks::clap:

- - -ویرایش - - -

The Amazing Spider-Man releasing on Vita later this year
آخه این چیه دیگه :( بجاش باید 4 تا بازیه درست حسابی انحصاری ویتا بسازن

اینم یکی از چندین شایعه ای که طی سال اخیر محقق شدند، یعنی COD: Ghosts ویتا هم تایید میشه؟

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
malicius rebirth قشنگه بخوام بخرم ؟ کسی میدونه سبکش چجوریه ؟ نوبتی نباشیه مبارزاتش ؟ اگه مثل فاینال فانتزی نیست بگیرمش ؟

- - -ویرایش - - -

خوب الان ویدئو صفحه 233 رو دیدم خیلی خفنه بازیه مالیسیوس ریبرت !
BIT. TRIP. RUNNER 2 چیشد نمیاد ؟

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil

این دوتا 23اکتبر برای پلاس ریجن2 فری میشن

بازم استور uk غافلگیر کرد من چقدر امید داشتم بازی Oddworld Strangers Wrat برا استور تو پلاس us بیاد :| من دیگه میرم uk این us ام مسخره کرده با این بازیاش که free میکنه

- - -ویرایش - - -

malicius rebirth قشنگه بخوام بخرم ؟ کسی میدونه سبکش چجوریه ؟ نوبتی نباشیه مبارزاتش ؟ اگه مثل فاینال فانتزی نیست بگیرمش ؟

- - -ویرایش - - -

برو u tube گیم پلی بازی ببین
گیم پلی Malicious Rebirth تو u tube دیدم به نظر بازی به صورت quest هست و جنگیدن با غولها مختلف با توجه به حجم کم بازی ام کمتر از 500 mb هست و گیم پلی تکراری به نظرم خیلی ارزش خرید نداره
مبارزات و ضربه ها توش خیلی تکراری بود و quest هست سبکش

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بازم استور uk غافلگیر کرد من چقدر امید داشتم بازی Oddworld Strangers Wrat برا استور تو پلاس us بیاد :| من دیگه میرم uk این us ام مسخره کرده با این بازیاش که free میکنه
:lol:

تا الان ریموت پلی بازی های Assassin's Creed:BF و Final Fantasy XIV تایید شده و BF4 هم احتمالا تایید خواهد شد، چرا بازی های دیگه مثل The Orther ،Deep Down یا Watch Dogs حرفی از ریموت پلیشون نیست.قرار نیست اینام ریموت پلی رو ساپورت کنند؟قرار نیست ریموت پلی درست و حسابی ساپورت شه؟

من قبلا خیال میکردم ریموت پلی فقط یه امکانیه که تو سخت افزار PS4 و ویتا تعبیه شده و باهاش میشه تمام بازی های PS4/PS3 رو ریموت بازی کرد اما الان می بینم باید گروه سازنده ی بازی هم امکان ریموت پلی رو تو بازی بزارند
:(

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی

- - -ویرایش - - -

من بازیشو گرفتم.
دوربینش یکمی ازیت میکنه و اینکه نوع ضرباتش محدوده .
چند مرحله داره که باید قولارو بکشی که واقعا سخته ولی مجیط بازی نسبت به سوال اسکراف که باید قولا رو بکشی خیلی بزرگ تره

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من بازیشو گرفتم.
دوربینش یکمی ازیت میکنه و اینکه نوع ضرباتش محدوده .
چند مرحله داره که باید قولارو بکشی که واقعا سخته ولی مجیط بازی نسبت به سوال اسکراف که باید قولا رو بکشی خیلی بزرگ تره

من که گفتم گیم پلی و ضربات تکراری . هر موقع خواستین بازی بخرین برید u tube گیم پلیشو ببینید خیلی تو انتخاب بازی کمک میکنه l-)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

این هم از تصاویر نسخه ویتا,باگ هم که الا ماشالله موج می زنه:|
AA رو حذف کردن,کیفت تکسچیر ها رو به پایین اوردن,جزییات رو کم کردن,ادم و ماشین هم که اصلا تو خیابون نیست:-/چی ازش موند؟

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
خیلی گرافیکش مزخرفه اصلا حالم بهم خورد، روی PC هم تمام تنظیمات رو روی Very Low بزاری همچین فاجعه ای تو صنعت گیم رخ نمیده، اما نمیدونم چرا بازم عالیه من دوسش دارم ولی 40 دلارو من پای پرسونا ندادم پای اینم نمیدم:d

تا الان اصلا پورتای خوبی نداشتیم 2 Borderlands هم بخواد اینجوری باشه کلا ناامید میشم.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من که یعنی رسما دیگه نابود شدم ! یعنی اینی که میگم جالب ترین موضوع در حال حاضره و نشون دهنده حماقت اون کسی هستش که بازی های ویتا رو مدیریت میکنه .

[h=1]The Amazing Spider-Man 2[/h]
برای تمام کنسول های کره خاکی حتی 3DS هم تایید شد به جز PS Vita
این در حالی هستش که این بازی داره شماره اولش برای ویتا میاد چند وقت دیگه نسخه دومش داره برای 3DS عرضه میشه .

حالا کی میره 40 دلار بده نسخه اول این بازی آشغالی رو انجام بده :|
واقعا موضوع از این خنده دار تر هستش :|
واقعا دیگه موندم اینا دارن چیکار میکنن از یه طرف Boarderland 2 رو معرفی میکنن دیگه خبری نمیدن یک دفعه بازی اسپایدرمن رو تایید میکنن داره شماره دومش میاد به جز برای ویتا

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
من که یعنی رسما دیگه نابود شدم ! یعنی اینی که میگم جالب ترین موضوع در حال حاضره و نشون دهنده حماقت اون کسی هستش که بازی های ویتا رو مدیریت میکنه .

The Amazing Spider-Man 2

برای تمام کنسول های کره خاکی حتی 3DS هم تایید شد به جز PS Vita
این در حالی هستش که این بازی داره شماره اولش برای ویتا میاد چند وقت دیگه نسخه دومش داره برای 3DS عرضه میشه .

حالا کی میره 40 دلار بده نسخه اول این بازی آشغالی رو انجام بده :|
واقعا موضوع از این خنده دار تر هستش :|
واقعا دیگه موندم اینا دارن چیکار میکنن از یه طرف Boarderland 2 رو معرفی میکنن دیگه خبری نمیدن یک دفعه بازی اسپایدرمن رو تایید میکنن داره شماره دومش میاد به جز برای ویتا

do.php

اونوقت میگن از ویتا بدی نگید آخه اسم اینو چی میشه گذاشت؟مارو چی فرض کردند؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر