بازی های PlayStation Vita

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
بگو میشنوم داداش

منم شنیدم که میگن هست(جمله بندی رو حال کردی).
البته نبودن قفل منطقه ای فقط برای گیم کارت ها هست و فکر نکنم که سونی چیزی در مورد بازی هایی که روی گیم کارت نیستن چیزی گفته باشه.

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
نداشتن قفل منطقه ای یعنی اگه شما برین ژاپن freedom wars رو بخرید بذارید تو دستگاتون میتونید بازیش کنید.(اگه ژاپنی بلد باشید البته!)و خوب این با عرضه ی بازی در کشورهای دیگه و با زبون های دیگه فرق میکنه.((به طورساده قفل منطقه ای مانع میشه که شما محتوای یک منطقه رو ( مثلا بازی ریجن 1 رو) روی دستگاه یک منطقه‌ی دیگه ( مثل دستگاه ریجن 2) بازی کنید که در ویتا مثلا این جریان وجود نداره.)) الان ده ها بازی برای ویتا در ژاپن عرضه شده که خیلی هاشون قرار نیست اصلا در غرب منتشر بشه( مثل یکی دوتا بازی از سری tales) , خیلی هاشون هم فقط به صورت دیجیتال عرضه شدن( مثل atelier totori plus اگه اشتباه نکنم.). دلیلشم اینه که توجیه اقتصادی ندارن ( به دلیل عدم جذابیت برای مخاطب غیر ژاپنی).بازیهایی هم هستن که در ژاپن عرضه نمیشن (مثل hotline miami) باز هم به همون دلایل. freedom wars هم در مورد عرضه در خارج از ژاپن حرفی زده نشده ولی احتمال اینکه اعلام بشه زیاده.

آخرین ویرایش:

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
فکر کنم منظوربچه هو زبون بازی باشه که ژاپنیه نه؟ راستی Dragon Crown بر روی رم اومدا ...فیزیکیش موجوده

فکر کنم منظوربچه هو زبون بازی باشه که ژاپنیه نه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!:-o:-o :-o:-o:-o:-o
بچه هو؟؟!!:-o:-o:-o

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان همونجور که می دونند PS Vita فونت فارسی رو پشتیبانی نمی کنه در نتیجه سایت های فارسی رو نمی تونید مشاهده کنید ولی اگه دوست داشته باشید میشه اخبار PS Vita رو از طریق راه های دیگه روی PS vita مشاهده کنید دو تا راه می مونه 1 - ساخت App برای ویتا ( که متاسفانه نمیشه چون سونی همه چیرو توی انحصار خودش گرفته ) 2 - ساخت یک برنامه تحت اینترنتی که اخبار رو به ایمیل شما توی PS vita بفرسته یا توی Browser دستگاهتون نشون بده ( این یکی هم عملی میشه هم من توش واردم )
کم کم می تونم گسترشش بدم و راهنمای ویدیویی بازی ویتا و آنلاک کردن تروفی ها و ......... رو هم بهش اضافه کنم.
می خواستم بدونم اگه من عملیش کنم بدردتون می خوره ؟ به من نظرتون رو پ.خ کنن که اینجا بهم نریزه . ممنون

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
فکر کنم منظوربچه هو زبون بازی باشه که ژاپنیه نه؟ راستی Dragon Crown بر روی رم اومدا ...فیزیکیش موجوده
منظور اینه بازی ریجین ژاپنه فعلا. تو غرب به نظرت میان تو خرده فروشی‌ها بازی زبان ژاپنی بفرشند؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فکر کنم منظوربچه هو زبون بازی باشه که ژاپنیه نه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!:-o:-o :-o:-o:-o:-o
بچه هو؟؟!!:-o:-o:-o
کیبوردم یجوریه که بعضی وقتا اشتباه میزنه:D بچه ها:D
هانتر لورد یکم توضیح بده ولی هرچی هست انجامش بده
گیمزکام لعنتی کی میاد دقیقا؟ چهارشنبه یا پنجشنبه هفته دیگه؟

- - -ویرایش - - -

میگم منظور بچه ها اینه که فعلا ژاپنیه بازیش :|

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
کیبوردم یجوریه که بعضی وقتا اشتباه میزنه:D بچه ها:D
هانتر لورد یکم توضیح بده ولی هرچی هست انجامش بده
گیمزکام لعنتی کی میاد دقیقا؟ چهارشنبه یا پنجشنبه هفته دیگه؟

- - -ویرایش - - -

میگم منظور بچه ها اینه که فعلا ژاپنیه بازیش :|

سلام روش کار اینه اخبار به صورت Image به ایمیل شما فرستاده میشن . همچنین یک رابط کاربری آنلاین در نظر گرفته میشه و راهنمای بازی ها و ........ دسته بندی میشه . با انتخاب هر کدوم راهنما و ....... به ایمیلتون ارسال میشه به صورت Image . به طور مثال شما توی بازی Unit 13 گیر می کنی چجوری 5 ستاره کنی یه مرحله رو ! بدون نیاز به پــــــــــروکسی سریعا به سرور برنامه وصل میشی و ویدیو رو مشاهده می کنی . :d یا مثلا دوست داری جدیدترین Offer ها رو روی ویتات ببینی به طور اتوماتیک هر هفته آپدیت پلاس و PSN رو روی PS vita خودت مشاهده می کنی

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
سلام روش کار اینه اخبار به صورت Image به ایمیل شما فرستاده میشن . همچنین یک رابط کاربری آنلاین در نظر گرفته میشه و راهنمای بازی ها و ........ دسته بندی میشه . با انتخاب هر کدوم راهنما و ....... به ایمیلتون ارسال میشه به صورت Image . به طور مثال شما توی بازی Unit 13 گیر می کنی چجوری 5 ستاره کنی یه مرحله رو ! بدون نیاز به پــــــــــروکسی سریعا به سرور برنامه وصل میشی و ویدیو رو مشاهده می کنی . :d یا مثلا دوست داری جدیدترین Offer ها رو روی ویتات ببینی به طور اتوماتیک هر هفته آپدیت پلاس و PSN رو روی PS vita خودت مشاهده می کنی

آل دیجیتال هم این جوری بهت ایمیل میده.
کار راحتی هست(تقریبن)ولی حوصله می خواد.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
آل دیجیتال هم این جوری بهت ایمیل میده.
کار راحتی هست(تقریبن)ولی حوصله می خواد.
به نظر من که خیلی مسخره و غیر منطقی هست که تو این دوره همچین دستگاهی اصلا localization نشده باشه.
کاملا معلومه که از عمد انجام نمیشه از لحاظ تکنیکی هیچ کاری نداره.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
به نظر من که خیلی مسخره و غیر منطقی هست که تو این دوره همچین دستگاهی اصلا localization نشده باشه.
کاملا معلومه که از عمد انجام نمیشه از لحاظ تکنیکی هیچ کاری نداره.

همش زیر سر استکبار جهانیه.

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
fruit ninja هم اومد!:) همه میگفتیم free هستش ولی به لطف سونی این بازی 8$ واسه ویتا قیمت گذاری شده!:d
جاش break quest رو free گذاشتن که اصلا باحال و جالب نیست!:d
دستشونم درد نکنه!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
47953118832100080363.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر