بازی های PlayStation Vita

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مگه اومده تو استور؟
کلا مجانی هستش؟...یا اونایی که نسخه ی ps3 رو خریدن مجانیه براشون؟:|

- - -ویرایش - - -

بازی guacamelee رو بگیرن که فوق العاده عالیه :x
من پلاتش کردم :d
به نظرم قیمت 15 دلار براش کمه ارزش بازی در حدود 30 دلار هستش :d
موزیک بازی هم عالیه
آره دیشب اومد تو Store و فقط برای اونایی که PS3 رو خریدن مجانی هست.

من در حال پلات کردن Soul Sacrifice هستم:D

راستی بازی Men's Room Mayhem هم خیلی باحاله. قیمتش 1 پوند بود با تخفیف که برای پلاس بودش و من دیشب خریدمش:D در حد jetpack joyride اینا معتادش شدم:D تروفی هم داره!

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
[h=1]Epic Mickey 2[/h]18 june برای PSvita هم عرضه میشه که از تاچ و قابلیت های کنسول بهره می بره !

اطلاعات بیشتر :

Epic Mickey 2 will be released on Vita next month | VG247

الان بگم بازی خز بعضی ها ناراحت میشن . بازی که سال پیش اومده و از نظر متا و ..... بد بوده برای چی باید بعد این همه مدت بیاد برای PS vita
چرا نباید Fruit ninja و Bad pigs و Cut the rope برای PSvita عرضه بشن ؟

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
Epic Mickey 2

18 june برای PSvita هم عرضه میشه که از تاچ و قابلیت های کنسول بهره می بره !

اطلاعات بیشتر :

Epic Mickey 2 will be released on Vita next month | VG247

الان بگم بازی خز بعضی ها ناراحت میشن . بازی که سال پیش اومده و از نظر متا و ..... بد بوده برای چی باید بعد این همه مدت بیاد برای PS vita
چرا نباید Fruit ninja و Bad pigs و Cut the rope برای PSvita عرضه بشن ؟

چون اون کسی که مسول هماهنگی ساخت بازی های ویتاست از شعور اندکی برخورداره!

نمیفهمه که بابا دیگه الان هربازی میسازن حتی برای جاوا هم ساخته میشه !

باید سونی با همین ویتا زمین بخوره تا بعد بفهمه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Velo city ultra خیلی عالیه! گرافیکش چشم نوازه و با تاچ کردن صفحه تلپورت میکنید و....پلات هم داره! کلا200و خورده ای مگ هستش.10دلاره برا پلاس رجین 2 مجانیه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان بازی little men mayhem فوق العاده سرگرم کنندست اگه 1.3 دلار دارید حتما بگیریدش !
برای اعضا پلاس بازی با تخفیف کلا 1 دلار کمتر هستش !
بازی حالتی مثل Dinner dash داره ولی شما باید افراد رو به دستشویی ببرید و دستشون رو بشورید و ............. :d
تروفی هم داره و خوراکه پلات هستش

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
little men mayhem مطمئنا پلاتینیوم داره دیگه ؟ مکیخوام بخرمش صد در صد پلات داره یا فقط تروفی ؟
ویرایش : چک کردم تو سایتا دیدم پلاتینیوم نداره و فقط برنز و نقره ـست دقت نکردم که طلا داره یا نه

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان بازی little men mayhem فوق العاده سرگرم کنندست اگه 1.3 دلار دارید حتما بگیریدش !
برای اعضا پلاس بازی با تخفیف کلا 1 دلار کمتر هستش !
بازی حالتی مثل Dinner dash داره ولی شما باید افراد رو به دستشویی ببرید و دستشون رو بشورید و ............. :d
تروفی هم داره و خوراکه پلات هستش
من بازی رو خریدم و 70 خورده ای درصدش رو هم گرفتم اما پلات نداره دوست عزیز دقت کنید.

little men mayhem مطمئنا پلاتینیوم داره دیگه ؟ مکیخوام بخرمش صد در صد پلات داره یا فقط تروفی ؟
ویرایش : چک کردم تو سایتا دیدم پلاتینیوم نداره و فقط برنز و نقره ـست دقت نکردم که طلا داره یا نه
یک تروفی طلا داره و دو تا نفره و بقیه هم برنز!

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
Vivid Games، استودیوی سازنده بازی Real Boxing قرارست این بازی را برای PS vita در ماه آگوست منتشر سازد.
در این بازی شما می توانید کاراکتر خود را از آماتور به حرفه ایی ارتقا دهید. بازی Real Boxing از انجین آنریل برای موتور بازی استفاده کرده است. تمامی حرکات های مبارزها با انیمیشن واقع گرایانه ساخته شده است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر