بازی های PlayStation Vita

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
من منتظر یه بازی تو مایه های Broderlands ـم رو ویتا ... یه بازی نقش آفرینی اکشن با گیم پلی طولانی !!

آی خدا از دهنت بشنوه ! کاش بدن بیرون ... |-)

یه چیزی تو مایه هایه Borderland یا Elder Scroll یا Far Cry رو ویتا !!!
هم قشنگ باشه هم طولانی ... :x

فعلا که هیچی به هیچی !
اکثرا بازیاش کوتاهن ... مخصوصا واسه ی کسانی مثه من که وقتی میشینن پایه یه بازیی , دیگه باید با بولدوزر بلندم کنن !!! :d

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
راستش گیمپلی خوبی داره اگه سبک استراتژی رو دوست داری اما داستانش گیج کنندست چیزی نمیفهمی..من زیاد خوشم نیومد اما بازی میکنم..اگه فضای خالی داری دانلود کن..یکم زمان میبره که بازی تو سطح ریمن free بشه..من بهت Knytt Underground یا Sunflowers Retro City Rampage رو پیشنهاد میکنم..شاید در آینده Borderland هم واسه ویتا بیاد چون سازنده ها با دیدن بازی تو سطح Killzone Mercenaries به قابلیتهی ویتا پی بردند و میرن سراغش..من منتظر چندتا HD کالکشن از این بازیهام>> Okami HD..Shadow Of Colossus یا ICO HD یا FFXII HD..و اگه بخوان بترکونن Journey یا Flowers رو هم پورت کنن بد نیست..

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

فعلا که هیچی به هیچی !
اکثرا بازیاش کوتاهن ... مخصوصا واسه ی کسانی مثه من که وقتی میشینن پایه یه بازیی , دیگه باید با بولدوزر بلندم کنن !!! :d
Oddworld رو بازی کن شما یا Persona IV کلی وقتت رو میگیره;)

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

دوستان الان قیمت بازیها حدودا چنده بخوایم تهیه کنیم ؟
بین 140 تا 170 دست دوم بین 100 تا 110

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

فعلا که هیچی به هیچی !
منم همین جوری ام ... اصلا بازی خطی نمیتونم بازی کنم
پرسونا پون نقش آفرینی بود و گیم پلی زیادی داشت رفت سراغش !
کینگدام هارت هم هست ـش اونم نقش آفرینی ـه 10 تا دی ال سی هم داره دو نه ای 10 دلار :|
راستش گیمپلی خوبی داره اگه سبک استراتژی رو دوست داری اما داستانش گیج کنندست چیزی نمیفهمی..من زیاد خوشم نیومد اما بازی میکنم..اگه فضای خالی داری دانلود کن..یکم زمان میبره که بازی تو سطح ریمن free بشه..من بهت Kn
ytt Underground یا Sunflowers Retro City Rampage رو پیشنهاد میکنم..شاید در آینده Borderland هم واسه ویتا بیاد چون سازنده ها با دیدن بازی تو سطح Killzone Mercenaries به قابلیتهی ویتا پی بردند و میرن سراغش..من منتظر چندتا HD کالکشن از این بازیهام>> Okami HD..Shadow Of Colossus یا ICO HD یا FFXII HD..و اگه بخوان بترکونن Journey یا Flowers رو هم پورت کنن بد نیست..
نقش آفرینی یا استراتژیکی ؟
فکر کنم بازی مضخرفی باشه !
این تیکن هم فری شده مفتش گرونه !
جورنی با فلوورس سازنده ـش ورشسکت شد وگرنه تا الان رو استور بود البته احتمالا تو آینده میادش
ولی هیچی مثل یه IP جدید درست حسابی نیست

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995

فعلا که هیچی به هیچی !

DIABLO جا انداختی !!! چی میشدا...

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
DIABLO جا انداختی !!! چی میشدا...

آره , اونم محشر بود ... :d
حیف که گیر دادن رو بازیایه آرکید و ساده !

این سبک بازیا کمه کم آدمو یه 2-3 ماه سرگرم میکنه ( و واقعا هم ارزش پولی که بابش میدی رو داره ! ) , البته اگه مسیر داستانیشو سریع نبری آخر !!!
yahoo_4.gif
yahoo_16.gif
yahoo_4.gif

من منتظر چندتا HD کالکشن از این بازیهام>> Okami HD..Shadow Of Colossus یا ICO HD یا FFXII HD..و اگه بخوان بترکونن Journey یا Flowers رو هم پورت کنن بد نیست..

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

Oddworld رو بازی کن شما یا Persona IV کلی وقتت رو میگیره;)
از Oddworld خوشم نمیاد اما پرسونا جالبه !
از بدشانسیم قبلش انیمشو دیدم بخاطره همین انگار باره دوممه که دارم بازی میکنم و میدونم داستانشو !!! :((

درمورد HD کالکشن ها هم آره ... اگه بدن بیرون عالی میشه , اما اگگگگگگگگگه بدن .......... :|
واسه ی اینکه فروشه ویتا بره بالا و بتونن یه حالی به طرفدارا بدن راه زیاد هس اما فعلا واسشون انگار اهمیتی نداره !

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
وای اگر اسکایریم رو ویتا میومد چی میشد o:-) بال در میووردم :d .از نظر گرافیک میکشه فقط حجم بازیش رو کارت بازی جا نمیشه .
یه انچارتد دادن دیگه بیخیال شدن به جایی اینکه بازیاش پیشرفت کنه داره عقب تر میره .

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
حجم اسکاریم حدود 3 گیگ هست و روی کارت جا می شه

مسائل تکنیکی به کنار

نکته کلیدی اینه که خیال پردازی نکنید :d

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
حجم اسکاریم حدود 3 گیگ هست و روی کارت جا می شه

نکته کلیدی اینه که خیال پردازی نکنید :d

دوست عزیز اسکایریم 6 گیگ هست اونی که شما میگید 3.5 گیگ هست نسخه بلک باکس هست که به صورت غیر قانونی فشرده شده .نسخه اصلی 6 گیگ هست .
خیال پردازی نکنیم چه کار کنیم ...

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دوست عزیز اسکایریم 6 گیگ هست اونی که شما میگید 3.5 گیگ هست نسخه بلک باکس هست که به صورت غیر قانونی فشرده شده .نسخه اصلی 6 گیگ هست .
خیال پردازی نکنیم چه کار کنیم ...

نصب شده روی Xbox360 حدود 3.8 گیگ هست ، سرچ کنید توی گوگل
سازنده هاش قبل از عرضه به این نکته اشاره کردن که از یک سیستم قدرتمند فشرده سازی استفاده می کنند

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دوست عزیز کنسول تا کنسول فرق میکنه من برا pc رو گفتم که با نهایت کیفیت امده شما تو گوگل بزنی میاره .ایمیج ایکس باکس فرق میکنه .مثلا من بلک ابس رو تو ps3 نصب کردم 13 گیگ بود ولی برا ایکس تو یه دیسک 8 گیگ امده بود .ما ارزومونو گفتیم شما امدی ضد حال زدی اقا اسکایریم رو ویتا خوب نیست به نظر شما ؟ اصلا شما ویتا داری برادر کنسول هات کو اصلا ؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
گذشته از اینکه بازی های ویتا به خاطر کوچک تر بودن صفحه حجم کمتری دارن، اصلا چه اهمیتی داره چند گیگه؟ star ocean برای x360 اومد 4 تا dvd 9 بود حالا فوقش اگه بازی سنگین بخواد واسه ویتا بیاد ۲ تا کارت میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر