بازی های PlayStation Vita

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
خوب بچه ها براتون یک نقدک آماده کردم توی این تاپیک هم گذاشته بودم !
گفتم اینجا هم بذارم لذت ببرید !
====================================================
خوب بچه ها سلام !
دانلود بازی ATELIER TOTORI PLUS تازه 3 ساعت پیش تموم شده بود !
از اون موقع دارم بازیش میکنم با اینکه دومین تجربم از این سری بازی آتلیر ها هست ! ولی میتونم بگم لذت این بازی خیلی زیاده !
و خوب براتون یک نقدک آماده کردم {نقد کوچک}
خوب بازی براتون بگم بونس های توپی گذاشته بازی گرافیکش رو ویتا بسیار چشم رو ماساژ میده حس خوبی داره !
افت فریم محسوسی داره که قابل چشم پوشی هست !
مبارزات بسیار دلنشین و زیبا و کمی هم اسون توی این 2 ساعت !
موسیقی در حد نورمال بود ولی اوکی هست !
شخصیت ها بسیار عالی هست ! صدا انگلیسی چرت هست با ژاپنی برید ! ولی صداگذاری در سطح خیلی خوبی قرار دارد !
اول اینکه B G M بازی رو کم کنید تو آپشن وگرنه موسیقی از صدای شخصیت ها زیادتر هست !
ارزش 40 دلار رو داشت !
ولی عجیبه بدون سرو وصدا و غیر فیزیکی اومد !
حجمش هم خوبه 2922 خوب دان شد !
گیم پلی وسیع هست و مبارزاتی نیست زیاد ! بیشتر تو فاز ایتم میکس کردن و حمع کردن هست !
نکات کلی + و - »»
+ ------»
داستان !
گیم پلی !
گرافیک !
موسیقی !
منوهای به نسبت غیر جینگولی !
- -----------»
افت فریم محسوس !
لباس ها برای این سنین شخصیت اصلی خوب نیست !
صدا گذاری انگلیسی !
لباس های اضلفه این نسخه !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
Shجدیده که مزخرفه.باو تو هم با اون سلیقه ت . آرمان خودت کمک کن!یکی به دادم برسه پولم نپره لا اقل لذت ببرم!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

:d
DOA5رو نمیگیری من رو پلی3 دارم میرم واقعا شاهکاریه!!
نسخه ویتا که اضافات هم داره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان ... اول اینکه اینم اولین تریلر FFX HD که امروز منتشر شده
Final Fantasy X / X-2 HD Remaster - Announcement Trailer - IGN Video

Shجدیده که مزخرفه.باو تو هم با اون سلیقه ت . آرمان خودت کمک کن!یکی به دادم برسه پولم نپره لا اقل لذت ببرم!

به نظره منم DOA 5 بازی خوبی هست !!! هم گرافیک خوبی داره و هم gameplayعالی هست .... اگر تو حال و هوای Fighting نیستی یک سری به .... شاید Gravity Rush و Unit 13 اینا هم بزنی بد نیست ... یا اثلا برو جای اینا Bioshock infinte بخر ! لول ....
Persona 4 golden هم خوبه ... یا OddWorld Strangers Wrath ...
SH هم اونقدرها هم که فکر میکنی بد نیست ! فکر کن داری میری بازی بخری اسمش هست DIABLO SILENYT HILL EDITION !
Sine mora و Sly و All stars هم که خوبه !

خوب بچه ها براتون یک نقدک آماده کردم توی این تاپیک هم گذاشته بودم !
گفتم اینجا هم بذارم لذت ببرید !
====================================================
خوب بچه ها سلام !
دانلود بازی ATELIER TOTORI PLUS تازه 3 ساعت پیش تموم شده بود !
از اون موقع دارم بازیش میکنم با اینکه دومین تجربم از این سری بازی آتلیر ها هست ! ولی میتونم بگم لذت این بازی خیلی زیاده !
و خوب براتون یک نقدک آماده کردم {نقد کوچک}
خوب بازی براتون بگم بونس های توپی گذاشته بازی گرافیکش رو ویتا بسیار چشم رو ماساژ میده حس خوبی داره !
افت فریم محسوسی داره که قابل چشم پوشی هست !
مبارزات بسیار دلنشین و زیبا و کمی هم اسون توی این 2 ساعت !
موسیقی در حد نورمال بود ولی اوکی هست !
شخصیت ها بسیار عالی هست ! صدا انگلیسی چرت هست با ژاپنی برید ! ولی صداگذاری در سطح خیلی خوبی قرار دارد !
اول اینکه B G M بازی رو کم کنید تو آپشن وگرنه موسیقی از صدای شخصیت ها زیادتر هست !
ارزش 40 دلار رو داشت !
ولی عجیبه بدون سرو وصدا و غیر فیزیکی اومد !
حجمش هم خوبه 2922 خوب دان شد !
گیم پلی وسیع هست و مبارزاتی نیست زیاد ! بیشتر تو فاز ایتم میکس کردن و حمع کردن هست !
نکات کلی + و - »»
+ ------»
داستان !
گیم پلی !
گرافیک !
موسیقی !
منوهای به نسبت غیر جینگولی !
- -----------»
افت فریم محسوس !
لباس ها برای این سنین شخصیت اصلی خوب نیست !
صدا گذاری انگلیسی !
لباس های اضلفه این نسخه !
دستت درد نگنه ! پس شاید بگیرمش من هم ... لباسهاشون هم که لول ... کلا هنر Anime همیشه همینه لول ...
راستی عکسش هم میزاشتی چندتایی.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه بازیایی که گفتینو یا دارم یا دموشونو زدم.واقعا تو کف مست وانتدم.با کد البته.کسی نداره?جایی سراغ دارین داشته باشه?

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
همه بازیایی که گفتینو یا دارم یا دموشونو زدم.واقعا تو کف مست وانتدم.با کد البته.کسی نداره?جایی سراغ دارین داشته باشه?

NFS کد نداره و انلاینش مجانیه.اما در مورد بازیش به نظر من واقعا جذاب و لذت بخش و سرگرم کننده هست به شرطی که اول از همه علاقه به این سبک داشته باشی و بعد اینکه گرافیک بازی برات از درجه اهمیت پایینتری باشه (هر چند که گرافیک بازی خوبه اما ایراداتی هم داره).

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad

MW خوبه ولی ارزشمند نیست !

دوستان بازی های خوبی پیشنهاد دادن من جات بودم یا FIFA 13 می گرفتم ( درسته تفاوتی با شماره قبل نداره ولی کلا داشتن فیفا خودش یک جور تسکین چون همیشه و همه جا می چسبه !) یا چند تا بازی کوچیک مثل (STAR DUST + SINE MORA + URBAN FREESTYLE + ... )

MW از DC راحت می تونی بگیری - توی سایت ها خیلی کم هستش کلا .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

MW مشکلی نداره والا ! خیلی هم بازی خوبی هست و Gameplay هم عالی ... فقط چندتا قسمتش از نسخه کنسولی به دلیله ترافیک پایینتر اسونتر هست اما در کل فرقی هم نداره ... گرافیکش هم بالا و پایین داره ... بعضی جاها خوب بعضی جاها واقعا انتظار بیشتر میرفت ... اما در کل به نظر در حد 8 هست ... متاش هم بگو 80 ! البته 79 لول ....
اگر RAcing دوست داری ضرر نمیکنی ...
من که امروز اثلا یاد نداشتم برم DOA5 رو بگیرم ..... اما به نظر من بازیش عالی هست ... من قبلا هم خودم سره DOA4 کشتم بازی کردم هم 5 رو روی PS3 دیدم عالی بود ... ظاهرا گرافیک و فریم ریتش هم روی ویتا عالی هست .... Gameplay که عالی ....
!
زودی رفتم Bioshock گرفتم و تخته گاز تا خونه !!!!

اینهم چندتا اخبار جدید از ویتا که براتون میزارم

1.بازی HOtline Miami که حتما PC بازا باهاش اشنا هستن برای عرضه روی PS3/Vita تایید شده ... این بازی رو اگر رو PC نرفتید 100% بگیرید چون عالی هستش ! انیم تبلیغ بازی
Hotline Miami's New PS3/Vita Trailer - IGN Video

2. بازی زیبای Limbo برای عرضه روی Vita به صورت رسمی تایید شد ... بازی کردن این عنوان هم روی ویتا واقعا خالی از لطف نیست در صورتی که نرفتید قبلا
Limbo Coming to PlayStation Vita - IGN

3.این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده اما توی لیستهای بازیهای درجه بندی شده از سوی ESRB بازی Dexter Collection برای ویتا به چشم خورده که پیشتر روی PS3 عرضه شده بود
ESRB Rates Jak & Daxter Collection for PlayStation Vita - IGN

4. بازیهای SPlunky - Divekick برای VIta/PS3 و بازی Metrico به صورت انحصاری برای Vita تایید شد ....
PlayStation 4 Getting Blacklight: Retribution, Primal Carnage Genesis - IGN

با این روند به نظر میره تا روزهای اینده از عناوین بیشتر برای ویتا پرده برداری بشه !!!!!!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
پورت بازی های خوبی داره برای ویتا تایید میشه ایشالا این هم مثه 3DS اینقدر بازی های جدید براش تایید کنند تا ادم برای خرید گیج بشه:d
که احتمالا تو E3 با یک GOW میترکونه:x

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان کسی اینجا GTA ها رو خریده از استور ؟میخوام بدونم با دو آنالوگ میشه بازی کرد یا فقط با یکی ؟
بین سه تا کدوم قشنگ تره ؟

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان کسی اینجا GTA ها رو خریده از استور ؟میخوام بدونم با دو آنالوگ میشه بازی کرد یا فقط با یکی ؟
بین سه تا کدوم قشنگ تره ؟

chinatown از همه گرافیکش کمتره و از همه جالب تره .
vice city , liberty city این دوتا تقریبا یه گیم پلی دارن گرافیکشون شبیح همه

همشون قشنگه نمیتونی بگی کدوم بهتره ولی اگه هیچ کدومو بازی نکردی vice city رو بگیر به نظر من

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
chinatown از همه گرافیکش کمتره و از همه جالب تره .
vice city , liberty city این دوتا تقریبا یه گیم پلی دارن گرافیکشون شبیح همه

همشون قشنگه نمیتونی بگی کدوم بهتره ولی اگه هیچ کدومو بازی نکردی vice city رو بگیر به نظر من
با دو آنالوگ میشه بازی کرد ؟
مثلا با یکی دوربین رو چرخوند ؟
چاین توان دوربین از بالاس ؟ قشنگه ؟

sohyl

کاربر سایت
Oct 1, 2011
17
نام
sohyl
خبرهاي بسيار خوبي بود ممنون ارمان جان .. اگه بازي جورني هم واسه ويتا بياد ديگه ميشه گفت كه اخرشه... راستي ١ سوال بازي god of war :ghost of sparta رو واسه ويتا دانلود كنم خوبه ؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر