بازی های PlayStation Vita

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
Battle Royal بهترین بازی مبارزه ای و مولتی ویتا هستش به نظر من! هم گرافیک و هم گیمپلی!

---------- نوشته در 04:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

Frobisher Say s هفته بعد رو تمام استورها به صورت مجانی عرضه میشه! با بیش از 50 مینی گیم!;)
Frobisher Says! is Free for PS Vita October 23rd

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
آقا این بتاش 30 اکتبر تموم میشه!!!پس کی واسه UK میاد؟
آپدیت هفتگی استور اورپا چه روزی هستش؟؟
فک کنم چهارشنبه شب باشه...هر موقعه آپدیت بشه اونم میاد:-/
برای استور آمریکا به وقت ما تقریبا میشه سه شنبه 12 شب...البته چند ساعت جابه جا میشه

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
آپدیت هفتگی استور اورپا چه روزی هستش؟؟
فک کنم چهارشنبه شب باشه...هر موقعه آپدیت بشه اونم میاد:-/
برای استور آمریکا به وقت ما تقریبا میشه سه شنبه 12 شب...البته چند ساعت جابه جا میشه
یعنی امشب دیگه؟!!

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
[h=2]Silent Hill: Book of Memories[/h]دموش رو امروز دانلود کردم اصلا شبیه قدیما نیست دوربین از بالا واقعا مسخره بود ترسناک ام که نیس اصلا تاریک ام نیس یا مه الود مثله قدیم گرافیک اشم معمولیه با این سبک دوربین دیگه چهره موجودات بازی یا boss رو هم نمیشه دید اما اینکه charactre میشه خودت بسازی خوب بود دمو اول بازی ام چیز خاصی نداشت بازی با یک داستان ساده شروع شد حجمش 560mb هست اما اگه میخواین 1 ساعت حدودا مجانی بازی کنین 100% ارزش دانلود کردن داره دمو بازی ....فکر نمیکردم دمو این بازی اینقد زیاد game play داشته باشه :d:d:x

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
Silent Hill: Book of Memories

دموش رو امروز دانلود کردم اصلا شبیه قدیما نیست دوربین از بالا واقعا مسخره بود ترسناک ام که نیس اصلا تاریک ام نیس یا مه الود مثله قدیم گرافیک اشم معمولیه با این سبک دوربین دیگه چهره موجودات بازی یا boss رو هم نمیشه دید اما اینکه charactre میشه خودت بسازی خوب بود دمو اول بازی ام چیز خاصی نداشت بازی با یک داستان ساده شروع شد حجمش 560mb هست اما اگه میخواین 1 ساعت حدودا مجانی بازی کنین 100% ارزش دانلود کردن داره دمو بازی ....فکر نمیکردم دمو این بازی اینقد زیاد game play داشته باشه :d:d:x
silent hill shattered memoris با اینکه برا پی اس پی بود ولی پیشنهاد میکنم حتما بازی کنین خیلی بازی جالبی هستش.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Silent Hill: Book of Memories

دموش رو امروز دانلود کردم اصلا شبیه قدیما نیست دوربین از بالا واقعا مسخره بود ترسناک ام که نیس اصلا تاریک ام نیس یا مه الود مثله قدیم گرافیک اشم معمولیه با این سبک دوربین دیگه چهره موجودات بازی یا boss رو هم نمیشه دید اما اینکه charactre میشه خودت بسازی خوب بود دمو اول بازی ام چیز خاصی نداشت بازی با یک داستان ساده شروع شد حجمش 560mb هست اما اگه میخواین 1 ساعت حدودا مجانی بازی کنین 100% ارزش دانلود کردن داره دمو بازی ....فکر نمیکردم دمو این بازی اینقد زیاد game play داشته باشه :d:d:x
کلا اومدن یک حال اساسی به سری SH آینا دادن . دیگه نسخه های بعدی ممکنه پاش به Racing - MMORPG - FPS هم برسه .
بیشتر مثل بازیهای تو حالت Diablo شده . البته دمو با اینکه طولانی بود چیزه زیاد به نظر من نشون نداد. باید 2-3 مرحله ادم بره ببینه بازی درچه سطحه بدون اینکه در نظر بگیری SH هست ... اینجا که 8 نوامبر میاد...
silent hill shattered memoris با اینکه برا پی اس پی بود ولی پیشنهاد میکنم حتما بازی کنین خیلی بازی جالبی هستش.
PSP - PS2 - Wii ... به نظر من Origins خیلی جالبتر بود . کاشکی میومدن به جای این نسخه SH HD Collection رو روی ویتا هم میدادن .
-----------------------
امروز رسما Nihilstic اعلام کرده ( سازنده Resistance روی ویتا و در حا حاضر Call Of Duty ) که از این به بعد کلا به صنعت بازیهای دانلودی نقل مکان میکنن و اسم استویدو هم میشه Nstigate . البته به ظاهر این روی اخرین بازی اونها COD تاثیر نداره و همچنان به بازار میاد نسخه فیزیکی ... خب خبر خوشی بود . از این بعد میدونم اگر قراره Resistance - COD ساخته میشه اینا نمیسازنش ! لول
------------------------
خب امروز بعد از 1 سال بدون خبر Square گفته که بازی Final Fantasy X HD هنوز در حال ساخته و قابلیت CrossPlay برای ویتا و PS3 خواهد داشت. به نظر من که FF X بهترین این سری هست و خواهد بود ! خیلی منتظر این HD REMAKE هستم
---------------------------
بازی When The Vikings attack هم 6 نوامبر میاد به قیمت 7 دلار .
--------------------------
امسال هم که رو به اتمام هست !
به نظر شما بهترین بازی Vita چی میشه ؟؟؟
من که تصور میکنم Persona 4 بشه.

آخرین ویرایش:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
کلا اومدن یک حال اساسی به سری SH آینا دادن . دیگه نسخه های بعدی ممکنه پاش به Racing - MMORPG - FPS هم برسه .
بیشتر مثل بازیهای تو حالت Diablo شده . البته دمو با اینکه طولانی بود چیزه زیاد به نظر من نشون نداد. باید 2-3 مرحله ادم بره ببینه بازی درچه سطحه بدون اینکه در نظر بگیری SH هست ... اینجا که 8 نوامبر میاد...

PSP - PS2 - Wii ... به نظر من Origins خیلی جالبتر بود . کاشکی میومدن به جای این نسخه SH HD Collection رو روی ویتا هم میدادن .
-----------------------
امروز رسما Nihilstic اعلام کرده ( سازنده Resistance روی ویتا و در حا حاضر Call Of Duty ) که از این به بعد کلا به صنعت بازیهای دانلودی نقل مکان میکنن و اسم استویدو هم میشه Nstigate . البته به ظاهر این روی اخرین بازی اونها COD تاثیر نداره و همچنان به بازار میاد نسخه فیزیکی ... خب خبر خوشی بود . از این بعد میدونم اگر قراره Resistance - COD ساخته میشه اینا نمیسازنش ! لول
------------------------
خب امروز بعد از 1 سال بدون خبر Square گفته که بازی Final Fantasy X HD هنوز در حال ساخته و قابلیت CrossPlay برای ویتا و PS3 خواهد داشت. به نظر من که FF X بهترین این سری هست و خواهد بود ! خیلی منتظر این HD REMAKE هستم
---------------------------
بازی When The Vikings attack هم 6 نوامبر میاد به قیمت 7 دلار .
--------------------------
امسال هم که رو به اتمام هست !
به نظر شما بهترین بازی Vita چی میشه ؟؟؟
من که تصور میکنم Persona 4 بشه.
با این مدل دوربین sh دیگه خودشونم از شر طراحی چهره ترسناک خلاص کردن موجوداش بیشتر شبیه ادمک بود

☻ ♥ ☻
/█\./█\
.|| . .||

از اینا =)) بعد فکر کن بخوای 170000 تومن پول این بازیو بدی )xمن نمیدونم چرا یه بازی مثله گرافیک و uncharted نمیسازن وقتی vita قابلیتشو داره
من یادمه تو psp اینو بازی کردم Obscure The Aftermath وقتی دمو اول بازی تموم شد وارد بازی شد هنوز فکر میکردم دمو هست اونقد گرافیک بازی بالا بود خیلی خیلی از sh الان بهتر بود و ترسناک
این عکسا بازی هست
obscure-the-aftermath-20090929042104966.jpg
s32316_psp_1.jpg

obscure-the-aftermath-screenshot.jpg

obscure-the-aftermath-021.jpg
obscure-the-aftermath-playstation-portable-psp-029.jpg
Obscure_The_Aftermath0002.jpg

ObscureAftermathA.jpg

همه اینها عکس محیط بازی هست نه دمو اگه هنوز psp دارین حتما اینو بازی کنین :x اگه بخوان vita واقعا قوی هست اما ..................

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
این تریلر جدید AC3: Liberation رو ببینید که فوق العادست! این چیزی که تو تریلر نشون میدن از خود نسخه اصلی AC3 هم باحالتره! تا حالا بین اینو Most Wanted تو شک بودم ولی حالا دیگه 100% اول AC3: Liberation رو میگیرم( البته اونم میگیرم منتها در اسرع وقت :D). خود Ubisoft Sofia هم تایید کرده که Liberation خیلی بیشتر از نسخه اصلی روی آلمان مخفی کاری در گیمپلی کار کرده. فقط امیدوارم رو مولتی ـش هم کار کرده باشن و با یه مولتی درست و حسابی طرف باشیم...

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یکم زوده به نظر من ولی فکر کنم NFS Mostwanted حرف واسه گفتن زیاد داشته باشه....
اره بازی خو بی میشه . اما بازی سالش عمرا بشه ! لول ... البته چه دیدی ؟؟؟
احتمالا برای انتخاب بازی سال ویتا بیشتر به عناوین انحصاریش اهمیت بدن.

این تریلر جدید AC3: Liberation رو ببینید که فوق العادست! این چیزی که تو تریلر نشون میدن از خود نسخه اصلی AC3 هم باحالتره! تا حالا بین اینو Most Wanted تو شک بودم ولی حالا دیگه 100% اول AC3: Liberation رو میگیرم( البته اونم میگیرم منتها در اسرع وقت :D). خود Ubisoft Sofia هم تایید کرده که Liberation خیلی بیشتر از نسخه اصلی روی آلمان مخفی کاری در گیمپلی کار کرده. فقط امیدوارم رو مولتی ـش هم کار کرده باشن و با یه مولتی درست و حسابی طرف باشیم...
منم الان دیدم اره انصافا خیلی درست حسابی میزد . هایپ شدیم رفت !!!! امیدوارم بازی توپی بشه .
با این مدل دوربین sh دیگه خودشونم از شر طراحی چهره ترسناک خلاص کردن موجوداش بیشتر شبیه ادمک بود

☻ ♥ ☻
/█\./█\
.|| . .||

از اینا =)) بعد فکر کن بخوای 170000 تومن پول این بازیو بدی )xمن نمیدونم چرا یه بازی مثله گرافیک و uncharted نمیسازن وقتی vita قابلیتشو داره
من یادمه تو psp اینو بازی کردم Obscure The Aftermath وقتی دمو اول بازی تموم شد وارد بازی شد هنوز فکر میکردم دمو هست اونقد گرافیک بازی بالا بود خیلی خیلی از sh الان بهتر بود و ترسناک
این عکسا بازی هست
همه اینها عکس محیط بازی هست نه دمو اگه هنوز psp دارین حتما اینو بازی کنین :x اگه بخوان vita واقعا قوی هست اما ..................
البته این بازی همچین بازی جالبی هم نبود !

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
[h=2]October 21, 2012[/h] [h=3]Call of Duty: Black Ops Declassified Runs At 30FPS[/h]

Nihilistic have confirmed that Call of Duty: Black Ops Declassified does not run at 60 Frames Per Second, more details inside..........

Via Twitter Nihilistic Software have confirmed that unlike console versions of Call of Duty, Call of Duty: Black Ops Declassified on PS Vita will only run at 30 Frames Per Second:
Locked at 30fps the vast majority of the time. All games of course can drop frames when action gets insane, so I can't say 100%
واقعا دیگه کی میخره اینو وقتی need for speed ba assasin هست .:d

Need+for+Speed+PS+Vita.jpg

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
October 21, 2012

Call of Duty: Black Ops Declassified Runs At 30FPS

Nihilistic have confirmed that Call of Duty: Black Ops Declassified does not run at 60 Frames Per Second, more details inside..........

Via Twitter Nihilistic Software have confirmed that unlike console versions of Call of Duty, Call of Duty: Black Ops Declassified on PS Vita will only run at 30 Frames Per Second:
Locked at 30fps the vast majority of the time. All games of course can drop frames when action gets insane, so I can't say 100%
واقعا دیگه کی میخره اینو وقتی need for speed ba assasin هست .:d

Need+for+Speed+PS+Vita.jpg

واقعا که :(
خیلی گرافیک داشت 30 فریم هم شده :)
اینجاست که واژه زرشـــک یادم میوفته :)
البته شایدم توی این مدت گرافیکو بالا برده باشن
که بعید میدونم چون خود سازند هاش هم گفته بودن بخش سینگل پلیر چنگی به دل نمیزنه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر