بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی های psone classic که اومده درست و حسابیاش مثل فاینال و تومب ریدر و... همه 10 دلار قیمت دارند یکم زیاده
دقیقا ... بعضی ها تو Store من 14 - 15 هم هست ... الان تو استور من FF ها از 11.99 تا 14.99 هستن .... RE 1 با 2 هست 14.99 و 3 هم هست 15.99 ! لول //// من Silent hill رو گرفتم 11.99 و با RE 3 کلا روی ویتا خوب جواب میده ... میشه از تاچ پشت هم به عنوان R2 - L2 - R3- L3 استفاده کرد ... یک سری تنظیمات برای بزرگ و کوچک کردن تصویر هم داره ... میشه کلیدها رو Costumize هم کرد ... کلا اپدیت خوبی بود ... خوشمان امد !

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Sacred 3 برای ویتا سال 2013 میاد.

sacred-3-ps-vita-screens.png

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دقیقا ... بعضی ها تو Store من 14 - 15 هم هست ... الان تو استور من FF ها از 11.99 تا 14.99 هستن .... RE 1 با 2 هست 14.99 و 3 هم هست 15.99 ! لول //// من Silent hill رو گرفتم 11.99 و با RE 3 کلا روی ویتا خوب جواب میده ... میشه از تاچ پشت هم به عنوان R2 - L2 - R3- L3 استفاده کرد ... یک سری تنظیمات برای بزرگ و کوچک کردن تصویر هم داره ... میشه کلیدها رو Costumize هم کرد ... کلا اپدیت خوبی بود ... خوشمان امد !
جالبه تو استور امریکا نه اویل ها اومده از فاینال هم فقط 7 اومده بود که خریدم .جالبه دفترچه اورجینال بازی هم به صورت دیجیتالی تو بازی هست تازه راهنمای اوایل بازی را هم گذاشته .در مورد تصویر زیاد باهاش ور نرفتم ببینم بزرگ میشه یا نه اما چیزی که خیلی روی اعصابم بود اینه که نمیشه با انالوگ بازی کرد باید با pad کاراکتر را حرکت بدیم

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بازی ICO HD برای PS Vita منتشر می شود.:)
امروز رئیس بخش سرگرمی و تفریحات سونی ، آقای Shuhei Yoshida ، بازی ICO را به صورت HD به روی PS Vita امتحان کرده است. توسعه دهنده ی این بازی اعلام کرده است که بازی ICO به همراه یک پچ برای کنترل بهتر آن برای PS Vita به زودی منتشر میشود.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
امروز رئیس بخش سرگرمی و تفریحات سونی ، آقای Shuhei Yoshida ، بازی ICO را به صورت HD به روی PS Vita امتحان کرده است. توسعه دهنده ی این بازی اعلام کرده است که بازی ICO به همراه یک پچ برای کنترل بهتر آن برای PS Vita به زودی منتشر میشود.

به به رو پلی3 دودل بودم بگیرم یا نه؟احتمالا رو ویتا دیگه بگیرمش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
جالبه تو استور امریکا نه اویل ها اومده از فاینال هم فقط 7 اومده بود که خریدم .جالبه دفترچه اورجینال بازی هم به صورت دیجیتالی تو بازی هست تازه راهنمای اوایل بازی را هم گذاشته .در مورد تصویر زیاد باهاش ور نرفتم ببینم بزرگ میشه یا نه اما چیزی که خیلی روی اعصابم بود اینه که نمیشه با انالوگ بازی کرد باید با pad کاراکتر را حرکت بدیم
برای من روزه اول نزدیک 50 تایی بازی بود ... Parasite eve هم بود حتی ... اما امروز دیدم یک سری رو ورداشتن ...نمیدونم چرا - احتمالا دوباره PAtch شون میکنن .. امروز RE 1 - 2 نبود ....
چه خوب میشه بیان اون SOC رو جای این بدن ... انصافا SOC یه چیز دیگه بود ....

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
رای من روزه اول نزدیک 50 تایی بازی بود ... Parasite eve هم بود حتی ... اما امروز دیدم یک سری رو ورداشتن ...نمیدونم چرا - احتمالا دوباره PAtch شون میکنن .. امروز RE 1 - 2 نبود ....
برای ما که استور امریکا هستیم کلا 15/16 تا بازی فک کنم اومده ! اویل و متال گیر و سایلنت هیل ... اصن هنوز نیومده ! قیمت فاینال فانتازی و تامب رایدر هم برای امریکا 9 دلاره :D

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
من فقط یه سوالی میخواستم بپرسم..
شما ها چرا انقدر میگید ویتا فاتحش خوندست و این هم سرنوشت psp رو داره و امیدی بهش نیست..
خب پس بگید شماها مگع چه انتظاری از این کنسول دستی دارید ها?
مثلا میخواید دیگه چه بازی براش بیاد.?!
یعنی میخواید یهو بترکونه هر چی بازی هست رو?
چیه یعنی میخواید هر چی بازی واسه ایکس باکس و ps3 میاد واسه ویتا هم بیاد!
خب اگه این طور باشه که بریم همون ایکس باکس یا ps3 رو بازی کنیم تازه رو lcd بزرگ.
اما حالا خوبه که بازی هایی که میاد براش خب بد هم نیستن..
توش موندم که چرا انقدر گبمر ها دارن اسم ویتا رو الکی الکی خراب میکنن.
نه تنها تو این سایت .بلکه هر جایی که در باره ویتا باشه.

22mahdi

کاربر سایت
Jan 21, 2012
23
نام
مهدی گلستانی
بچه ها من تو انجمن تازه واردم و اینکه میخواستم بدونم کسی میتونه چندتا بازی psn رایگان برای vita معرفی کنه و اینکه کسی راهنمای متالگیر 2و3 رو به فارسی داره و اینکه کسی کد های بتمن لگویی دورو داره یک سوال دیگه من بازی فوتبال رو 100خریدم ولی بتمن و متال گیرو 130 که فکر کنم گرون خریدم ببینم کسی این بازی هارو داره که به من بگه خوب خریدم یا نه و اینکه میشه psvitaرو به pspویا ps3هک شده وصل کرد .
ببخشید سرتونو درد اوردم ازبس گفت و اینکه:d
شناسه ی psn من vmmahdi

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من تو انجمن تازه واردم و اینکه میخواستم بدونم کسی میتونه چندتا بازی psn رایگان برای vita معرفی کنه و اینکه کسی راهنمای متالگیر 2و3 رو به فارسی داره و اینکه کسی کد های بتمن لگویی دورو داره یک سوال دیگه من بازی فوتبال رو 100خریدم ولی بتمن و متال گیرو 130 که فکر کنم گرون خریدم ببینم کسی این بازی هارو داره که به من بگه خوب خریدم یا نه و اینکه میشه psvitaرو به pspویا ps3هک شده وصل کرد .
ببخشید سرتونو درد اوردم ازبس گفت و اینکه:d
شناسه ی psn من vmmahdi
بازی رایگان Tressures of montezuma - Motorstorm ( US ONLY ) - Paint park - Tressure park - Frobisher Says - Zen pinabll 2 و 3 تا بازی برای دوربین ... البته اینا DLC های پولی دارن ...
راهنما رو نمیدونم اما مشکلی بود تو تاپیکش بپرس به احتمال زیاد دوستان بلدن

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
بازی رایگان Tressures of montezuma - Motorstorm ( US ONLY ) - Paint park - Tressure park - Frobisher Says - Zen pinabll 2 و 3 تا بازی برای دوربین ... البته اینا DLC های پولی دارن ... راهنما رو نمیدونم اما مشکلی بود تو تاپیکش بپرس به احتمال زیاد دوستان بلدن
این motorstom که free نیست اکانتمم US هست؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این اسسین کریدی که میاد براش خیلی گرافیک بالایی داره بعلاوه مثل اینکه یه قابلیت داره که میتونی یه چیزی مثل طناب به بعضی جاها پرت کنه و رو هوا تاب بخوره ( کم شباهت به هوکبلید اتزیو )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر