بازی های PlayStation Vita

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
تریلر cod رو دیدم...گرافیکش مثل همون نسخه های اصلیشه:d...ولی بازیش به نظرم خوب بود حداقل از رسیستنس که هیجانش بیشتر بود!
من که خودم فعلا منتظر اساسین هستم:x...باید یکی از بهترین عناوین ویتا باشه که یوبی سافت برای ویتا در نظر گرفته.
در ضمن مثل اینکه قراره need for speed هم برای کسانی که نسخه ی ps3 رو می خرن رایگان باشه:x
نماینده ea به خبرنگار IGN گفت خریداران نسخه PS3 بازی Need for Speed: Most wanted می‌توانند از یک نسخه کپی و رایگان این عنوان برای کنسول دستی PS Vita نیز بهره مند شوند و از قابلیت‌های خوب لمسی این بازی بر روی ویتا استفاده کنند.
حالا کم کم از ویتا ساپورت بهتری هم میشه...هنوز یک سالش هم نشده...سال 2013 عناوین خیلی بهتری براش میاد از جمله همون کیلزون

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
تریلر cod رو دیدم...گرافیکش مثل همون نسخه های اصلیشه:d...ولی بازیش به نظرم خوب بود حداقل از رسیستنس که هیجانش بیشتر بود!
من که خودم فعلا منتظر اساسین هستم:x...باید یکی از بهترین عناوین ویتا باشه که یوبی سافت برای ویتا در نظر گرفته.
در ضمن مثل اینکه قراره need for speed هم برای کسانی که نسخه ی ps3 رو می خرن رایگان باشه:x
نماینده ea به خبرنگار IGN گفت خریداران نسخه PS3 بازی Need for Speed: Most wanted می‌توانند از یک نسخه کپی و رایگان این عنوان برای کنسول دستی PS Vita نیز بهره مند شوند و از قابلیت‌های خوب لمسی این بازی بر روی ویتا استفاده کنند.
حالا کم کم از ویتا ساپورت بهتری هم میشه...هنوز یک سالش هم نشده...سال 2013 عناوین خیلی بهتری براش میاد از جمله همون کیلزون
خداییش گرافیک cod های که بازی کردیم قابل قبول بود ولی این:-& فاجعست
هیجانش هم 0 بود خیلی مسخره بود

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
خداییش گرافیک cod های که بازی کردیم قابل قبول بود ولی این:-& فاجعست
هیجانش هم 0 بود خیلی مسخره بود
بزارین بازی عرضه بشه بعد بهش امتیاز بدین;)...هیجان 0:-/
من گفتم از رسیستنس ویتا بهتر بود!!!!!
من که خودم خوشم اومد...البته عالی نبود ولی بد هم نبود...حالا شما یه مقدار انتظاراتون بالاست 0 میدین بهش که باید منتظر بازی های آینده باشین
کال رو کنسول دستی:x

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان دوستان خیلی خیلی ناراحتم=((:((=((:((=((:((=((:((
دموی Call Of Duty رو دیدم
این الان چیه ؟
واقعا نا امید شدم
شاید شنیده باشید تعریف از خود نشانه ضعف هستش ولی شاید هیچ کدوم از شما اندازه من Call Of Duty بازی نکرده باشید (سالهاست سربازم )
واقعا ناراحت شدم
من ویتا رو به خاطر همین COD خریدم الان اینو دیدم کلی پشیمون شدم
نه گرافیک داشت
اصلا تیر زدنشو دیدید ؟
انگاری تفنگ بادی بود
تیر خوردن آدم ها رو دید ؟
ااااااا
والله با این وضعی که داره پیش میره از Need For Speed MW دیگه چه انتظاری داشته باشیم ؟
امیدوارم اون اینجوری نشه و با کنسولش برابری کنه چون NFS هم زیاد دوست دارم کاشکی یه نسخه خوب و تر تمیز درست کنند
کلا فقط همون دموی کیل زون بنظرم خوب اومد
خدا به ما ویتا دارها رحم کنه!!!!!#:-s

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان همین امسال قراره little big planet+pbr+ratchet&clanck+fifa13 برای ویتا بیاد که موفقیت همشون تضمین شدست:d
need for speed هم ربطی به call of duty نداره چون اون رو ea میسازه همون شرکتی که fifa soccer رو پارسال برا ویتا ساخت.
این اساسین ویتا رو هم فراموش نکنید مولتی هم داره
ولی جدا دلیل اینکه این بازی رو دوباره دادن به یه استدیو داغون نمی فهمم:d

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
خب تریلر این Call Of Duty رو برای ما هم بزارید ببینیم چطوریه که همه میگن بده..
یعنی لنقدر بده!
حالا بزارید لینکشو تا دانلود کنیم..
تاپیک جدا هم که نداره

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
درسته که resistance ویتا انتظارات رو براورده نکرد اما اینم داشته باشید که به هیچ وجه بازی بدی نبود....در حد بازیهاش رو ps3 نبود اما اونقدرام ضعیف نبود....منم دوست داشتم cod رو به یه استودیو باتجربه و بهتر میدادن....
سونی خیلی عملکرد بهتری تو گیمزکام داشت نسبت به e3 فقط کاش این اپدیت 1.80 قابلیت ساپورت ps1 رو هم داشته باشه و زیرنویس رو به فیلم اضافه کنه یه دستیم به سروگوش فیلم و موزیک پلیر ساده الان بکشه....
کیلزون رو هم که قبلا گفته بود میاد من بیشتر منتظر دموی بایوشوک بودم یا یه gta که محقق نشد(ولی بالاخره یه gta میاد حتما) ایشالا e3 بعدی:d

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
این استودیو نیهیلیستیک احتمالا کمتر میگیره بازی میسازه.تنها منطقی که میتونه پشت این جریان باشه همینه که سونی هی میره سراغ اینا.سطح سواد تیم کدنویسی بچه های گرشاسب از اینا بالاتره.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بزارین بازی عرضه بشه بعد بهش امتیاز بدین;)...هیجان 0:-/
من گفتم از رسیستنس ویتا بهتر بود!!!!!
من که خودم خوشم اومد...البته عالی نبود ولی بد هم نبود...حالا شما یه مقدار انتظاراتون بالاست 0 میدین بهش که باید منتظر بازی های آینده باشین
کال رو کنسول دستی:x

قدرت پردازشی ویتا خوب هست تقریبا , چرا نباید از این قدرت استفاده مناسب بکنند یا حداقل بهتر استفاده کنند ؟ 8-| در ضمن مثلا بازی از لحاظ حرکت کاراکتر ها یه مقداری مصنوعی بود و من در کل خوشم نیامد زیاد از COD ویتا , حداقل فعلا . :-w

البته من تقریبا قبلا هم این حرف ها رو زدم و اگه کمی حرفهام تکراری هست ببخشید

---------- نوشته در 12:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 AM ارسال شده بود ----------

در preview بازی Call of Duty Black Ops Declassified از http://www.eurogamer.net

نوشته بود
:

Multiplayer's only available in 4v4 - and it's only available over wi-fi

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
این استودیو نیهیلیستیک احتمالا کمتر میگیره بازی میسازه.تنها منطقی که میتونه پشت این جریان باشه همینه که سونی هی میره سراغ اینا.سطح سواد تیم کدنویسی بچه های گرشاسب از اینا بالاتره.

=))=)):)):))

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

تو فکر این بودم برای آنلاین COD بگیرم پشیمون شدم، امیدوارم Killzone آنلاین داشته باشه اونو بگیرم.

کیلزون انلاین نداشته باشه که کیلزون نیست...لول زون میشه اون موقع

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
شرکت کونامی تریلری از گیم پلی بازی ترسناک Silent Hill: Book of Memories در گیمزکام امسال به نمایش داد.
Silent Hill: Book of Memories
در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۲ فقط برای PS Vita منتشر می شود.:d

lbp هم که 29 شهریور میاد....یعنی از بین بازی خوبی که داره ریلیز میشه اولیش lbp هستش
-------
آپدیت 1.80 هم که می خواد بیاد مثل اینکه قرار یه سری قابلیت و تغییرات درست حسابی داشته باشه
از جمله قابلیت Cross-Controller
اجرای بازی های ps1
و تغییرات دیگه در مولتی مدیا ویتا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان دوستان خیلی خیلی ناراحتم=((:((=((:((=((:((=((:((
دموی Call Of Duty رو دیدم
این الان چیه ؟
واقعا نا امید شدم
شاید شنیده باشید تعریف از خود نشانه ضعف هستش ولی شاید هیچ کدوم از شما اندازه من Call Of Duty بازی نکرده باشید (سالهاست سربازم )
واقعا ناراحت شدم
من ویتا رو به خاطر همین COD خریدم الان اینو دیدم کلی پشیمون شدم
نه گرافیک داشت
اصلا تیر زدنشو دیدید ؟
انگاری تفنگ بادی بود
تیر خوردن آدم ها رو دید ؟
ااااااا
والله با این وضعی که داره پیش میره از Need For Speed MW دیگه چه انتظاری داشته باشیم ؟
امیدوارم اون اینجوری نشه و با کنسولش برابری کنه چون NFS هم زیاد دوست دارم کاشکی یه نسخه خوب و تر تمیز درست کنند
کلا فقط همون دموی کیل زون بنظرم خوب اومد
خدا به ما ویتا دارها رحم کنه!!!!!#:-s
COD رو ولش کن ! وقتی خوده سازنده های اصلی Killzone میان برای ویتا بازی Killzone میسازن دیگه جای نگرانی نداره والا ! از همین الان معملومه یه FPS درست حسابی داریم .... احتمال اینکه گرافیک بالایی هم داشته باشه از انتظار به دور نیست ! بازیهای بهتری از Uncharted خواهند اومد ( از نظر گرافیکی )
دیگه امسال همین که LBG میاد خودش عالیه .
اتفاقا EA خیلی داره از NFS شون روی ویتا تعریف میکنه ! به نظره میاد سازنده های کاره بسیار خوبی رو انجام دادن .... ////
شرکت کونامی تریلری از گیم پلی بازی ترسناک Silent Hill: Book of Memories در گیمزکام امسال به نمایش داد.
Silent Hill: Book of Memories
در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۲ فقط برای PS Vita منتشر می شود.:d

lbp هم که 29 شهریور میاد....یعنی از بین بازی خوبی که داره ریلیز میشه اولیش lbp هستش
-------
آپدیت 1.80 هم که می خواد بیاد مثل اینکه قرار یه سری قابلیت و تغییرات درست حسابی داشته باشه
از جمله قابلیت Cross-Controller
اجرای بازی های ps1
و تغییرات دیگه در مولتی مدیا ویتا
الان من با این SH بیشتر از COD حال میکنم ! لول !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر