بازی های PlayStation Vita

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم به شخصه تا قبل e3 فکر میکردم حداقل یک سوم کنفرانس سونی به ویتا و بازی های جدید و امکاناتش تعلق بگیره اما بعد از کنفرانس واقعا مایوس شدم .به جز cod که چیزی ازش نشون ندادن و ac 3 liberation چیز دندون گیر دیگه ای براش رو نشد .یکسری بازی مولتی هم براش میاد که فکر نکنم به صرفه باشه ادم نسخه کنسولیشو ول کنه ویتاشو بگیره.فقط میشه امیدوار بود در اینده وضعش بهتر بشه:(

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
من تقریبا مطمعن بودم 40 دقیقه واسه ویتا کنار گذاشتن تو e3ولی حیف که بازم سونی قاطی کرد
آره بعضی وقتا کف خون قاطی میکنه میزنه میترکونه کنسولاشو من که از الان چشم به راه گیمزکانم خدا کنه اونجا به خودش بیاد...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دو خبر
یک اینکه سازنده های Escape Plan در e3 خبر از یک DLC جدید برای Escape plan داده بودن که قراره به قیمت 5 دلار ماه اینده عرضه بشه.
دوم ایکه Firmware جدید شماره 1.69 هم الان برای دانلود اماذه هستش و 97 mb حجمش هست و به گفته سونی بیشتر برای محکم سازی کردن نرافزاری ویتا هستش .... البته به گفته ign هیچی معلوم نیست شاید این فریمور اماده سازی برای پیاده کردن PSone Classincs و حتی You---T-Ube باشه.

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
البته به گفته ign هیچی معلوم نیست شاید این فریمور اماده سازی برای پیاده کردن PSone Classincs و حتی You---T-Ube باشه.

خداییش این ها کنسول دادن دست مردم بعد به فکشون نیستن ، کنسول دستی ای که سخت افزار به این قوی ای داره برای چی نمی زارن بازی های 2 نسل پیش رو اجرا کنه . خداییش پیر شدم از بس برای این اجرای بازی های PSOne صبر کردم :| .

//

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
دو خبر
یک اینکه سازنده های Escape Plan در e3 خبر از یک DLC جدید برای Escape plan داده بودن که قراره به قیمت 5 دلار ماه اینده عرضه بشه.
دوم ایکه Firmware جدید شماره 1.69 هم الان برای دانلود اماذه هستش و 97 mb حجمش هست و به گفته سونی بیشتر برای محکم سازی کردن نرافزاری ویتا هستش .... البته به گفته ign هیچی معلوم نیست شاید این فریمور اماده سازی برای پیاده کردن PSone Classincs و حتی You---T-Ube باشه.
خسته نباشه تازه می خواد یوتوب بیاره
یه ماه پیش ign یه راه گذاشت بود می شد دید .
خدایی یکی به من بگه چرا سونی این کارا رو می کنه ؟
این سوپر فن های سونی کجا هستن؟؟؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب گویا کُدهای LittleBigPlanet Beta برای یک سری از Member ها به صورت کاملا Random فرستاده شده که میتونن با مراجعه به Email ی که از اون برای PSN ID خود استفاده کردن کُد رو دریافت کنند و سپس اون کَُد رو تو PSN Store بزنن تا اجازه دانلود بازی رو داشته باشند .
برای خود من که فعلا Email ی در رابطه با این موضوع ارسال نشده شما یه چِک بکنید شاید شانس با شما یار بود و فرستاده باشن کُد دانلود بازی رو براتون :biggrin1:
البته بگم که در حال حاظر کُدهای ارسال شده بسیار محدود هست و در هفته های اینده قراره که دوباره یک سری کُد ارسال بشه برای Member ها .
در رابطه با خود بازی هم با توجه به اخباری که از E3 2012 میرسید و همچنین کسانی که تونستن Beta رو بازی کنند همگی تعریف کردن و گفتن بهترین و کاملترین نسخه از سری بازیهای LBP تا به اینجای کار به حساب میاد و با توجه با Content های فوق العاده زیادی که برای این بازی در نظر گرفته شده حتی همین نسخه Beta هم به راحتی میتونه ساعات زیادی شما رو مشغول به خودش بکنه ( گویا قسمت MultiPlayer هم در نسخه Beta وجود داره )
از گرافیک بازی هم بسیار تعریف کردن و گفتن انواع و اقسام Effect های گرافیکی رو مثل Bloom در طول بازی شاهد هستیم که به زیبا تر شدن بازی بسیار کمک کرده و به همین خاطر نه تنها نسبت به نسخه PS3 افت کیفیت نداره بلکه به راحتی نسخه ویتای این بازی را میتوان با نسخه PS3 ان مقایسه کرد !

یک سری عکس از LittleBigPlanet Vita Beta :

90759271458692769971.jpg

82892548020261807607.jpg

03855261974069827343.jpg

45480519521358749606.jpg

72470448785617309195.jpg

10928702003683259742.jpg

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
خب گویا کُدهای LittleBigPlanet Beta برای یک سری از Member ها به صورت کاملا Random فرستاده شده که میتونن با مراجعه به Email ی که از اون برای PSN ID خود استفاده کردن کُد رو دریافت کنند و سپس اون کَُد رو تو PSN Store بزنن تا اجازه دانلود بازی رو داشته باشند .
برای خود من که فعلا Email ی در رابطه با این موضوع ارسال نشده شما یه چِک بکنید شاید شانس با شما یار بود و فرستاده باشن کُد دانلود بازی رو براتون :biggrin1:
البته بگم که در حال حاظر کُدهای ارسال شده بسیار محدود هست و در هفته های اینده قراره که دوباره یک سری کُد ارسال بشه برای Member ها .
در رابطه با خود بازی هم با توجه به اخباری که از E3 2012 میرسید و همچنین کسانی که تونستن Beta رو بازی کنند همگی تعریف کردن و گفتن بهترین و کاملترین نسخه از سری بازیهای LBP تا به اینجای کار به حساب میاد و با توجه با Content های فوق العاده زیادی که برای این بازی در نظر گرفته شده حتی همین نسخه Beta هم به راحتی میتونه ساعات زیادی شما رو مشغول به خودش بکنه ( گویا قسمت MultiPlayer هم در نسخه Beta وجود داره )
از گرافیک بازی هم بسیار تعریف کردن و گفتن انواع و اقسام Effect های گرافیکی رو مثل Bloom در طول بازی شاهد هستیم که به زیبا تر شدن بازی بسیار کمک کرده و به همین خاطر نه تنها نسبت به نسخه PS3 افت کیفیت نداره بلکه به راحتی نسخه ویتای این بازی را میتوان با نسخه PS3 ان مقایسه کرد !

یک سری عکس از LittleBigPlanet Vita Beta :

90759271458692769971.jpg

82892548020261807607.jpg

03855261974069827343.jpg

45480519521358749606.jpg

72470448785617309195.jpg

10928702003683259742.jpg
LBP_pre-launch_11.jpg

واسه یک ایمیل توده که اینجوریه کدشو کجا میزنه پایین عکس یه سری نوشته بود

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
خب دوستان مثل اینکه شانس با من یار بوده و الان دارم دانلودش می کنم.470MB هست.تازه کلی هم اصرار کرد که در مورد بازی با کسی صحبت نکنم!:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من برای ویتا کلی ذوق داشتم رفتم خریدم اما فهمیدم این کنسول نمیتونه نیاز بازی های منو بر آورده کنه چون بازی هاش خیلی کمه و جذابیت لازم رو نداره البته یونیت 13 خوب بود اما کافی نیست
من 3ds رو بیشتر میپسندم و در اولین فرصت دوباره به سمتش میرم خیلی کنسول خوبیه با اینکه گرافیکش از ویتا کمتره اما واقعا بازی های خوبی داره

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
امروز metal gear HD را گرفتم بنظر من تا الان بهترين بازي هست كه روي ويتا عرضه شده. براي دوستداران اين بازي ارزش تكرار بالايي داره و كسايي كه بازي نكردن به هيچ وجه اين 2 شاهكار دنياي بازي ها را از دست ندن. 2 بازي كامل با داستان و گيم پلي فوق العاده كه ميتونه ساعت ها شما را سرگرم كنه.

كلا بازي كردن متالگير روي كنسول دستي مزه خاص خودشو داره از اينكه ميتوني هر زمان و هرجايي كه هستي بازي محبوبتو داشته باشي و بازي كني و بقول معروف كيف ميده! مخصوصا كه قابليت هاي تاچ مناسبي هم به بازي اضافه شده. 001.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز metal gear HD را گرفتم بنظر من تا الان بهترين بازي هست كه روي ويتا عرضه شده. براي دوستداران اين بازي ارزش تكرار بالايي داره و كسايي كه بازي نكردن به هيچ وجه اين 2 شاهكار دنياي بازي ها را از دست ندن. 2 بازي كامل با داستان و گيم پلي فوق العاده كه ميتونه ساعت ها شما را سرگرم كنه.

كلا بازي كردن متالگير روي كنسول دستي مزه خاص خودشو داره از اينكه ميتوني هر زمان و هرجايي كه هستي بازي محبوبتو داشته باشي و بازي كني و بقول معروف كيف ميده! مخصوصا كه قابليت هاي تاچ مناسبي هم به بازي اضافه شده.
منم به زودی میرسه دستم ! البته خیلی جای حسرت داره که Peace Walker توش نیست .... Online خوبی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر