بازی های PlayStation Vita

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
البته بی انصافی نکنید همین چند روزه کلی بازی باحال واسه ویتا معرفی شد! AC:L ، COD و Playstation All Stars هم گل سر سبد بودن! تازه قرار نیست که سونی هرچی بازی داره یهو رو کنه که!
دوست من... چون عاشق ویتا هستم انتقاد میکنم ...شما نمیخوای بگی که نمیدونستی cod و اساسین قبلا اومدنشون ok شده بود
خب حالا به من بگو سونی چی رو تو e3 معرفی کرد؟
آیا allstar در حد e3 بود؟
به نظرت اگه gta v حتی vice city nights معرفی میشد همه چی عوض نمیشد؟
آیا تو این دوره که همه نقدشون به ویتا کم بازی بودنشه نباید یه ip درجه یک که غافلگیر کننده باشه معرفی کنه نه اساسینی که همه میدونیم میاد؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی
کنفرانس سونی برا ویتا خیلی نا امیدم کرد واقعا چی تو کله سونی میگذره که با ویتا اینطور میکنه؟انگار داره اونایی رو که ویتا گرفتن مجازات میکنه allstar lbp karting ac اینا که همشون یه نسخه کنسولی هم دارن و ته تهش با یه تغغیرات کوچیک میان رو ویتا ولی من انحصاری درست و حسابی میخوام یه چیزی که فقط با ویتا بشه بازیش کرد تا اونوقت بگم ویتا خریدنم ارزش داشت انگار سونی داره وضع ویتا رو تو بازی دادن از pspهم بدتر میکنه
البته من هنوزم امید دارم بالاخره اگه هیچی معرفی نکنه یه گاو رو که معرفی میکنه و همین برا من خوبه
البته codخیلی خوب بود مخصوصا اینکه نسخه جدا و انحصاریه البته من خیلی اطلاعات ندارم دربارش

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
یکی نیست به سونی بگه آخه ادم انسان گنده!
برمیگردی میگی cod میاد واسه ویتا خوب این درست...4 تا دونه عکس از بازی نشون نمیدی؟ یه دموی 15 ثانیه ای نباید ازش ببینیم؟ بازی که تا چند ماه دیگه میاد انقدر باید قایمش کنی؟ والا الان مد شده یارو 20% یه گیمو میسازه + 20 ثانیه دمو آخرش میزنه TBA 2013 !!! اخرشم 6 ماه میندازه عقب میشه 2014!!
اونوقت سونی فقط میگه cod میاد ماهم باید اینجا هورا بکشیم اخ جون cod میاد دم سونی گرم چقدر برای ما ارزش قائله! نمیدونم یا فکر میکنه ماها یه سری کژوالیم یا یه سری بچه زیر 14 سال که سرمونو شیره بماله...
اونوقت حتما باید خوشحالم بشیم که بازیای ps1 رو میتونیم بازی کنیم یکی نیست به ایشون بگه خب ما این بازیارو با یکمی دردسر رو psp هم میتونستیم بازی کنیم دیگه!
این کنسول بیشتر از بازیهای ps1 به یه سری apps احتیاج داره ...
همین بایوشوک ویتا رو ببینید چی گفت...خب یه بایوشکم میزنیم واسه ویتا! کو؟ هان؟ استدیو سازندشم گفت تا نسخه های کنسولیمون تموم نشه نمیریم سراغ این!

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
تا آخر 2012 بیش از 60 بازی برای PS Vita عرضه خواهد شد.

حتماً متوجه شدید که سونی در کنفرانس خود در E3 امسال تا یک بازه زمانی توجه چندانی به کنسول دستی خود یعنی PS Vita نداشت. ابتدا تنها سه بازی Battle Royale, Assassin’s Creed 3: Liberation and Call of Duty Black Ops Declassified معرفی شدند.

اما بعد از مدت کوتاهی جک ترتون اذعان داشت که تا آخر سال 2012 بیش از 60 عنوان جدید برای کنسول PS Vita در نظر گرفته شده است. بازی هایی که تاکنون برای این بازه زمانی تایید شده اند عبارتند از: Persona 4 the Golden, Ragnarok Odyssey, Soul Sacrifice, Metal Gear Solid HD Collection, Soul Sacrifice, DC Lego Batman 2, Sound Shapes و Sly Cooper 4: Thieves in Time

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب یک تعداد بازی با دوربین هم معرفی شده بود که به نوع خود جالب بودن .....
یکیشون PulZar بود که خیلی جالب به نظر میرسید . یک سری هم از این Table Tank Tops نشون دادن که بدک نمیزد اما Pulzar جالب تر بود .

یک تریلر هم از Gravity rush اومد که عالی بود .... Open world بودن بازی رو هم تایید کرد . به نظره من عنوان خوبی میشه ! خیلی بهش امید دارم ... از نظر Gameplay که هنوز معلوم نیست اما از نظر گرافیکی و هنر تکه به نظره من .به نظر میرسه داستان بازی هم خیلی خوب و پرکشش طراحی شده باشه ! البته باید تا 7-8 روز دیگه منتظر باشیم.

یک تریلر هم از Persona 4 نشون دادن. Persona 4 یکی از خلاقانه ترین و بهترین بازیهای RPG زمان PS2 بود که بعید میدونم کسی بازی کرده باشه و فراموشش کرده باشه . نسخه Vita با گرافیک و امکانات بیشتر نیز در زبان English عرضه خواهد شد.

از MGS HD Collection هم دمود نشون دادن که قابلیت های تاچش و اینا خیلی خوب به نظر میرسه . گرافیکش هم که مثل همون نسخه کنسولی میمونه. قابلیت Cross Play هم توسط Cloud هم داره که بی شک برای طرفدارانش روی PS3 میتونه خیلی جذاب باشه . البته خب هنوز هم جای PEACE WALKER خالی هست . MGS 1, 2 هم توش موجود خواهد بود .

از Silent Hill هم یک تریلر کوتا نشون دادن که بیشتر نکتش این بود که ظاهرا بازی در حین Gameplay داری المانهای پازل گونه هم بهش اضافه شده . در مجموع اگر SH حسابش نکنیم بد نمیزدن ! ضمن اینکه Pyramid Head هم توش دیدم .... نشون دادن که میشه شخصیتی که انتخاب میکنید رو به شکل دلخواهتون طراحی کنید از بین Option های موجودش.

یک سری تریلر هم از Littlbe Big Planet اومد که نشون میده از نظر کلی خیلی خیلی بهتر و بزرگتر از نسخه ps3 به نظر میرسه . اما همچنان خبری از اعلام تاریخ انتشار این عنوان بزرگ نیست.

از Ghost Recon هم که چیزی نبود.

نمایش AssAssinS CreeD 3 هم خیلی خوب بود / گرافیکش شاید بهترینی بود که تا الان دیدم رو ویتا. به نظر میرسه این بازی از اون دسته هایی باشه که حس بازی با یک کنسول واقعی رو میده.

خبری از Killzone هم که نشد . احتمالا برای بعد.

Announcement بازی COD هم که خیلی داغون بود ! کلا 14 ثانیه فقط یه یارویی اومد به به چه چه کرد رفت که COD فلان و ... . ! دستش درد نکنه ! لول ! کلا فقط عکس BLACK OPS DECLASSIFIED بود.

تریلری از Retro City Rampage و Gameplay از روی ویتا نشون داده شد .
Zone Of Enders هم نشون دادن.

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
اینو حتما ببینید.استثنایی...نوستالژیک...فوق العاده...
Retro City Rampage - Official Trailer (Xbox 360) - GameSpot Video
واسه ویتا هم میاد.

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:15 PM ارسال شده بود ----------

بازی استراتزیکی براش معرفی نکردن???!!!???من خیلی دوست داشتم این سبک رو با تاچ ویتا امتحان کنم

فرض کن civilization رو با ویتا بازی کنی....خیلی جذاب میشه.

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
اینو حتما ببینید.استثنایی...نوستالژیک...فوق العاده...
Retro City Rampage - Official Trailer (Xbox 360) - GameSpot Video
واسه ویتا هم میاد.

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:15 PM ارسال شده بود ----------

فرض کن civilization رو با ویتا بازی کنی....خیلی جذاب میشه.

نه دیگه یه بازی که با توانایی های ویتا بخونه مثلا ارباب حلقه های استراتزیکی رو بیارن براش

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
با سلام، با اینکه خود من هم هفته دیگه دارم ویتا میگیرم و مثل شما امید دارم که بازی های خوبی واسه ویتا بیاد، ولی احتمال میدم که این ویتا هم عین برادر های بزرگترش به دستگاه MP4 تبدیل شه.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
با سلام، با اینکه خود من هم هفته دیگه دارم ویتا میگیرم و مثل شما امید دارم که بازی های خوبی واسه ویتا بیاد، ولی احتمال میدم که این ویتا هم عین برادر های بزرگترش به دستگاه MP4 تبدیل شه.
همه چی به سونی بستگی داره اگه ساپورت کنه ویتا تبدیل به بهترین کنسول دستی تاریخ میشه اگرم نه...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
پسر من شدیدا ناراحت هستم
از جمله اولین نفراتی بودم که VITA خریدم با کلی عشق و امید که ها ویتا اینطوره ها اونطوره !!! تازه S2 هم داشتم
الان از همون روزی که خریدم کلا فقط یه آنچارتد و لیتل دیواین باهاش گرفتم بازی های دیگه رو هم دیدم ولی چنگی به دلم نزدند
کلی خورده تو ذوقم
همش بهم میگند با این سن و سالت رفتی ویتا خریدی اونوقت بازی درستو حسابی نداری باهاش بازی کنی
کلا برای یکی مثل من شده یه دستگاه که باهاش ویدیو موزیک HD باهاش تماشا میکنم
اصلا 1 دقیقه هم باهاش بازی نمیکنیم
همون PS3 ارجینالو داشتم بس بود الکی رفتم 900 هزار تومن خرج کردم :(

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
پسر من شدیدا ناراحت هستم
از جمله اولین نفراتی بودم که VITA خریدم با کلی عشق و امید که ها ویتا اینطوره ها اونطوره !!! تازه S2 هم داشتم
الان از همون روزی که خریدم کلا فقط یه آنچارتد و لیتل دیواین باهاش گرفتم بازی های دیگه رو هم دیدم ولی چنگی به دلم نزدند
کلی خورده تو ذوقم
همش بهم میگند با این سن و سالت رفتی ویتا خریدی اونوقت بازی درستو حسابی نداری باهاش بازی کنی
wipeout
gravity rush
این دوتا خیلی خوبن اینا رو بگیر پشیمون نمیشی;)

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
پسر من شدیدا ناراحت هستم
کلی خورده تو ذوقم

دقیقا مثل من ولی من هر از گاهی فیفاشو می زنم :|
کلا باید تا پاییز صبر کنیم برای ac
زمستون هم cod میاد.
به شخصه از این بازی gravity rush هم اون قدر خوشم نیومد که 100 تومان خرجش کنم. #:-s

---------- نوشته در 11:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

دوستان در خرید ویتا یکم مشورت کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر