بازی های PlayStation Vita

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
جالبه دموی بازی انچارتد 290 مگ هست الان دارم روی ps3 دانلود میکنم حیف که دستگاه psvita ندارم

از این نظر خیالمون راحت هست که دیگه نیاز به خرید بازیهای گرون قیمت نیست البته منظورم خرید از مغازه دارها هست

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
سلام به همگی...
3 تا سوال برای من پیش اومده!!!!!!
1-آیا بازی های ps3 روی vita قابل اجرا هستن؟؟(یا شاید فقط Save game بازی رو میشه کپی کرد!!!)
2-خروجی اگر بخواهیم ازش بگیریم با چه کابلی و چه رزولوشین پخش میکنه؟؟
3-حجم بازی هاش که روی game slot card ارایه میشه ماکزیمم چند گیگ هستش؟؟

1. خیر اجرا نمیکنه.
2. خروجی تصویر نداره.
3. تا الان اعلام شده بیشترین حجم کارت 4 گیگ هست ولی در ادامه اگر لازم باشه کارت های با حافظه بیشتر تولید می کنن.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام به همگی...
3 تا سوال برای من پیش اومده!!!!!!
1-آیا بازی های ps3 روی vita قابل اجرا هستن؟؟(یا شاید فقط Save game بازی رو میشه کپی کرد!!!)
2-خروجی اگر بخواهیم ازش بگیریم با چه کابلی و چه رزولوشین پخش میکنه؟؟
3-حجم بازی هاش که روی game slot card ارایه میشه ماکزیمم چند گیگ هستش؟؟
خروجی نداره...
بازی های ps3 واسه خودشه و اصلا ربطی به ویتا نداره و حتی اگر هم یه عنوان مشابه بیاد باید 2 نسخه مختلف رو بخری تا بتونی در منزل و بیرون بازیش کنی
حجمش نهایت 16 گیگ

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

جالبه دموی بازی انچارتد 290 مگ هست الان دارم روی ps3 دانلود میکنم حیف که دستگاه psvita ندارم

از این نظر خیالمون راحت هست که دیگه نیاز به خرید بازیهای گرون قیمت نیست البته منظورم خرید از مغازه دارها هست
تو psn کجا گذاشتن؟:d

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
خروجی نداره...
بازی های ps3 واسه خودشه و اصلا ربطی به ویتا نداره و حتی اگر هم یه عنوان مشابه بیاد باید 2 نسخه مختلف رو بخری تا بتونی در منزل و بیرون بازیش کنی
حجمش نهایت 16 گیگ

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

تو psn کجا گذاشتن؟:d

توی psn ژاپن البته باید اکانت ژاپن بسازی که خیلی سخت هست
دانلود من تموم شد دقیقا مثل بازیهای psp که دستگاه رو به ps3 وصل میکردیم میشه بازی رو روی ویتا ریخت
راستی کسی میدونه که بازیهای ویتا با یک اکانت روی چند تا دستگاه میشه ریخت

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
من امروز مفتخر شدم تا با ویتا عزیز بازی کنم :dواقعا چسبید بازی marvel vs capcom بازی کردم عینو گرافیک ps3 را داشت ..به امید خدا ارزان بشه تا تا همه بتونن با این کنسول شاهکار بازی کنن و از زندگی لذت ببرن >:d

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بازی های توپی داره ! اما من اورجینال بازی خواهم کرد چرا چون فکر میکنم سالی به دفعه یه بازی بگیرم اما درست و حسابی بازی کنم بهتر از اینه که کپی افلاین بازی کنم فقط انلاین فاز میده ئ بس

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
من امروز مفتخر شدم تا با ویتا عزیز بازی کنم :dواقعا چسبید بازی marvel vs capcom بازی کردم عینو گرافیک ps3 را داشت ..به امید خدا ارزان بشه تا تا همه بتونن با این کنسول شاهکار بازی کنن و از زندگی لذت ببرن >:d

شما خودت خریدی یا ماه کسی بود؟از کجا خرید؟راستی marvel vs capcomچطور بود؟ارزش گرفتن داره؟چون میخوام علاوه بر انچارتد یه بازی دیگه هم بگیرم

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
شما خودت خریدی یا ماه کسی بود؟از کجا خرید؟راستی marvel vs capcomچطور بود؟ارزش گرفتن داره؟چون میخوام علاوه بر انچارتد یه بازی دیگه هم بگیرم
راستیتش برای دوستم بود از اون گرفتم بازی کردم ..جون من marvel vs capcom روی ps3 بازی کردم میدونستم چطوری گرافیکش روی ویتا هم همینجوری بود .تا الان تو ایران فقط فقط سه تا بازیش امده که یکی همین مارول انچارد رج ریسر بود .همگی بسیار عالی کار شده بودن انچارد که دیگه نگو اخرشه :x

1bahman1

کاربر سایت
Aug 12, 2011
57
نام
حسن
اقایون یکی بیاد بگه کلا الان چه بازیهایی برای ویتا اومده؟تو ایران نه بلکه تو ژاپن

BlazBlue Continuum Shift Extend
Project N.O.E.L.S
3gokushi touchbattle
Ultimate Marvel vs. Capcom 3
Nature of Night of Kamaitachi – 11th visitor, A Suspect
F1 2011
Dream C Club Zero Portable
Niconico
Fis Oh
Katamari Damacy
Ridge Racer
Disgaea 3 Return
Virtua Tennis 4: World Tour Edition
@field
Uncharted: Golden Abyss*****
Little Deviants***
Minnato Issho
Hot Shots Golf Next (Everybody’s Golf Next)
Yuusha no kiroku
Monster Radar
Shinobido 2: Tales of the Ninja
Army Corps of Hell
Lord of Apocalypse
Dynasty Warriors Next
Dark Quest
Michael Jackson: The Experience HD***

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
BlazBlue Continuum Shift Extend
Project N.O.E.L.S
3gokushi touchbattle
Ultimate Marvel vs. Capcom 3
Nature of Night of Kamaitachi – 11th visitor, A Suspect
F1 2011
Dream C Club Zero Portable
Niconico
Fis Oh
Katamari Damacy
Ridge Racer
Disgaea 3 Return
Virtua Tennis 4: World Tour Edition
@field
Uncharted: Golden Abyss*****
Little Deviants***
Minnato Issho
Hot Shots Golf Next (Everybody’s Golf Next)
Yuusha no kiroku
Monster Radar
Shinobido 2: Tales of the Ninja
Army Corps of Hell
Lord of Apocalypse
Dynasty Warriors Next
Dark Quest
Michael Jackson: The Experience HD***
بعنی تمام اینا الان اومدن داخل ایران و می تونیم بخریم؟

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
راستی کسی میدونه که بازیهای ویتا با یک اکانت روی چند تا دستگاه میشه ریخت
این سوال یکی از دوستامون هستش...اگه کسی میدونه جواب بده چون برای منهم سوال هستش.

hosi.khosi

کاربر سایت
Sep 28, 2011
37
این سوال یکی از دوستامون هستش...اگه کسی میدونه جواب بده چون برای منهم سوال هستش.
فقط روی یک دستگاه می تونید چند بار دانلود کنید چون در صورت وارد شدن با اکانتتون روی یک دستگاه دیگر تمام اطلاعات ان دستگاه پاک خواهد شد:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر