بازی های ( nes )

retro game

کاربر سایت
Oct 13, 2012
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه دوستان عزیز!
سه شماره از بازی محبوب mega man قسمتهای 2 و 3 و 4 ورژن u/c کاملا سالم! برای کنسول nintendo NES برای فروش موجود هست. هر سه بازی بصورت یکجا برای فروش گذاشته شده و قیمت کل مجموعه 150 هزار تومن هست!:>
mega man.jpg

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
Rating - 100%
19   0   0
استارتر عزیز retro game از مورد من تایید میشه با خیال راحت ازش خرید کنید
ایشون یکی از بزرگترین ارشیو دارایه خاورمیانه هستن
من از نزدیک ارشیوشون رو دیدم بی نظیره:d

retro game

کاربر سایت
Oct 13, 2012
0
Rating - 0%
0   0   0
نه دوست خوبم ! بهتر شما یه کمی بیشتر در مورد کنسول های قدیمی تحقیق کنید! منابع تحقیق هم که فراوان هستش!!!/:)

---------- نوشته در 05:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دقت کنید که ما در معقوله مجموعه داری یا کلکسیونری فقط از کنسول های اورجینال ، بازی هاشون و لوازم جانبی اونها صحبت میکنیم ! نه از PC و امولاتور های قابل اجرا روی PC ....!!!b-)

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
Rating - 93.3%
14   1   0
نه دوست خوبم ! بهتر شما یه کمی بیشتر در مورد کنسول های قدیمی تحقیق کنید! منابع تحقیق هم که فراوان هستش!!!/:)

---------- نوشته در 05:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دقت کنید که ما در معقوله مجموعه داری یا کلکسیونری فقط از کنسول های اورجینال ، بازی هاشون و لوازم جانبی اونها صحبت میکنیم ! نه از PC و امولاتور های قابل اجرا روی PC ....!!!b-)
ایشالاه که بفروشی ...

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Rating - 100%
3   0   0
دوستان اين بازيا اورج هستن و هيچ جا پيدا نميشن.....فقط يه جا رو ميشناسم كه ارشيو كامل داشت و همه زلدا ها و ماريو و همه رو داشت به صورت اورج!!!در ضمن اين مگا من همين جوري كپيش هم نايابه چه برسه به اورجش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر