بازی های کنسل شده Silicon Knights

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
طبق عکس هایی که یکی از کابران NeoGAF منتشر کرده ,استدیو Silicon Knights بازی های متتعدی در دست ساخت
داشته که همگی کنسل شده اند!
این بازی ها عبارت اند از Too Human 2, Too Human 3, Eternal Darkness 2 و the box.
Too Human 2 قرار بوده با نام Too Human: Rise of the Giants عرضه بشه که کنسل شده و
بعد از اون همToo Human 3 کنسل شده است.

500x-1

بعد از این بازی ,این استدیو در حال کار بر روی بازی با نام The Box برای سگا بوده, این بازی یک بازی ترسناک open world بود ,که متاسفانه کنسل شد.

600x-1

بازی های دیگری مثل The Crucible: Evil , The Sandman و King's Quest نیز کنسل شده اند که یکی از دلایل
مهم کنسل شدن ان ها مجادله این استدیو با EPIC بر سر موتور UE3 بوده است.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
تو این موندم که با این وضع چطور شده که این استودیو تا حالا ورشکست نشده micro با اون پولی که به این استودیو داد تا براش toohuman رو بسازه میتونست metal gear4 و heavyrain رو راحت مولتی یا حتی انحصاری کنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Eternal Darkness 2

:|

خاك بر سر عاملين اين جنايت بزرگ! ED براي من يكي از بهترين هاي GC و بهترين Survival Horror اي بود كه بازي كردم! يه بازي كارآگاهي (:دي) با سوژه محبوب من (پيدا كردن يك قاتل) كه پلاتش اساسا بر اساس روانشناسي طراحي شده بود. محشر بود واقعا. حيف...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Eternal Darkness 2
من شماره اول این رو بازی نکردم متاسفانه اما میگن فوق العاده بوده، توی سبک خودش یکی از بهترین ها حساب می شده که متاسفانه بخاطر کنسولی که روش منتظر شد اصلا نتونست به محبوبیت و شهرت برسه... شماره دومش میتونست خیلی خوب در بیاد.
@ ماکان:
فقط چند ثانیه قبل من پست دادی:|:D!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
7 بازیش کنسل شده...!!اوه اوه..!!!فکر کنم اگه کمپانی Rare این SK رو ببینه از حرفهای قبلیشون پشیمون میشن..!!همیشه از بد بدتر هم هست..!!بازیEternal Darkness معرکه بود یادش بخیر..!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اینا که خودشون رو به فنا دادن.
فکر کنم بهترین بازیشون همون Eternal Darkness بوده. بعد از اون این استودیو هم ترکید.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من شماره اول این رو بازی نکردم متاسفانه اما میگن فوق العاده بوده، توی سبک خودش یکی از بهترین ها حساب می شده که متاسفانه بخاطر کنسولی که روش منتظر شد اصلا نتونست به محبوبیت و شهرت برسه... شماره دومش میتونست خیلی خوب در بیاد.
@ ماکان:
فقط چند ثانیه قبل من پست دادی:|:D!

کیوان ign انموقع فکر کنم بهش 9.7 اینا داده بود! واقعا زمان خودش خیلی بود!:D

من کلا sk رو خیلی دوست داشتم. حتی Too Human برای من یک تجربه فوقالعاده بود.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
7 بازیش کنسل شده...!!اوه اوه..!!!فکر کنم اگه کمپانی Rare این SK رو ببینه از حرفهای قبلیشون پشیمون میشن..!!همیشه از بد بدتر هم هست..!!بازیEternal Darkness معرکه بود یادش بخیر..!!

صد در صد اوضاع Rare الان خيلي بهتر از ايناست آخرين خبري كه از Sk شنيدم اين بود كه فقط 5 تا كارمند براش مونده (يكي از اين 5 تا هم خود دنيس :-&ملعون هست كه گند زد به همه چيز)، يك نكته ججالب اين دنيس جان ما درگيريش با اپيك كافي نبوده ظاهراً، مي خواسته با نينتندو هم درگير بشه (ip بازي Eternal Darkness وضعش يكم پيچيده هست اما حداقل به صورت مشترك بين نينتندو و Sk هست. حالا اين دنيس چطور مي خواسته برا كنسولهاي ديگه بزنه؟!).

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
صد در صد اوضاع Rare الان خيلي بهتر از ايناست آخرين خبري كه از Sk شنيدم اين بود كه فقط 5 تا كارمند براش مونده (يكي از اين 5 تا هم خود دنيس :-&ملعون هست كه گند زد به همه چيز)، يك نكته ججالب اين دنيس جان ما درگيريش با اپيك كافي نبوده ظاهراً، مي خواسته با نينتندو هم درگير بشه (ip بازي Eternal Darkness وضعش يكم پيچيده هست اما حداقل به صورت مشترك بين نينتندو و Sk هست. حالا اين دنيس چطور مي خواسته برا كنسولهاي ديگه بزنه؟!).
جالبه توی ویکی پدیا نوشته بود که کمتر از 5 نفر مونده توی کمپانی (به گفته ی خود دنیس!) تازه اسمش هنوز هم کمپانیه! اگه اینجوری هم یه کمپانی داریم سر کوچه مون!:d

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
جالبه توی ویکی پدیا نوشته بود که کمتر از 5 نفر مونده توی کمپانی (به گفته ی خود دنیس!) تازه اسمش هنوز هم کمپانیه! اگه اینجوری هم یه کمپانی داریم سر کوچه مون!:d

تازه فكر كنم دولت كانادا يك كمكي به SK كرد، وگر نه كه الان همينم نبودن.

پ.ن: انگار ip كلاً براي نينتندو هست(لينك)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر