بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
من دو سالی هست که دور بودم از کنسول عزیزم :D
دنبال بازی مالتی پلیرم که زیاد سنگین نباشه، رینبو قبلا میزدم،که الان اصلا حوصلم نمیکشه

و یه بازی خطی افلاین ام معرفی کنین

• Like
Reactions: BARDI YA

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
سلام دوستان
دنبال بازی مالتی پلیرم که زیاد سنگین نباشه، رینبو قبلا میزدم،که الان اصلا حوصلم نمیکشه

بازی خطی آفلاین میتونم days gone و assasin creed odyse وmad maxوred dead redemption2و بازی the last of us2 که دو ماه دیگه میاد رو بهتون پبشنهاد بدم
بازی آنلاین هم call of duty modern warfareو the last of usوred dead redemption2 رو بهتون پیشنهاد میدم

• Like
Reactions: dooni

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان

بازی خطی آروم آنلاین dead by daylight اینقدر آرومه شب کابوس میبینی :))

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان

هم خطی افلاین هم انلاین عالی مادرن وارفیر جدید

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
البته پیشنهاد میکنم the Plague Tale رو همبازی کنین که عالیه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
بازی خطی آفلاین میتونم days gone و assasin creed odyse وmad maxوred dead redemption2و بازی the last of us2 که دو ماه دیگه میاد رو بهتون پبشنهاد بدم
بازی آنلاین هم call of duty modern warfareو the last of usوred dead redemption2 رو بهتون پیشنهاد میدم
داداش این بازی های خطی افلاین که معرفی کردی هیچ کدوم خطی نیستن که، اوپن ورلد هستن، خطی میشه کالاف و دووم و ولفنشتاین و دویل می کرای و پلگتل

• Like

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
داداش این بازی های خطی افلاین که معرفی کردی هیچ کدوم خطی نیستن که، اوپن ورلد هستن، خطی میشه کالاف و دووم و ولفنشتاین و دویل می کرای و پلگتل

توی بازیها بهتون علامت میده کجا برید از این خطی تر:D:D:D:D:D

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
توی بازیها بهتون علامت میده کجا برید از این خطی تر:D:D:D:D:D

2wcb_tenor.gif

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
دوستان من الان تو یه برهه ای هستم که بعد مدت ها تایم زیادی دارم در طول شبانه روز برای بازی کردن برای همین خواستم بدونم چه بازیه MMO و یا F2P ای برای PS4 می تونید معرفی کنید که آدم غرق کنه تو خودش و ساعتها سرگرم کننده باشه عین یه زندگی مجازی :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان من الان تو یه برهه ای هستم که بعد مدت ها تایم زیادی دارم در طول شبانه روز برای بازی کردن برای همین خواستم بدونم چه بازیه MMO و یا F2P ای برای PS4 می تونید معرفی کنید که آدم غرق کنه تو خودش و ساعتها سرگرم کننده باشه عین یه زندگی مجازی :D
اگه میخواید رایگان باشه تنها گزینه خوبی که به ذهنم میرسه فقط warframe هست اگه mmorpg میخواید که کارای زیادی بشه توش کرد ff xiv هست که جدا از هزینه بازی اشتراک ماهانه هم باید بخرید ولی mmorpg رو کنسول تحربه جالبی ارائه نمیده بنظرم

• Like
Reactions: shayan7

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان من میخواستم بین این 3 بازی (Nfs : heat - Resident evil 3 Remake -A Plague Tale )یکی رو انتخاب کنم . هر کدوم از این بازیا هم سبک متفاوتی داره خواستم ببینم کدوم پیشنهاد میشه؟ بیشتر بازی آفلاین تک نفره که خطی باشه و درجه سختی متعادلی داشته باشه و مدت زمان گیم پلی اشم مناسب باشه مد نظرمه با گیم پلی سرگرم کننده و گرافیک مناسب بیشتر گیم پلی تو اولویته برام

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان من میخواستم بین این 3 بازی (Nfs : heat - Resident evil 3 Remake -A Plague Tale )یکی رو انتخاب کنم . هر کدوم از این بازیا هم سبک متفاوتی داره خواستم ببینم کدوم پیشنهاد میشه؟ بیشتر بازی آفلاین تک نفره که خطی باشه و درجه سختی متعادلی داشته باشه و مدت زمان گیم پلی اشم مناسب باشه مد نظرمه با گیم پلی سرگرم کننده و گرافیک مناسب بیشتر گیم پلی تو اولویته برام
هر کدوم سبکشون متفاوته و باید ببینی کدوم برات اولویته . در ضمن بازی اویل 3 کوتاهه و میشه تو 5 ساعت یا کمتر تمومش کرد.

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
هر کدوم سبکشون متفاوته و باید ببینی کدوم برات اولویته . در ضمن بازی اویل 3 کوتاهه و میشه تو 5 ساعت یا کمتر تمومش کرد.
پس با این اوصاف اویل رو باید بی خیال شد.ارزش تکرار داره مثل اویل 2؟ از اون 2 تا بازی هم بیشترA Plague Tale مد نظرمه ولی خب خیلی وقته ریسینگ آفلاین نزدم رو Ps4

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
پس با این اوصاف اویل رو باید بی خیال شد.ارزش تکرار داره مثل اویل 2؟ از اون 2 تا بازی هم بیشترA Plague Tale مد نظرمه ولی خب خیلی وقته ریسینگ آفلاین نزدم رو Ps4
این برمیگرده به اولویت خودت . اگر این دو تا بازی تو یک سبک بودن میشد پیشنهاد داد کدوم بهتره .

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر