بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان بازی rage 2 بنظرتون ارزش تجربه داره؟ طولانی هست ؟ خسته کننده میشه یانه؟ من همون اوایل میخواستم بگیرم بازی رو ولی بخاطر متای بازی دیگه بازی نکردم. الان با آپدیت ها بازی چطور شده؟

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
دوستان بازی rage 2 بنظرتون ارزش تجربه داره؟ طولانی هست ؟ خسته کننده میشه یانه؟ من همون اوایل میخواستم بگیرم بازی رو ولی بخاطر متای بازی دیگه بازی نکردم. الان با آپدیت ها بازی چطور شده؟

من روی PS4 بازیش کردم
- با وجود آپدیت هاش هنوز هم خیلی خیلی باگ داره - من همون 2 ساعت اول بازی یک باگی گرفتم که مجبورم کرد بازی رو از اول شروع کنم
- بازیش طولانی هست اگر بخوای همه چیزش رو تموم کنی. اما داستان طولانی نیست.
- گیمپلی خسته کننده نمیشه چون combat و گیمپلی تنها چیزی هست که توی این بازی روش کار کردن و همه چیز دیگش داغونه.
- منوی بازی خیلی خیلی کند هست!! واقعا عجیبه! توی بعضی منو ها وقتی میخوای دوتا گزینه پایین بری 3-4 ثانیه طول میکشه! لگ خیلی عجیبی توی منوها داره! مثلا وقتی میخوای یک آیتم رو از توی inventory انتخاب کنی 7-8 ثانیه طول میکشه که فقط بتونی به اون آیتم برسی!! این مشکل رو برای PS4 داره.
- روی PS4 معمولی گرافیک بازی واقعا بد هست! نمیدونم روی Pro چطوره اما روی کنسول معمولی یکی از بدترین گرافیک های سال گذشته رو برای من نشون داد!

من چند ماه پیش بازیش کردم. فکر نمیکنم از ان موقع تا الان آپدیت چندانی کرده باشن.

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان من به بازی های سبک فضایی و نقش آفرینی خیلی علاقه دارم
حالا با این بهبود هایی که No Man's Sky داشته ارزش داره بخرمش ؟ یا صبر کنم تحفیف بخوره ؟
و اینکه
Mass Effect Andromeda رو اگه کسی بازی کرده میشه بگه راضی بوده یا نه ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا با این بهبود هایی که No Man's Sky داشته ارزش داره بخرمش ؟ یا صبر کنم تحفیف بخوره ؟
و اینکه
اولی که غیرقابل بازیه دومی هم بولشیت

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
و اینکه

من خودم No man Sky رو بازی نکردم اما توی gameranx مدام دارن از بازیش تعریف میکنن که با آپدیت ها خیلی خوب شده. البته نمیدونم بازیش آنلاین هست یا نه، اگر همیشه آنلاینه چک کن که توی ایران میتونی بازیش کنی یا نه؟

ME: Andromedaرو بازیش کردم و بازی خوبی هست. به حرف ملت گوش نده. بازیش به خوبی سگانه ی Mass Effect نیست اما بازی بدی هم نیست بخصوص بعد از آپدیت ها. اون همه باگ و انیمیشن های خراب مال لانچ بود من یک سال بعد که بازیش رو با آپدیت ها بازی کردم فقط 2-3 تا باگ توی کل بازی دیدم!
- گیمپلی و combat بازی روان و خوبه.
- هوش مصنوعی خوب نیست اما بد هم نیست.
- گرافیک بازی از بیشتر بازی های جدیدی که توی یک سال گذشته روی PS4 بازی کردم بهتره.
- صدا و موسیقی بازی هم خوبه.
- داستان هم قابل قبوله.

در کل الان قیمت دیسک این بازی خیلی خیلی ارزون هست و ارزش خریدش رو داره - PSN هم تخفیف های سنگینی رو بازی میزنه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
و اینکه
راجع به اولی نظری ندارم ولی Mass Effect Andromeda رو مثل دوست قبلی پیشنهاد میکنم اگر طرفدار این سری و اهل بازی های rpg دیالوگ محور و خصوصا سای فای هستی از دستش نده. انتظار خیلی زیادی ازش نداشته باش مسلما نمیتونه یاد و خاطره ME 2 رو تکرار کنه ولی یه ماجراجویی جدید و میکسی هست از شماره اول و دوم.
الانم قیمتش مناسبه چه دیجیتالی چه فیزیکی مشکلاتش هم با آپدیت برطرف شده از لحاظ گرافیکی هم راضیت میکنه.

• Like
Reactions: LEON.M and AhmadGr

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستانی که Judgement یا Plague tale innosence رو بازی کردن در موردش نظر بدن لطفا
ارزش خرید دارن اینا؟
Plague Tale ه یه بازی شدیدا عالیه، متفاوت و جذاب، با معما های عالی و گیمپلی و مبارزات عالی، باس فایت های عالی هم داره، داستانش هم که عالیه، برا من یکی از بهترینها بود، با کمی ارفاق میشه گفت شاهکاره،
حتما حتما بازیش کن، حیفه واقعا همچین جواهری رو از دست بدی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Ardi360

vaanooftlou

کاربر سایت
Apr 13, 2020
6
نام
ماندانا
سلام. من یه pc gamer هستم. راستش مدتیه تو فکر خرید ps4 افتادم. ای کاش قبلا میخریدم. تو کنسول دوستم آنچارتد بازی کردم عالی بود. الانم شدم فن بازیهای انحصاری. به غیر از lastofus انحصاری دیگه سراغ دارید در حد انچارتد. به غیر از گا آف وار و هورایزن. کمی بازیشون کردم.ممنون

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام. من یه pc gamer هستم. راستش مدتیه تو فکر خرید ps4 افتادم. ای کاش قبلا میخریدم. تو کنسول دوستم آنچارتد بازی کردم عالی بود. الانم شدم فن بازیهای انحصاری. به غیر از lastofus انحصاری دیگه سراغ دارید در حد انچارتد. به غیر از گا آف وار و هورایزن. کمی بازیشون کردم.ممنون

Bloodborne
Nier Automata
Nioh 1,2
اینا برامن شاهکارن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: vaanooftlou

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453

سلام.
اول از همه uncharted lost legacy.
Uncharted: The Nathan Drake Collection هم بازسازی نسخه های 1 تا 3 هست. از حیث گرافیکی قابل مقایسه با 4 نیست اما اگر 4 رو دوست داشتید باید حتما تهیش کنید.
و بعد هم..

Marvel's Spider-Man
inFamous: Second Son
days gone

انحصاریهای خوبی هستن که احتمالا جالب باشن براتون.

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433

الان کنسول نخر. الان آخر نسل هست بزار برای سال دیگه که کنسول های نسل بعد منتشر شد میتونی کنسول دست دوم با قیمت مناسب بگیری بخصوص که فقط برای بازی های انحصاری داری میگیری. اما اگر هزینش برات مشکلی نداره که بگیر!

در حد GOW و TLOU هیچ بازی دیگه ای نیستند. این دو تا و Uncharted 4 بهترین های سونی هستن.
اما بازی هایی مثل Infamous second son یا Spider-man هم بازی های خیلی خوبی هستن، در حد اون 3 تای اولی نیستن اما خیلی خوبن.
Days gone هم هست اما بازیش خیلی مشکل داره! خود من خیلی از بازیش لذت بردم و حتی پلاتش کردم ولی با این وجود قبول دارم که بازیش خیلی مشکل داره.
Bloodborne قدیمی هست اما هنوز هم جزء بازی های عالی کنسول هست البته بستگی داره به این سبک علاقه داری یا نه.
Until Dawn واقعا بازی عالی هست و مثل اینه که داری یک فیلم سینمایی ترسناک رو بازی میکنی.
The order 1886 بازی واقعا لدت بخشی هست. بزرگترین مشکلش کوتاه بودنش هست.
Uncharted: The Nathan Drake Collection اصلا در حد بازی های دیگه توی این لیست نیست. درسته که Uncharted هست اما اصلا در حد Uncharted 4 نیست. داستان هاشون خوبه(بازم در حد 4 نیست) اما گیمپلیشون واقعا تکراری میشه بعد از 3 ساعت بازی کردن!

بقیه بازی هایی که دوستان گفتن روی PC هم هست و میتونی بازیشون کنی.

• Like
Reactions: Saeed Gamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر