بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,841
نام
پدرام
نیوم
انچارتد ۴ اومده ؟ کسی خبر نداره ؟
نیومده داداش
من هر روز دارم توپخونه سوال میکنم، فقط میگن فردا، فردا، فردا
هیچ جواب قطعی ندادن، ولی چیزی که مشخصه 100% شنبه بازی میرسه و احتمال خیلی زیاد ریجن دو و نسخه کشورهای عربی
من شنبه دوباره میرم اگر خبری شد اینجا اعلام میکنم

• Like
Reactions: Kiami

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
دوستانی که دنبال انچارتد هستن بازی فردا میاد ولی امروز یک سری جاها موجود داره به قیمت 380 :| خواهشا نخرید تا قیمت بیاد پایین
جایی هست که بشه بازی هاشو رایگان دانلود کنیم.
منظورتون چیه؟ منظورتون اینه لینکو به صورت رایگان بهتون بدن تا شما دانلود کنید؟ بله اینطوری میشه میتونید تو تلگرام ازین چنل بگیرید لینک هارو
اگرم منظورتون خوده بازی های پی اس 4 دانلودشون بدون خرید غیر ممکنه باید بازیرو بخرید بعد دانلود کنید

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
422
نام
حامد
سلام دوستان.
این دی ال سی هایی که واسه بتلفیلد 4 رایگان شده همشون مربوط به بخش انلاینه یا واسه افلاین هم چیزی داره؟؟؟

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
سلام دوستان.
این دی ال سی هایی که واسه بتلفیلد 4 رایگان شده همشون مربوط به بخش انلاینه یا واسه افلاین هم چیزی داره؟؟؟
سلام دوست عزیز بتل فیلد کمترین اهمیتی به بخش سینگل پلیر نمیده و معمولا تمامیه دی ال سی ها مربوط به بخش انلاین هستن

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
Transistor و Outlast توی Flash Sale شدن ۵ دلار. به نظرتون ارزش خرید داره؟ مخصوصا Transiator که خیلی تعریفش رو شنیدم.
سلام دوست عزیز
ترنزیستور بازی به شدت سلیقه ایی هستش ولی اگه خوشت بیاد شاهکار محض بنظرم اول از گیم پلیش چنتا ویدیو از یوتیوب ببین بعد تصمیم بگیر بخریش یا نه
Outlast هم یه عنوان ترسناک و خوبه و اگه سبکو دوست داری واقعا میتونه ارضات کنه از هر لحاظ تو خریدش شک نکن

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام؛
لطفا چند بازی RPG آنلاین معرفی کنید. تو مایه های فال اوت باشه.
Fall out 4 بخش آنلاین نداره؟

آخرین ویرایش:

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان. میخواستم نظرتونو راجب به project cars بدونم؟؟؟ ارزش داره بگیرم ؟؟؟؟اخرین بازی که تو این سبک بازی کردم gt6 بود که با این که تجربه اولم ازین سری بود ولی خیلی باهاش حال کردم حالا میخواستم بدونم project هم میتونه یه چیز تو مایه های gt باشه یا نه ؟؟؟و در اخر هم این نسخه goty تو توپخونه گیر میاد یا نه ؟؟

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
سلام دوستان. میخواستم نظرتونو راجب به project cars بدونم؟؟؟ ارزش داره بگیرم ؟؟؟؟اخرین بازی که تو این سبک بازی کردم gt6 بود که با این که تجربه اولم ازین سری بود ولی خیلی باهاش حال کردم حالا میخواستم بدونم project هم میتونه یه چیز تو مایه های gt باشه یا نه ؟؟؟و در اخر هم این نسخه goty تو توپخونه گیر میاد یا نه ؟؟
بستگی به خودت داره که با شبیه ساز حال میکنی یا با ارکید (مثل همون نید فور اسپید) اگه با جی تی حال میکنی به احتمال زیاد میتونی باهاش ارتباط بگیری ولی بازی یه سری ایرادات داره که قابل چشم پوشی نیست. اگه نقداشو بخونی متوجه میشی
در کل من یکمش رو تجربه کردم و اصلا راضی نبودم ! مخصوصا اینکه کنترل ماشین افتضاحهه. ولی بازم اگه دوست داری تجربش کنی بگیرش
نسخه ی گوتی هم ندیدم جایی داشته باشن ولی بگردی پیدا میشه

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستان یه سوال بازی:
Ark Survival Evolved که در حال حاضر روی پلتفرم های PC,XONE قابل خرید هست,
کی نسخه PS4ش منتشر میشه؟
اصلا میاد؟
ممنون میشم بگید.

• Like
Reactions: Hasan Bahali

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
سلام دوستان . یه سوال داشتم ؟

بازیه the division رو پیشنهاد میکنید یا نه ؟

(من خودم از گیم پلی بازی خیلی خوشم اومد ولی از چند نفر که پرسیدم میگن خیلی باگ داره و ناراضی بودن . آمار و ارقام هم که نشون میده بیشتر کاربرای دیویژن دیگه بازی نمیکنن به اضافه این که فرتو فرت هی آپدیت میده :D )

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter

(من خودم از گیم پلی بازی خیلی خوشم اومد ولی از چند نفر که پرسیدم میگن خیلی باگ داره و ناراضی بودن . آمار و ارقام هم که نشون میده بیشتر کاربرای دیویژن دیگه بازی نمیکنن به اضافه این که فرتو فرت هی آپدیت میده :D )
سلام دوست عزیز
دویژن بستگی داره که چقدر عاشق شوتر باشی. گان پلی بازی معمولیه و گرافیک بازی بسیار چشم نوازه البته باید اضافه کنم که بازی اینتر نت خوبی میخواد با این حال سرورای بازی خوبن باگ هم در صورتی پیداش میشه که نت شما بازی رو درست نکشه. البته ممکنه لگ هم داشته باشید در هر حال اگه اینتر نت خوبی دارید و مشکلی از این نظر ندارید من شخصا کاملا بازی رو پیشنهاد میکنم!بسیار خوش ساخت و با کیفیته

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,294
نام
مهدی

سلام.من بازی رو بهت پیشنهاد میکنم چون عنوان زیبایی هست.
ولی نه خودم نه 100 نفر ادلیستم توی psn دیگه بازیش نمیکنیم.چون ما خوده روز اول خریدیمش و بیشتر از 50روز نتونستیم بازیش کنیم چون خیلی زود تکراری میشه.ماموریت ها به کنار حتی حرکات دشمن هم کاملا قابل پیش بینی هست.
از این ها گذشته در مورد بخش ماموریت های اصلی اگر رفیق ایرانی داری بازیش رو بخر وگرنه لذت زیادی ازش نمیبری ولی بازم راضیت میکنه.
اما در مورد بخش دارک زون اگر رفیق ایرانی نداری مطمن باش به اندازه ی سر سوزن هم از بازیش لذت نخواهی برد چون همش باید از طریق ویس باهم در ارتباط باشید و کاراهایی از قبیل مارک نقشه و طرح حمله رو هماهنگ کنید.
یکمم صبر کنی چند ماه دیگه گاست ریکان جدیده میاد خوبیش اینه اون 3تا یار همراهت هم میتونن پلیر واقعی باشن هم هوش مصنوعی باشن بهشون فرمان بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر