بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بازی the last of us و bloodborne انلاین قشنگی دارن؟مثل gta یا cod یا مثل بازی هایی که گفتید البته با co-op یونیتی حال کردم اما یه موضوعی هست اونم اینه که خیلی دوستی برای انجام دادن بازیای انلاین ندارم:((

به شما پیشنهاد میکنم حتما FarCry 4 رو بازی کنید . Co Op بسیار قشنگی داره که مراحل خوب و مناظر بکر و گرافیک خوب بازی هم خیلی تاثیر گذار هست حتما بازیش کنید .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اغا یه dragon age به قیمت مناسب پیدا کردم ، ارزش داره بگیرم، ظاهرا بازی خوبی هست

فوق العادست... اگه rpg دوست داری بشدت عالیه... اگه rpg هم دوست نداری ممکنه خوشت بیاد. من rpg باز نبودم ولی عاشق این شدم

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
میخوام یا Farcry 4 و یا AC unity بگیریم (کار کرده) بعد هم میخوام بازیش رو عوض کنم با بازی های دیگه (اونا هم کار کرده) بنظرتون کدوم رو اول بگیرم که کمتر ضرر کنم (جفتش رو صد در صد میخوام بازی کنم) بعدش میخوام برسم به Bloodborn و آخرش هم بتمن (بتمن حالا حالا ها کار کردش رو پیدا نمیکنم)
یا اینکه بتمن رو آکبند بگیرم و بعد با یه Bloodbone عوض کنم (چیزی هم میخواد سر بگیرم ؟) بعد با Farcry 4 و ACU . . .
بنظرتون کدوم کار بهتره ؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
میخوام یا Farcry 4 و یا AC unity بگیریم (کار کرده) بعد هم میخوام بازیش رو عوض کنم با بازی های دیگه (اونا هم کار کرده) بنظرتون کدوم رو اول بگیرم که کمتر ضرر کنم (جفتش رو صد در صد میخوام بازی کنم) بعدش میخوام برسم به Bloodborn و آخرش هم بتمن (بتمن حالا حالا ها کار کردش رو پیدا نمیکنم)
یا اینکه بتمن رو آکبند بگیرم و بعد با یه Bloodbone عوض کنم (چیزی هم میخواد سر بگیرم ؟) بعد با Farcry 4 و ACU . . .
بنظرتون کدوم کار بهتره ؟
از کارکردها شروع کنید چون بازیهای جدید و پلمپ به زرر میخورید
ac begir

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اغا sleeping dogs ارزش خرید و بازی داره، تو نسل قبل بازیش نکردم
اتفاقا خيلي هم قشنگه اين بازي البته واسهًps4 اش رو بازي نكردم (پول مفت كه ندارم واسه بازي كه قبلا تموم كردم دويست تومن بدم) ولي اگه نسل قبل بازي نكرديد عاليه

- - -ویرایش - - -

بنظرتون کدوم کار بهتره ؟
unity رو بخر چون fc4 رو نسل قبل خيليا رفتن ازت نميخرن اين يونيتي رو اكثريت ندارن اين بهتره

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
فوق العادست... اگه rpg دوست داری بشدت عالیه... اگه rpg هم دوست نداری ممکنه خوشت بیاد. من rpg باز نبودم ولی عاشق این شدم
اغا دمت گرم مرسی، بازی رو خریدم، و یه شاهکار به تمام معناست،
من خودم فن بازی های rpg هستم و همشو بازی کردم، اینو که خواستم بخرم یکی گفت که بازیش مفت بخری گرونه، منم فکر کردم حتما فن rpg هست و راس میگه، بعد فهمیدم بابا اصلا از rpg چیزی سرش نمیشه، کم مونده بود dragon age یکی از بهترین های نسل رو از دست بدم

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
یه مشکل بزرگ

نمیدونم چقدر به این مشکل برخوردید ولی تازگیا تو بازارهای معروف تهران ( برای گیم) یه شیوه کلاهبرداری رایج شده.
جدیدآ تو اکثر مغازه های معروف و حتی غیر معروف فروش گیم، نه تنها بازی کارکرده ازتون نمیگیرن، بلکه اگرم بگیرن یه سلفون به طور حرفه ای دورش میکشن و به عنوان پلمپ میفروشن!!!
نمونه ی بارزش تو بازیه blood borne بود که رفتم بخرم و هیچکس کارکرده نداشت و همه پلمپ! داشتن و وقتی پلمپ رو میدیدی میفهمیدی که خودشون زدن به طرز حرفه ای!

از اونجایی که خیلی وقته همه فهمیدن که بازی نو خریدن ارزش نداره و پول الکی دادنه و همه زدن تو کار بازی دست دوم ، این یه جور سیاست جدیده.

امیدوارم این مسئله رسیدگی بشه و از اونجایی که یه جورایی غیر مستقیم بازیا ممنوعه ( از نظر قانونی) نمیشه پیگیری کرد.

نظرتونو خیلی دوس دارم بدونم ممنون میشم

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
سلام
من بازی اسکایریم رو رو ps3 رفتم حالا میخوام the elder scroll بگیرم چندتا سوال داشتم
۱ ارزش خرید داره ؟میارزه؟
۲ قیمت حدودی بازی؟من زیر ۱۹۰ پیدا نکردم اگه زیر این سراغ دارید لینکشو لطفا بذارین
۳ سرورهاش چجوریه؟مثلا سرور های کال اف بیست دقیقه طول می کشه از وقتی که اماده بازی میشی تا وقتی که بازی میاد و خلاصه افتضاحه سرور های این چیجوریه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر