بازی های قدیمی

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بازی که الان واقعا دوست دارم دوباره بازش کنم Comandos 1 هست ولی cd ش رو گم کردم .
من هنوز موندم که چرا شماره ی بعدی بازی یعنی شماره چهارمش از سبک استراتژیک بردند به سبک اکشن...مگه سبک استراتژیک چه ایرادی داشت؟؟؟؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اره دقيقا درسته من كه خودم عاشق كوماندوز بودم شماره اخرش 1 مرحلش رو هم نرفتم در حالي كه عشق اين بود تو قبلياش هر مرحله چند بار بازي ميكردم

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
بچه ها من یه وبلاگ زدم در مورد کد و رمزهای بازیهای میکرو ، سگا و سوپرنینتندو..
خوشحال میشم اگه به اونجا بیاین و نظر بدین..
آدرسش توی امضامه

masaya

کاربر سایت
May 15, 2012
2
من دنبال يه بازي ميگردم ميتوني کمکم کني؟؟؟
دو بعدب بود يه پسري اول با سفينه سقوط ميکرد يه جا بعد يه تفنگي داشت که ميتونست با يه سري دشمن سياه رنگ بجنگه
توي بازي هم يک سري ميوه بود که وقتي بهشون شليک ميکردي يک دفعه رشد ميکردن از دشمناتم يک سري گيها بودن که اگر از روشون رد ميشدي ميخوردنت
اسم بازي هم ترکيبي از اسم شخصيت اول همين بازي بود
تنها چيزس که يادمه همينه
مرسي

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من دنبال يه بازي ميگردم ميتوني کمکم کني؟؟؟
دو بعدب بود يه پسري اول با سفينه سقوط ميکرد يه جا بعد يه تفنگي داشت که ميتونست با يه سري دشمن سياه رنگ بجنگه
توي بازي هم يک سري ميوه بود که وقتي بهشون شليک ميکردي يک دفعه رشد ميکردن از دشمناتم يک سري گيها بودن که اگر از روشون رد ميشدي ميخوردنت
اسم بازي هم ترکيبي از اسم شخصيت اول همين بازي بود
تنها چيزس که يادمه همينه
مرسي

Heart of Darkness نبود؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
عجیبه که مدیران با این Topic-Bumpها برخورد نمیکنن! اول تاپیک سال 2005 بعد از 2 سال Bump شده و بعدش هم تاپیک سال 2007 بعد از 5 سال Bump شده!
همیشه هم کاربرای جدید این کارو میکنن و عجیبه که پستاشون پاک نمیشه!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Dino Crisis 2

سلام به دوستان عزیز :
امید وارم خوبه باشید من این تایپیک رو زدم که یک یاداوری باشه برای بازیهای قدیمی ایا شما به فکر بازیهای قدیمی هم بودهاید شاید برای بعضیهاتون این تایپیک بیخود باشه برای بعضیهاتون نه من خواستم یک یاداوری برای بازیها باشه همین

داداش عالی بود

به نظر من بازی Dino Crisis 2 یه شاهکار بود

نقد و بررسی بازیشم نوشتم یه نگاهی بنداز : لینک

Mad Girl

کاربر سایت
Feb 3, 2014
7
یه بازی قدیمی بود که یه پرنده ایی بود باید یه جوجه هایی رو جمع میکرد و از دست گربه ها فرار میکرد . اسمش یادم رفته . کسی از دوستان اسمشو بلده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر