بازی های قدیمی تحت Dos

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
Salam va norooze hame mobarak
bebakhshid ke man namitoonam farsi benevisam inam chand bar goftam lotfan irad nagirid

man iek moshkeli daram mikham bazi ghadimi mesle QUAKE1 ro ke male 1995 hast ro ejra konam khob aval fahmidam ke baiad beram too DOS ba dos oomadam bala (ALBATE BAZIA MIGAN HATMAN ba CMD ama na boot faghat mishe)
oonja raftam bazi ro ejra kardam ama seda nadare mikhastam bebinam baiad chi kar konam ke sedasham ON she mer30

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط robofal:
Salam va norooze hame mobarak
bebakhshid ke man namitoonam farsi benevisam inam chand bar goftam lotfan irad nagirid

man iek moshkeli daram mikham bazi ghadimi mesle QUAKE1 ro ke male 1995 hast ro ejra konam khob aval fahmidam ke baiad beram too DOS ba dos oomadam bala (ALBATE BAZIA MIGAN HATMAN ba CMD ama na boot faghat mishe)
oonja raftam bazi ro ejra kardam ama seda nadare mikhastam bebinam baiad chi kar konam ke sedasham ON she mer30
سلام .
راستش خود منم چند سال پیش که این بازی رو بازی کردم صدا نداشت اما فکر کنم تو تنظیمات خود بازی میشد کاری کرد که صدا دار بشه . راستش دقیق یادم نیست چون صحبت 6-7 سال پیشه .
میگم حالا که همچین تاپیکی زده شد کسی نیست که چند تا از اون بازی های متنی قدیمی که فقط با متن پیش میرفتی و کل بازی بر اساس متن و جواب های شما بود رو برای دانلود بزاره .
من خیلی دوست دارم بازی های متنی رو امتحان کنم چون تا حالا بازی نکردم . باید خیلی جالب باشه چون بر اساس تصورات ذهنی خود شخص محیط ها شکل میگره در نتیجه هر کس میتونه به شیوه ای کاملا متفاوت از دیگری محیط ها رو تصور بکنه و از بازی لذت ببره .
در صورت امکان بازی ترسناک یا RPG باشه . البته اگه هست .
خیلی ممنون .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام
دوست عزیز این برنامه که می زارم برای درست کردن صدای بازی های قدیمی در ویندوز هست. خودم تا حالا رو هر چی بازی قدیمی که تحت DOS بودند امتحان کردم جواب داده فکر می کنم با این برنامه مشکل صدات بر طرف شه: (فقط توجه داشته باش که این برنامه فقط در محیط ویندوز اجرا می شود!)
VDMSound 2.1.0

در ضمن دوستان اگه مایل باشند می تونیم این تاپیک رو محلی برای در خواست و دانلود بازی های قدیم تحت DOS برای زنده کردن خاطرات گذشته قرار بدیم. خودم از قبل در فکر زدن چنین تاپیکی بودم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب اساتیدی که تو سرچ واردن شروع کنن .
اول از همه اگه از اون بازی های متنی دارین بزارین واسه دانلود .
بازی دوم 2 هم لطفا بزارین . ممنون .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
مصطفی من خوره ی سرچم.
فقط بگو دنبال چی بگردم؟؟؟(انگلیسی بگو)
38.gif

xdantex