بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
اگه آپدیت هیستوری اضافه شده پس حله و مشکلی نیست و بازی کاملا به 1.52 آپدیت شده. منم بعضی بازی هام ورژنشون 1 نوشته شده ولی بازم با آپدیت هستن که اون کسی که اولین بار هکش کرده احتمالا یادش رفته شمارشو تغییر بده.

بازی هم قطعا همون نسخه عادی هستش و اینی هم که تو منوی اصلی اسم DLC اومده و اسمشم کمپلیت نوشته شده، یه تغییری هست که با همین آپدیت 1.52 به بازی اضافه شده و به این خاطره که ملت دیگه تو صفحه PS STORE نرن و از طریق منوی بازی مستقیم DLC را بخرن تا بازی تبدیل به کمپلیت بشه.

نسخه دانلودها هم خودش اشاره کرده عادیه و کلا چاره اینه که نسخه کمپلیتشو دانلود کنی چون DLC شو هیچ کی جداگونه دامپ نکرده.
من فکر میکردم وقتی زده نسخه ی 1.52 ، حتما باید با DLC باشه. حیف. الان اینجا پیدا کردم. فقط DLC هست. فکر نکنم بشه نصبش کرد، درسته؟ ID و رجیون هم با نسخه ی من یکی هست
دانلود دیتای بازی Horizon Zero Dawn برای PS4

• Like
Reactions: THE BEST BOY

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
  • Like
Reactions: -Poormaz-

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,988
نام
احمد
این دانلود ها عجب گذاشت تو کاسه مون. 40 گیگ Horizon zero dawn 1.52 دانلود کردم ولی وقتی توی Information نگاه میکنم زده v1.0 یا وقتی میرم توی منوی اصلی بازی میگه Frozen wild رو بخر. فایل جداش گیر نمیاد؟ کسی از جایی دانلود کرده که بدونیم درسته که دوباره 40 گیگ الکی نپره؟
نسخه دانلود ها نسخه معمولی + این که دی ال سی روش خریده شده و حتی اگر نگاه کنی حجمش با نسخه کمپلیت یکی هست و مثل تموم بازی های دیگه ای که گذاشته همراه با اخرین اپدیت هست ولی مشکل اینه لایسنس دی ال سی ها رو نمی زاره و تا وقتی که اون نباشه حتی اگر فایل های دی ال سی هم باشه بازم دی ال سی ها اجرا نمیشن! احمق ها اومدن بلادبورن نسخه گوتی رو گذاشتن و لاینسس دی ال سی اش رو نذاشتن! تقریبا تموم بازی هاشون همین مشکل رو دارن، مثل دارک سولز 3، بلادبورن، درایو کلاب و... بهترین سایت همون پی سی دی هستش، که نسخه های کامل رو گذاشته

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
من فکر میکردم وقتی زده نسخه ی 1.52 ، حتما باید با DLC باشه. حیف. الان اینجا پیدا کردم. فقط DLC هست. فکر نکنم بشه نصبش کرد، درسته؟ ID و رجیون هم با نسخه ی من یکی هست
دانلود دیتای بازی Horizon Zero Dawn برای PS4

مال شاتل لند را که کلا بیخیال شو :Dچون فقط برای نسخه های اورجینالشه و هکی نیست

واقعا هیچ روشی به غیر از دانلود نسخه کمپلیتش نیست.

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
نسخه دانلود ها نسخه معمولی + این که دی ال سی روش خریده شده و حتی اگر نگاه کنی حجمش با نسخه کمپلیت یکی هست و مثل تموم بازی های دیگه ای که گذاشته همراه با اخرین اپدیت هست ولی مشکل اینه لایسنس دی ال سی ها رو نمی زاره و تا وقتی که اون نباشه حتی اگر فایل های دی ال سی هم باشه بازم دی ال سی ها اجرا نمیشن! احمق ها اومدن بلادبورن نسخه گوتی رو گذاشتن و لاینسس دی ال سی اش رو نذاشتن! تقریبا تموم بازی هاشون همین مشکل رو دارن، مثل دارک سولز 3، بلادبورن، درایو کلاب و... بهترین سایت همون پی سی دی هستش، که نسخه های کامل رو گذاشته

نه مال دانلودها واقعا فقط نسخه عادیشه. اینی هم که حجمش دقیقا با کمپلیت یکیه به خاطر اینه که بعد آپدیت 1.52 برداشتن حجم DLC بازی را هم به آپدیت نسخه عادی اضافه کردن و فقط لاینسسشو میخواد تا اینجوری کسی که میخواد بخرش، مستقیم از طریق همون صفحه منوی بازی، DLC را بخره و دیگه جداگونه دانلودش نکنه.

ولی دمت گرم در مورد بقیه بازی ها هشدار دادی. من میخواستم دارک سولز 3 گوتی را ازشون دانلود کنم ولی بیخیالش میشم. آخه اویل 7 گلد ادیشنو که ازشون دانلود کردم همه DLC هاشم باهاش بود.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,988
نام
احمد
نه مال دانلودها واقعا فقط نسخه عادیشه. اینی هم که حجمش دقیقا با کمپلیت یکیه به خاطر اینه که بعد آپدیت 1.52 برداشتن حجم DLC بازی را هم به آپدیت نسخه عادی اضافه کردن و فقط لاینسسشو میخواد تا اینجوری کسی که میخواد بخرش، مستقیم از طریق همون صفحه منوی بازی، DLC را بخره و دیگه جداگونه دانلودش نکنه.

ولی دمت گرم در مورد بقیه بازی ها هشدار دادی. من میخواستم دارک سولز 3 گوتی را ازشون دانلود کنم ولی بیخیالش میشم. آخه اویل 7 گلد ادیشنو که ازشون دانلود کردم همه DLC هاشم باهاش بود.
البته اینم بگم پی سی دی هم نسخه کامل دارک سولز 3 رو نذاشته، هواست باشه تنها سایت ایرانی که نسخه کامل رو گذاشته
دانلود بازی Dark Souls III The Fire Fades Edition برای PS4

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من دارک سولز رو از نوین گرفتم ولی هورایزن رو فکر کنم پی سی دی ،نسخه کامل گذاشته
همیشه موقع دانلود بازی مورد نظر با توجه به اینکه واقعا حجمشون بالاست خوب سرچ کنید نسخه کاملتر رو بگیرید ! کلا بین این سه چهارتا سایت داخلی ، یه بازی رو مثلا دانلودها کاملشو گذاشته و یه بازی دیگه رو مثلا نوین و همینطور P30Day
درایو کلوب رو من فکر کنم از دانلودها گرفتم که کامل هست فقط فیکسشو از دوستان گرفتم !! :D

• Like

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
عرض ادب
من از داخل لینک سایت دوم براتون اینا رو استخراج کردم یه نگاه بندازید بهش فک کنم به کارتون بیاد اینطوری
پارت 1 تا 8 : DA 1 - Google Drive
پارت 9 تا 23 : DA 2 - Google Drive
پارت 24 تا 38 :
DA 3 - Google Drive
پارت 39 تا 47 :
DA 4 - Google Drive
سلام داداش
من این بازی رو دانلود کردم حال موقع اکسترکت میگه پسورد رو وارد کن
پسوردش چیه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
کسی 2 تا DLC بازی infamous second son رو نداره؟ یه نسخه گرفتم که با آپدیت 1.07 هست ولی DLC رو نداره. نسخه ی قبلی که داشتم همه ی DLC ها رو داشت. حجمشون هم فکر کنم کم بود. الان هر چی میگردم نیمتونم پیداشون کنم. Cole's Legacy و یکی دیگه. ممنون

ویرایش: پیداش کردم. برای CUSA00004. اگه کسی خواست براش آپلود هم کردم.
inFAMOUS Second Son DLC

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان خواهشا یه نفر جواب سوال ما را بده.

کسی این DLC NOT A HERO بازی اویل 7 را بازی کرده؟

چون همون دقایق اولش دارم تو بازی جلو میرم و یدفعه صفحه سیاه میشه و گوشه پایین سمت راست تصویر لوگوی آمبرلا میاد، ولی دیگه لودینگش تمومی نداره و مجبورم کلا بازی را ببندم.

من بازی را از دانلودها گرفتم و اگه راه حلی براش هست بگید ممنون میشم.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان کسی لینک دانلود دیتای دامپ شده Sherlock Holmes: Crimes and Punishments رو داره؟ کل نت رو زیر و رو کردم پیدا نشد اگه بذارین ممنون میشم.

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
دوستان خواهشا یه نفر جواب سوال ما را بده.

کسی این DLC NOT A HERO بازی اویل 7 را بازی کرده؟

چون همون دقایق اولش دارم تو بازی جلو میرم و یدفعه صفحه سیاه میشه و گوشه پایین سمت راست تصویر لوگوی آمبرلا میاد، ولی دیگه لودینگش تمومی نداره و مجبورم کلا بازی را ببندم.

من بازی را از دانلودها گرفتم و اگه راه حلی براش هست بگید ممنون میشم.
منم از دانلود ها دانلودش کردم ولی مشکلی نداشت . تمام دل سی هاشو بدون مشکل اجرا میکنه .

• Like

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوستان من بازی Call.of.Duty.WW.II از سایت دانلودها گرفتم...موقع اکسترک کردن رو ‍‍‍ارت 3و 31 ارور میده کامل بدپن ارور دانلود کردم باید دوباره این دو تا رو دان کنم یا میشه فایل ها رو تعمیر کرد؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر