بازی های جدید Xbox Original !

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام دوستان این تاپیک مربوط به homebrew های xbox original هست و سعی می کنم آپدیت ش کنم
List of all XBOX homebrew - GameBrew - a wiki dedicated to Video Game Homebrew.
توی این لیست اکثر homebrew های xbox قابل مشاهده هستند و در این بین بنده چند عنوان رو تست کردم که کاملا قابل اجران!
به عنوان مثال، quake 2 که یه پورت از نسخه پی سی بازی هست به روان ترین شکل ممکن با xbox original اجرا میشه و توی دو ساعت ابتدایی بازی هیچ مشکلی ندیدم.
درباره شبیه ساز ها اما، باید بگم که شبیه ساز DS زیاد جوابگو نیست و وقتی باهاش contra 4 رو تست کردم، به جز افت فریم، آهنگ هم نداشت و کلا عجیب غریب بود. البته که منی که سری contra رو خوردم و نسخه چهارم اون رو هزار بار تموم کردم، نیازی نمی بینم با این شبیه ساز کار کنم :)

• Like
Reactions: highlight

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
Hexen II برای Xbox Original پورت شد!
www.emuxtras.net • View topic - [NEW] XHexen II for xbox released!
یکی از خوبی های homebrew های این کنسول این هست که بازی هایی که الان عملا غیر قابل بازی اند روی سیستم عامل های جدید، میشه به پورت اون ها بر روی xbox original امید داشت! مثلا من خودم کلی دنبال quake 2 بودم، اما روی ویندوز 10 هیچ آهنگی پخش نمی شد تو مراحل، اما نسخه homebrew ی ایکس باکس بازی نه تنها آهنگ داشت، بلکه منو برد به خاطرات کودکی م ;)
این hexen II رو زیاد تست نکردم، ولی به هنگام تست برای چند ساعت، خبرهاش رو می ذارم براتون اگر مشتاق بودید

• Like

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
عجیبه من هیچ مشکلی نداشتم. البته برای من خیلی مهم نیست ولی رزولوشن روی xbox پایینه که اینم مشکل منه چون هر چی گشتم کامپوننت یا hdmi براش پیدا نکردم (تو ایران ) .
نه والا. دیگه کنسول نسل ششمی عه دوست من! :)ولی با این اوصاف هم خوب رزولوشنی داره، رزولوشن همین نسخه homebrew بازی quake 2 عملا در حد halo 2 عه که این برای یه بازی homebrew اصلا چیز کمی نیست

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان این تاپیک مربوط به homebrew های xbox original هست و سعی می کنم آپدیت ش کنم
List of all XBOX homebrew - GameBrew - a wiki dedicated to Video Game Homebrew.
توی این لیست اکثر homebrew های xbox قابل مشاهده هستند و در این بین بنده چند عنوان رو تست کردم که کاملا قابل اجران!
به عنوان مثال، quake 2 که یه پورت از نسخه پی سی بازی هست به روان ترین شکل ممکن با xbox original اجرا میشه و توی دو ساعت ابتدایی بازی هیچ مشکلی ندیدم.
درباره شبیه ساز ها اما، باید بگم که شبیه ساز DS زیاد جوابگو نیست و وقتی باهاش contra 4 رو تست کردم، به جز افت فریم، آهنگ هم نداشت و کلا عجیب غریب بود. البته که منی که سری contra رو خوردم و نسخه چهارم اون رو هزار بار تموم کردم، نیازی نمی بینم با این شبیه ساز کار کنم :)
کلا این کنسول معدن شبیه سازهاست. در مورد عناوین homebrew یادش بخیر قبلا سایت isozone همه این عناوین رو داشت که متاسفانه درش تخته شد!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
عجیبه من هیچ مشکلی نداشتم. البته برای من خیلی مهم نیست ولی رزولوشن روی xbox پایینه که اینم مشکل منه چون هر چی گشتم کامپوننت یا hdmi براش پیدا نکردم (تو ایران ) .
من که کابل کامپوننت رو ساختم برای خودم و البته برای بعضی از دوستان با کیفیت عالی.

• Like
Reactions: EVIL4baz

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
کلا این کنسول معدن شبیه سازهاست. در مورد عناوین homebrew یادش بخیر قبلا سایت isozone همه این عناوین رو داشت که متاسفانه درش تخته شد!
اره والا این isozone که فقط یکی ش بود, عملا شونصد تا سایت بسته شدند. ولی از نظر شبیه ساز اره واقعا معدنیه واس خودش

• Like

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
عرضه عنوانی جدید برای og xbox
بازی firefall 3050ad برای xbox original در دست ساخت بوده که متاسفانه بنا به دلایلی ساخت ش منتفی میشه
اما توی ویدیوی بالا می تونید لینک دانلود و تاریخچه این بازی رو دریافت مشاهده کنید
;)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر