بازی مزرعه دار Harvest Monn Back To Nature (ماه برداشت)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
سلام
1.به غیر از تقلب چطوری میشه اون همه چوب برای ارتقا خونه به دست اورد؟یارو چوب بره چوب را به قیمت طلا میفروشه.
2.اون گیاه هایی که میکاریم بعد این که فصل رد میشه خشک میشن.اگه دوباره همون فصل بشه دوباره رشد میکنند یا نه همون خشک میمونن؟

3 تا خاطره من از این بازی در پلی1:
مموری کارتم جا سیو نداشت.برای این که بازیم خراب نشه کنسول را 5 روز روشن میزاشتم بازی میکردم بعد 5 روز توی یکی از اون روز های جشن که یه دیگ وست میدونه ازش رفتم بالا توش گیر کردم زمانم که مونده بود منم نمیتونستم از تو دیگ بیام بیرون مجبور شدم خاموش کنمش.
اسب را کلی وقت نگه داشتم بعدش اون یارو اومد بردش منم گفتم برام زینش میکنه میاره ولی برد اسب را خورد دیگه نیاورد.
اولا بازی که بلد نبودم خیار کاشته بودم برداشت کردم نمیدونستم چطوری بفروشمش.بردمش بیش بقالی دادمش به یارو ، اونم گفت مرسی و خوردش پولشم نداد.
آخ برم بازیه را بریزم رو پلی3 و بازی کنم :d
راه دیگه ای نداره _ یا باید بخری یا باید هیزم بشکونی
فاصله هر اپگرید 5 روز هست تو این 5 روز میتونی چوب لازم برای آپگرید بعدی رو فراهم کنی , به غیر از گلخانه که چوب و پول زیادی میخواد
نه دیگه هر گیاه برای فصل خودش هست , اگه بمونه باید با داس ببریشون

من الان رو یکی از سیوام اینارو دارم :
سال اول تو زمستون هستم
Karen همسرم هست و باردار هم هست
10 تا مرغ که 1 دونشون تخم طلا میزاره
10 گاو که 1 دونه شیر طلا
10 گوسفند که 1 دونه پشم طلا داره
تمام مزرعه و خونه و ...... آپگیرید هست
8 تا از محصولاتم 999 هست
اسب دارم
سگم بچه دار شده
دستگاه ساخت مایونز , کاموا و پنیر رو دارم
کندوی عسلم 3 تا عسل میده
1 دونه از ماهیهای جادویی رو گرفتم
9 تا توت فرنگی قدرتی دارم قلب 2 تا از دخترهای دیگرو نارنچی کردم
تمام وسایل آشپزخانه رو دارم
تا الان هم به غیر از فستیوال شنا بقیه رو اول شدم

• Like
Reactions: ehsanservat

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
من این بازی رو خیلی زیاد رفتم.ازدواج کردم همه چی خریدم.ولی نتونستم شهر برم.واسه یه تولد هر کسی کادو میخریدم و... این که به شهر میره یه چیز الکی ای هست تا بازدید کنندگان این بازی رو بیشتر کنن...
قضیه شهر رفتن سر کاری بود

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
راه دیگه ای نداره _ یا باید بخری یا باید هیزم بشکونی
فاصله هر اپگرید 5 روز هست تو این 5 روز میتونی چوب لازم برای آپگرید بعدی رو فراهم کنی , به غیر از گلخانه که چوب و پول زیادی میخواد
نه دیگه هر گیاه برای فصل خودش هست , اگه بمونه باید با داس ببریشون

من الان رو یکی از سیوام اینارو دارم :
سال اول تو زمستون هستم
Karen همسرم هست و باردار هم هست
10 تا مرغ که 1 دونشون تخم طلا میزاره
10 گاو که 1 دونه شیر طلا
10 گوسفند که 1 دونه پشم طلا داره
تمام مزرعه و خونه و ...... آپگیرید هست
8 تا از محصولاتم 999 هست
اسب دارم
سگم بچه دار شده
دستگاه ساخت مایونز , کاموا و پنیر رو دارم
کندوی عسلم 3 تا عسل میده
1 دونه از ماهیهای جادویی رو گرفتم
9 تا توت فرنگی قدرتی دارم قلب 2 تا از دخترهای دیگرو نارنچی کردم
تمام وسایل آشپزخانه رو دارم
تا الان هم به غیر از فستیوال شنا بقیه رو اول شدم

شما چطوری با این سرعت این کار ها را انجام دادین.
باید توی هر فصل چند تا بسته بذر بکارم ؟ یعنی برم بقالی چند تا بخرم بکارم؟
منظورم از اون سوال این بود که مثلا الان بهاره من خیار کاشتم.فصل بعدی خشک میشند گیاها.حالا اگه نکنمشون بهار سال دیگه سبز میشند یا نه؟
اخه اگه نشند که خیلی خرج داره هر سری کلی بذر بخریم بعد از 30 روز هم بکنیمشون دوباره بریم بکاریم.
به karen باید چی داد که زود تر قلبش قرمز بشه؟مثلا هر روز گل زرد بدم خوبه؟
وقتی ازدواج کردن هم باید بهش گل یا ... داد ؟

• Like

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
ما اینیم دیگه :d
بستگی به بذرت داره _ گیاهای بوته ای مثل همون خیار و گوجه و ... , گیاهایی که یکبار میشه برداشت کرد مثل سیب زمینی و هویج و پیاز و .........
من زمینم رو به 2 قسمت تقسیم کردم . البته یادم رفت بگم , تمام وسایلم مثل چکش , آب پاش و ... رو با سنگ آبی آپگیرید کردم و زمینم صاف صاف هست
من تو هر فصل تمام بذرها رو میکارم و حتی از Chun ( اون دزد چینی ) هم بذر میخرم
هر بسته 9 تا گیاه داره که که با احتساب روز خرید کاشت و آب پاشی باید تا 30 ام هر ماه تخمین بزنی که چند تا نیاز داری
بقیه گیاهام هم حدود 800 یا 700 هست که با یکبار دیگه رفتن همه میشن 999
آناناس تو فصل تابستون میتونی بکاری ! خیلی دیر در میاد ولی پوله خیلی خوبی داره .
من الان تو گلخونم فقط آناناس میکارم
نه باید بعد از هر ماه گیاهات رو با داس بزنی و بدر مربوط به اون ماه رو بخری
Karen از شراب و نون خیلی خوشش میاد ولی مثل بقیه دخترها کادو گل و ...... رو هم دوست داره ! هر جند وقت یکبار هم سگم رو بهش نشون میدادم و تو فستیوالها با اون همراه میشدم
آره گل بده من براش گردنبند گوشواره و .... میدادم آهنگر درست کنه و بعد کادو میکردم و بهش میدادم

• Like

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
من یه ترفند زدم یه مزرعه درست کردم یه مدتی توش کار کردم کلی گاو گوسفند خریدم براش بعد یه بازی دیگه رو شرو کردم از روی همون سیو هی گاو گوسفند می بردم میفروختم خلاصه کلی پول داشتم نمیدونستم باهاشون چه کنم !!!

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
معلومه که این شهر هم دروغ بود و شهری وجود نداشت
من همه ی 3 سال بازی را تا اخر رفتم و همه ی توت فرنگی های جادویی را هم داشتم و Karen هم همسرم بود و بچه هم داشتیم و در همه ی فستیوال ها هم یک بار اول شده بودم و قلب سگ و اسب و بچه و بیشتر حیواناتم هم کامل بود
یک لشکر مرغ و گاو و گوسفند و اسب و سگ هم داشتم و مزرعه ام هم کامل صاف بود و گلخونه هم داشتم
و تمام وسایل اشپزخانه و همه ی دستگاه هایی مثل مایونز سازی و کاموا سازی و پنیر سازی را هم داشتم
ولی اخرش که 3 سال تموم شد به شهر نرفتم!
و اونقدر ضد حال خوردم ها..... یعنی اونقدر ضدحال خوردم و عصبانی شدم که دیگه هیچوقت هارویست مون را بازی نکردم

• Like

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
قضیه شهر رو من به خوبی می دونم
یه دفترچه رمز اگر یادتون باشه هفت هشت سال پیش منتشر می شد به نام دفترچه لوحه خانه
این بابا یکی بود که فقط یه کلوپ بازی داشت و ماهانه دفترچه رمز رو منتشر می کرد.یکی از بچه های کلوپش خودش رو خدای هاروست مون می دونست و این قضیه شهر رو بهش گفته بود و اون هم بدون تحقیق منتشر کرد.
اگر دقت کنید این شایعه فقط در ایران هست و در هیچ یک از فوروم های خارجی هم در این مورد بحثی نشده.اگر هم شده از همین شایعات ایرانی پخش شده.

• Like

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
کسی بازی رو تموم کرده بعد سه سال؟ و پدر بزرگش اومده وقتی سه سال شده؟
پدربزرگش که خیلی وقته جان به جان آفرین تسلیم کرده:d
من یادمه چندسال پیش تمومش کردم، اما یادم نمیاد چی شد! :d

• Like

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
کسی بازی رو تموم کرده بعد سه سال؟ و پدر بزرگش اومده وقتی سه سال شده؟

من دو بار تمومش کردم اما اتفاق خاصی نیفتاد ! ( یه دوره ی جدید شروع میشه بعدش که 5 سالست ... )
البته تو یه جا خوندم که اگه تو 3 سال اول بازیو 100 % تموم کنی بعد از 3 سال میری شهر که البته یه افسانه بیشتر نیس !!! :d

• Like

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
پدربزرگش که خیلی وقته جان به جان آفرین تسلیم کرده:d
من یادمه چندسال پیش تمومش کردم، اما یادم نمیاد چی شد! :d
اخه تو راهنما نوشته بود پدر بزرگش میاد منم به خاطر همین اینطور فکر میکردم
من دو بار تمومش کردم اما اتفاق خاصی نیفتاد ! ( یه دوره ی جدید شروع میشه بعدش که 5 سالست ... )
البته تو یه جا خوندم که اگه تو 3 سال اول بازیو 100 % تموم کنی بعد از 3 سال میری شهر که البته یه افسانه بیشتر نیس !!! :d
اگه تو سه سال بازی رو تموم نکنم بازی رو دیگه تموم نمیشه و بازی رو باختم؟ یا مثلا تو سال 5 ام بازی رو 100% کنم میبرم؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اگه تو سه سال بازی رو تموم نکنم بازی رو دیگه تموم نمیشه و بازی رو باختم؟ یا مثلا تو سال 5 ام بازی رو 100% کنم میبرم؟
اصلا بردن و باختنی در کار نیست! بازی رو به هر نحوی میشه تموم کرد؛ حالا یکی 100% تموم میکنه یکی 20%! اون دیگه به خود آدم بستگی داره که چطور بازی رو تموم کنه.
اینطور که دوستمون PATRIOT هم میگن، اگه بازی رو یه بار تموم کنی به مدت سه سال، میتونی دوباره به مدت 5 سال بازی کنی.

• Like

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
اصلا بردن و باختنی در کار نیست! بازی رو به هر نحوی میشه تموم کرد؛ حالا یکی 100% تموم میکنه یکی 20%! اون دیگه به خود آدم بستگی داره که چطور بازی رو تموم کنه.
اینطور که دوستمون PATRIOT هم میگن، اگه بازی رو یه بار تموم کنی به مدت سه سال، میتونی دوباره به مدت 5 سال بازی کنی.

کاملا درسته !
کلا بازیه تموم بشو نیس ... من 5-4 سال بیشترشو بازی نکردم |-) در حالی که کلا فکر کنم 8 ساله !
اولش که شروع میکنی شهردار میگه 3 سال و بعد از پایان 3 سال بازیه 5 سال دیگه تمدید میشه !!! :d
به کسی این بازیو نشون بدی میگه : :-& این چیه ؟ اما کلا یه مدت بازی کنی بدجوری اعتیاد آوره لامصب ! >:)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر