بازی فراموش شدهchaser

ahmad_final

کاربر سایت
سلام به همه بچه ها.
امروز میخواهم شما قدیمی ها رو به یاد یه بازی محشر بیندازم.
اسم اون Chaserهست.
اسم شخصیت اول بازیه.اسمش جان هست.
برو بچ بهش میگن جاناتان.بگذریم.به خاطر یه چیز دیگه می خواهم این بازی رو معرفی کنم.
بازی محصول شرکت Cauldron هست.کی میگه اولین بازی FPS که از Slow Motion استفاده کرده FEAR بوده.اگه Chaser بازی کنید نظرتون عوض می شه. اولین بازی Slow Motion سبک FPS همین بازیه.بله اولین بازی حرکت آهسته با داستانی تکان دهنده و نمونه محشر یک بازی FPS.
گرافیک و سایه پردازی و نور پردازیش آدمو دیوونه میکنه.
محیط ها عظیم و واقعی.جاناتان(مرحوم) حافظشو از دست داده.
بیشتر بازی اکشنه البته+حرکت آهسته و بغضی وقتا خیلی معمایی و فکری.
از همه کسایی که با این بازی زندگی کردن می خواهم در مورد این بازی نظراتشون رو بفرستن.

امتیاز خوبی هم گرفته:)
نه بازی خیلی خوبی بود من که اصلا یادم نمیره چون خیلی ازش خاطره دارم.مخصوصا اون موزیک منوی بازی که منو دیوونه میکرد همین الان هم اگه بشینم پاش دوباره یاد اون دوره ها میوفتم از اولش بازی میکنم ! بازی موسیقی خیلی خوبی داشت با محیط بازی خیلی میخوند البته گیم پلی و گرافیکش هم خیلی عالی بود از همه مهمتر بازی طولانی هم بود.اون موقع تقریبا اوایل روزایی بود که داشتم Pc باز میشدم خیلی حال میداد...یادش بخیر.

نه بازی خیلی خوبی بود من که اصلا یادم نمیره چون خیلی ازش خاطره دارم.مخصوصا اون موزیک منوی بازی که منو دیوونه میکرد همین الان هم اگه بشینم پاش دوباره یاد اون دوره ها میوفتم از اولش بازی میکنم ! بازی موسیقی خیلی خوبی داشت با محیط بازی خیلی میخوند البته گیم پلی و گرافیکش هم خیلی عالی بود از همه مهمتر بازی طولانی هم بود.اون موقع تقریبا اوایل روزایی بود که داشتم Pc باز میشدم خیلی حال میداد...یادش بخیر.
بازیش کلا تو چه فازی بود؟!
عکس هاش که شبیه Halo بود;)

بازیش کلا تو چه فازی بود؟!
البته Halo که نه ولی میشه گفت فضایی مانند بود.اوایل بازی توی زمین میگذشت ادامش هم توی فضا بود.از داستانش زیاد یادم نیست ولی اینجاشو یادمه که شخصیت اول رو میگیرنش یه چیزایی تو سرش جاسازی میکنن و کنترلش میکنن تا ازش سوء استفاده کنن (اگه اشتباه نکرده باشم!) خلاصه هر چی که بود خط داستانی خیلی جالبی داشت.

بازیه بسیار خوبی بود البته توی ان موقع داتا سی دی بود با سی دی هم اجرا میشد
بعد مرحله هاش باید حرفه ای باشی سخت بود هوش مصنوعیش که هم خوب بود داستانش در حد خوبی بود میدونید تنوع اسلحه هاش خیلی بود اصلا ادمو خسته نمیکرد همچنین مرحله هاش یه مرحله یه جا باید دفاع میکردین یه مرحله هم باید از یه کامیون که توش موشک بود شما از یه دونه برج بزرگ شما باید نقش یه دونه تک تیر انداز رو بازی میکردین اینجور مرحله هاش واقعا عالی بود یه اتفاقات غیر منتظزه وسط بازی هیچ کس نیست خوتون هم اینطوری فکر میکنید انگار نه انگار سوت و کور ولی هی ذره جلو تر میفتین یه هو میخریتن دوستانتون رو میکشتند و بعد محاصرتون میکردن ...یا مثلا توی هی گروه که میفرتین اون زئیس بهتون خیانت میکرد یا بعضی از افراد....چهره ی شخصیتها هم خیلی خوب طراحی شده .....من با این بازی خیلی خاطره دارم فکر میکردم هیچ کس این بازیو رو نکرده اما دیدم نه چند نفری بازی کردن :D
وقعا بازی خوبی بود ولی من تا یه جاهاییش رفتم نمیدونم اخراش بود یا نه توی دریا بود باید با روباتهای دریایی و...مقابله میکردین دیگه نتونستم بقیه اش رو رد کنم
بازیش برای شرکت JOWOOD بود فکر کنم;)
تنوع دشمنانتون هم زیاد بود ....فقط من موقع بازی نمیدونم چرا سردرد میگرفتم:( :confused:

یادش بخیر.
بازی خیلی قشنگی بود. من که به قول معروف خیلی باهاش حال کردم. گیم پلی بازی خیلی روون و خوب بود و داستان بازی عالی بود. محیط های متنوع و جذابی داشت.

هنوز که هنوزه من عکسهاش رو توی هاردم دارم. به نظر من اگه کسی بازی نکرده هنوز دیر نیست. بازی اونقدر جذاب هست که شما رو حسابی سرگرم کنه.

یادش بخیر.
بازی خیلی قشنگی بود. من که به قول معروف خیلی باهاش حال کردم. گیم پلی بازی خیلی روون و خوب بود و داستان بازی عالی بود. محیط های متنوع و جذابی داشت.

هنوز که هنوزه من عکسهاش رو توی هاردم دارم. به نظر من اگه کسی بازی نکرده هنوز دیر نیست. بازی اونقدر جذاب هست که شما رو حسابی سرگرم کنه.

آره راس میگی من تازه فهمیدم یکی از منابع ساخت بازی FEAR همین Chaser بوده.

God Of SM

آره راس میگی موزیک اول بازی و تکه موزیک های بازی فرموش نشدنی بود.
به جز اون خود گیم پلی هم اصلا گیمرو خسته نمیکرد.
مخصوصا اینکه اولین تجربه Slow motion رو به ما نشون میداد.
شاید اولای بازی یه نمه بی هدف بودید ولی بعد از مرحله برفیش همه چی یه دفعه پیشرفت میکرد.مگه نه........;)

چند تا عکس میتونی ازش بذاری؟

Chaser%204.jpg

Attachments

• Chaser 1.jpg
    Chaser 1.jpg
    58.9 KB · مشاهده: 41
بازیه بسیار خوبی بود البته توی ان موقع داتا سی دی بود با سی دی هم اجرا میشد
بعد مرحله هاش باید حرفه ای باشی سخت بود هوش مصنوعیش که هم خوب بود داستانش در حد خوبی بود میدونید تنوع اسلحه هاش خیلی بود اصلا ادمو خسته نمیکرد همچنین مرحله هاش یه مرحله یه جا باید دفاع میکردین یه مرحله هم باید از یه کامیون که توش موشک بود شما از یه دونه برج بزرگ شما باید نقش یه دونه تک تیر انداز رو بازی میکردین اینجور مرحله هاش واقعا عالی بود یه اتفاقات غیر منتظزه وسط بازی هیچ کس نیست خوتون هم اینطوری فکر میکنید انگار نه انگار سوت و کور ولی هی ذره جلو تر میفتین یه هو میخریتن دوستانتون رو میکشتند و بعد محاصرتون میکردن ...یا مثلا توی هی گروه که میفرتین اون زئیس بهتون خیانت میکرد یا بعضی از افراد....چهره ی شخصیتها هم خیلی خوب طراحی شده .....من با این بازی خیلی خاطره دارم فکر میکردم هیچ کس این بازیو رو نکرده اما دیدم نه چند نفری بازی کردن :D
وقعا بازی خوبی بود ولی من تا یه جاهاییش رفتم نمیدونم اخراش بود یا نه توی دریا بود باید با روباتهای دریایی و...مقابله میکردین دیگه نتونستم بقیه اش رو رد کنم
بازیش برای شرکت JOWOOD بود فکر کنم;)
تنوع دشمنانتون هم زیاد بود ....فقط من موقع بازی نمیدونم چرا سردرد میگرفتم:( :confused:
نه آخراش که نبود تازه از اون جا به بعد بازی جذاب میشه.پیشتهاد میکنم حتما تا آخرش بازی کنی با اون پایان شوک دهنده.
شرکت Jowood هم ناشر بازی بود.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or